Hangi Diziyle Parladılar?

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Hangi Diziyle Parladılar? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  liceli21
  Özel Üye
  Reklam

  Hangi Diziyle Parladılar?

  Reklam  Hangi Diziyle Parladılar?

  Forum Alev
  Tuba buyukustun.Jpeg

  Türkiye’deki dizi enflasyonuyla birlikte ekranı yeni yüzler, yeni yetenekler sardı... Her geçen gün hayran kitleleri artan genç oyuncular, oynadıkları karakterlerle adeta izleyenleri büyülüyor... Kimi oynadığı ilk dizide, kimi ise birkaç projeden sonra şöhretin kapısını aralıyor. Her hafta evlerimize konuk olan genç yetenekler oynadıkları hangi dizilerle şöhreti yakaladı?

  Tuba Büyüküstün Modellik yaptığı dönemde güzelliğiyle dikkat çeken Tuba Büyüküstün oynadığı “Çemberimde Gül Oya” dizisiyle şöhreti yakaladı. Ardından “Ihlamurlar Altında” dizisiyle şöhretini pekiştiren Büyüküstün, şimdilerde oynadığı “Asi” dizisiyle göz dolduruyor.
  deniz-cakir.jpg
  Daha önce birçok dizide rol alan Deniz Çakır’ın şansı da “Yaprak Dökümü” dizisiyle döndü. Ekranın “kötü kadını” olarak nam salan Deniz Çakır, dizide oynadığı Ferhunde karakteriyle dikkatleri üzerine çekti.

  gokce bahadir.jpg

  Gökçe Bahadır Televizyona “Hayat Bilgisi” dizisindeki “Törpü” rolüyle adım atan Gökçe Bahadır, ardından oynadığı “Yaprak Dökümü”ndeki Leyla karakteriyle şöhreti yakaladı.
  engin-akyurek.jpeg
  Engin Akyürek “Türkiye’nin Yıldızları” adlı yarışmada dereceye giren ardından “Yabancı Damat” dizisiyle televizyon dünyasına adım atan Engin Akyürek, daha sonra “Kara Yılan” dizisinde rol aldı. Akyürek bugünlerde başrolünü oynadığı “Bir Bulut Olsam” dizisindeki Mustafa karakteriyle adından söz ettirmeye başladı.
  mehmet-akif-alakurt.jpg
  Mehmet Akif Alakurt “Best Model of Turkey” ve “Best Model of the World” yarışmalarında birinci olduktan sonra “Hacı” dizisiyle oyunculuğa adım attı. “Sıla” dizisindeki Boran Ağa karakteriyle şöhreti yakalayan Alakurt, şimdilerde “Adanalı“ dizisinde Maraz Ali karakteriyle seyirci karşısında.

  Ezgi Mola.jpg
  Ezgi Mola Çocuk yaşta “Karate Can” adlı diziyle oyunculuğa adım atan Ezgi Mola’yı “Unutma Beni”ve ardından “Hırsız Polis”te izledik. Dizilerde evde kalmış kız karakteriyle dikkat çeken Mola, son olarak oynadığı “Canım Ailem” dizisindeki Feride karakteriyle şöhreti yakaladı.
  kivanc-talitug.jpg
  Kıvanç Tatlıtuğ Uzun yıllar podyumda yer alan Kıvanç Tatlıtuğ oynadığı “Gümüş” dizisiyle şöhreti yakaladı. Ardından “Menekşe ile Halil” dizisinde rol alan Tatlıtuğ şimdilerde oynadığı “Aşk-ı Memnun” dizisindeki Behlül karakteriyle şöhretini pekiştirdi.
  melisa-sozen.jpg
  Melisa Sözen “Bana Şans Dile” adlı diziyle oyunculuğa merhaba diyen Melisa Sözen’in yıldızı geçtiğimiz sezon oynadığı “Bıçak Sırtı”yla parladı Sözen bugün-lerde “Bir Bulut Olsam” adlı dizideki Narin karakteriyle dikkat çekiyor.

  selin-demiratar.jpg

  Selin Demiratar Oyunculuğa “90-60-90” adlı diziyle merhaba diyen ardından “Koçum Benim”, “Lise Defteri” gibi dizilerde rol alan Selin Demiratar, şöhreti “Acı Hayat” dizisiyle yakaladı. Demiratar şimdilerde “Adanalı” dizisinde bir polis olarak izleyici karşısında.


  ozge-ozpirincci.png
  Özge Özpirinçci “Cesaretin Var Mı Aşka” adlı diziyle yıldızı parlayan Özge Özpirinçci, güzelliği ve oyunculuğuyla dikkat çekti. Özpirinçci bugünlerde “Melekler Korusun” adlı dizide İpek karakterini canlandırıyor.
  Daghan Kulegec.jpg
  Dağhan Külegeç Uzun yıllar yardımcı yönetmenlik ve reji asistanlığı yapan Dağhan Külegeç oynadığı “Lise Defteri” ve “Hırsız - Polis” dizilerinde dikkat çekti. Külegeç “Kavak Yelleri” dizisindeki Efe karakteriyle şöhreti yakalayanlar arasına girdi.
  Serkan Altunorak.jpg
  Serkan Altunorak “Ayrılsak da Beraberiz” adlı diziyle televizyona geçiş yapan Serkan Altunorak “Yağmur Zamanı”, “İmkânsız Aşk” gibi dizilerde rol aldı. Tiyatro sahnesinde de yer alan Serkan Altunorak oynadığı “Melekler Korusun” dizisinde Erkan karakteriyle dikkatleri bir anda üzerine çekti.
  vildan-atasever.jpg
  Vildan Atasever “Kadın İsterse” adlı komedi dizisinde Hülya Avşar’ın kızını canlandıran Vildan Atasever, performansıyla göz doldurdu. “İki Genç Kız” “Kader” ve “Osmanlı Cumhuriyeti” filmlerinde oynayan Atasever, bugünlerde “Gece Sesleri“ adlı dizide Aslı rolüyle izleyici karşısında.
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Hangi Diziyle Parladılar?

  Reklam  sanatçıların eli yüzü düzgünse yani kadınlar güzelse erkekler yakışıklı ise hangi dizi olursa olsun muhakkak parlıyorlar yada reyting alan her dizide birileri parlıyor oyunculuk kötü olsa bile+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi