Hadi salla

+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Hadi salla ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 121
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Salih Kalyon (Salih Kalyon Kimdir?

  Reklam  Salih Kalyon Organize İşler, Eyvah Eyvah gibi filmlerde de rol almıştır. Komedi Dükkanı projesinin birinci sezonunda Tolga Çevik ile birlikte sahne almıştır.

 2. 122
  Filiz
  Bayan Üye
  Abidin yıllar önce Popstar yarışmasında birinci oldu. Ardından çıkardığı albümde Boşuna, Zır Zır şarkılarına klip çekti.

 3. 123
  Filiz
  Bayan Üye
  Pek çok ödüllü filmde rol almış başarılı aktördür. 2006 yapımlı Deja Vu adlı filmde Ajan Carlin'i canlandırmıştır.

 4. 124
  Filiz
  Bayan Üye
  Brad Pitt hala izlenmekte olan pek çok filmde rol almıştır. Benjamin Button karakterini canlandırmıştır. Angelina Jolie ile evlidir.

 5. 125
  Filiz
  Bayan Üye
  İbrahim Kendirci Kavak Yelleri adlı televizyon dizisinde Deniz karakterini canlandırmıştır. Dizi bir süre önce final olmuştur.

 6. 126
  Filiz
  Bayan Üye
  Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın adlı dizide uzun yıllar Haluk karakterini canlandırmıştır. Bu sıralar Güven Bana adlı yarışma programının sunuculuğunu yapmaktadır.

 7. 127
  Filiz
  Bayan Üye
  Cem Yılmaz senaryosunun kendisinin yazdığı Gora, Arog, Hokkabaz, Yahşi Batı gibi filmlerde baş rolde oynamıştır. Şu sıralar yeni bir film yazdığının müjdesini vermiştir.

 8. 128
  Filiz
  Bayan Üye
  Keanu Reeves Hız Tuzağı, Şeytanın Avukatı, Matrix, Revolation gibi tüm dünyada sevilen filmlerde rol almıştır. Sandra Bullock ile birlikle Göl Evi adlı filmde rol almıştır.

 9. 129
  Filiz
  Bayan Üye
  Halit Akçatepe'yi Hababam Sınıfı filmindeki Güdük Necmi rolüyle çok beğenmiştik. En son Geniş Aile dizisinde rol almıştır.

 10. 130
  Filiz
  Bayan Üye
  Rasim Öztekin'in kızı BKM Atölye oyuncusu Pelin Öztekin'dir. Rasim Öztekin Geniş Aile dizisinde Kuddusi karakterini canlandırmıştır.

 11. 131
  Filiz
  Bayan Üye
  Şafak Sezer Kutsal Damacana ve Kutsal Damacana İtmen filmlerinde baş rolde oynamıştır. Şu an da Alemin Kralı adlı dizide Aslan karakterini canlandırmaktadır.

 12. 132
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Haluk Bilginer (Haluk Bilginer Kimdir?

  Reklam  Haluk Bilginer önemli oyuncu ve seslendirme sanatçısıdır. Önemli projelerde yer almıştır. Hayatımın Rolü adlı dizide rol almaktadır.

+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 26 kişi