Saçmalama Mesajları Facebook

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Saçmalama Mesajları Facebook ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 229
  Filiz
  Bayan Üye
  23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl ülkemizde ve Kuzey Kıbrıs'ta şenliklerle kutlanır.Çocuklara Atamız tarafından armağan edilen bu bayramda,çocuklarda sevgisini şiirlerle anlatıyorlar.

 2. 230
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlar her zaman yanlış kararları mutsuz oldukları zaman verirler. İnsan üzgün iken sağlıklı karar verebilmesi güçtür. Bu nedenle en önemli kararları en mutlu anlarımızda almalıyız.

 3. 231
  Filiz
  Bayan Üye
  Osmanlı devletinde ki en zor ve kötü olaylardan biri de kardeşler yani şehzadeler arasındaki iktidar mücadelesi olmuştur.Özellikle fetret devri denilen tam 11 yıl süren dönemde padşiah yoktu.

 4. 232
  Filiz
  Bayan Üye
  her zaman başkalarının imkanlarıyla kendimizi hayal dünyasına kaptırırız. benim onun gibi vücudum olsa şöyle yapardım veya onun varlığı bende olsa şöyle yaşadım. halbuki kendi imkanlarımıza bakıp kendi olanaklarımızla kendimizi geliştirmeliyiz

 5. 233
  Filiz
  Bayan Üye
  Çanakkale'de şehit olmuş gazi olmuş tüm askerlerimizi saygıyla anıyoruz.Onların canlarını bu ülke toprakları için verdiğini unutmamak gerekir.Zamanı ve yeri geldiği zaman bizlerde atalarımızın yolundan gideceğimizi tüm dünya bilmektedir.

 6. 234
  Ziyaretçi
  umarım damad diger günlerde kadının dırdıırından aspirin kullanmaz

 7. 235
  EFRUMİE
  Bayan Üye
  Acı çehre zayıflatma özelliğinin olduğu saptandı. Kısa sürede zayıflattığı için acil kilo vermek isteyenlerin ilk tercihi haline geldi. Zayıflatma dışında böbrek rahatsızlıklarına fa iyi geldiği söylenmektedir.

 8. 236
  AZADE
  Bayan Üye
  Asıl adı Ramazan Bayramı olsa da ülkemizde bazı kesimler tarafından hala şeker bayramı olarak adlandırılmaktadır.Bu doğru bir yaklaşım olmaz.

 9. 237
  AZADE
  Bayan Üye
  Okul öncesi eğitimin en önemli etkinliği resimlerdir. Çocukların hayal gücünü ve el becerisini en iyi şekilde resim yaparak geliştirmektedir.

 10. 238
  AZADE
  Bayan Üye
  Trafik kurallarını küçük yaşlardan itibaren öğretmen çok önemlidir. Çünkü trafik hayatımızın bir parçasıdır. Büyüdükleri zaman kurallara uymanın önemli olduğunu anlayacaktır.

 11. 239
  FULDEM
  Bayan Üye
  Özel günler için gönderilen kartlar yaşlı kişilerin yanında bir koleksiyon gibi durmaktadır. Günümüzde kullanılan ve uçup giden mesajlardan çok ayrı bir önemi bulunmaktadır. Kartın da söylenen sözünde.

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 19 kişi