Karma yazılar

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Karma yazılar

  Reklam  Karma yazılar

  Forum Alev
  Her insan duygularını farklı yaşarlar. Duygularımızı geliştirmekte insanı daha güçlü ve azimli yapar. Daha güçlü insan demek dimdik ayakta duran sorunlarla daha kolay başa çıkan insan demektir. 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Net Düşünebilmek

  Reklam  Her insan düşünceleri ile karar verir, hareket eder. Bu nedenle mantıklı ve doğru bir şekilde düşünmek için kendimizi geliştirmeye çalışmalıyız. Düşünceyi nasıl geliştirebileceğimiz konusunda yardım alabiliriz. 3. 3
  Filiz
  Bayan Üye
  Mutluluk aranarak bulunan bir şey değildir. Mutluluk insanın içindeki sevinci keşfetmesidir. Bu nedenle mutluluğu uzakta aramaya gerek yoktur. Elimizdekilerle de mutlu olabiliriz. 4. 4
  Filiz
  Bayan Üye
  Her insanın bakış açısı onun penceresi demektir. Kimi insan etrafına boş bakar bu onun penceresi yok demektir. Hayata bir duvar gibi değil doğanın güzelliklerine açılan bir pencere gibi bakmalıyız.

 5. 5
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlarla iletişim kurarken onlara kendimizi iyi ifade etmek isteriz. Bunu doğru yapmak için kelimelerin yanı sıra beden dili de oldukça önemli bir yere sahiptir.

 6. 6
  Filiz
  Bayan Üye
  Her insan zaman zaman öfkelenebilir. Bu durum gayet normaldir çünkü insanların duygu değişimi yaşaması çok doğaldır. Ancak öfkeliyken karar vermemeli ve kırıcı sözler kurmamaya çalışmalıyız.

 7. 7
  Filiz
  Bayan Üye
  Her insanın belli derecede hafıza kapasitesi vardır. Ancak hafıza geliştirilebilir bir kavramdır. Okuyarak anlamaya çalışarak ve dikkat ederek bu mümkündür.

 8. 8
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir insan mutlu olunca etrafa pozitif enerji saçar. İnsanlar duygularını dışa yansıtırlar. Bunun gibi mutsuz insanlar da etraflarına olumsuz enerji verirler.

 9. 9
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta olumsuz durumlarla karşılaşmamız gayet doğaldır. Stres ve sıkıntılarla baş edebilmek için sakince düşünmek ve kendimizi sakinleştirip devam etmek en iyisi olacaktır.

 10. 10
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanın kendini geliştirebilmesi için önce kendisini tanıması gerekir. Yeteneklerini ve yapmak istediklerini bilen kişiler daha kolay ve hızlı olarak gelişim sağlarlar.

 11. 11
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Para ile özgürlük olur mu?

  Reklam  Bazen özgürlüğün para ile sağlanacağını düşünüyor olabiliriz. Ancak maddi özgürlük para ile sağlanabilir. Bir insanın manevi özgürlüğü para ile sağlanamaz.

 12. 12
  Filiz
  Bayan Üye
  Günün insanlar için en dinamik saati sabahın erken saatleridir. Bu saatlerde yeni uyandığımız için zihnimiz temiz ve kolay algılayıcı olabilir. Bu nedenle hafızamız daha güçlüdür.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi