Güzel yorumlar

+ Yorum Gönder
18. Sayfa BirinciBirinci ... 15171819 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Güzel yorumlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 205
  wenom2386
  Üye
  Unutursun Daha Yaşın Küçük
  Ama Şunu da Unutma ;)

  En Güzel Aşk En Ongul Yaşında Karşına Çıkar İnşallah :D

 2. 206
  ay lav yu
  Yeni Üye
  Valla ben bu forumu çok sevdim,komiksiniz Allah razı olsun.Naberya kardeş bişey anlatmadan edit edit edit demiş Ayşegül ise nasıl anladıysa hemen yorum yazmış.Gerisi kendiliğinden gelmiş,Naberya kardeş,galiba Ayşegül seni faka bastırmak için tuzak kurup yorum yazmış sende tuzağa düşüp anlatmışın herşeyi (eyvah).Bu ne feraset ayşegül,Allah razı olsun güldürdünüz.Dayanamıycam yicem sizi.:)

 3. 207
  Forum_53
  Üye
  Arkadaşım daha önce konuyla ilgili bir şeyler yazıyordu. Ama sonra konu sahibi değiştirmiş edit yapmış. :)

 4. 208
  aysegul63
  Üye
  Ay lav yu adlı arkadaşım. Bazı şeyleri anlamak zorunda değilsin. Kendini sıkıntı içine koyup birde yorum yazmışsın. Çok yorulmuşsun. Bu forumda yeni olduğun çok belli. Sana neyin ne olduğunu anlatmicam. Çünkü kapasite meselesi anlayamazsınız. Ortada komik olan bir durum var ki o da sizin yorumunuz kesinlikle. Sizi saygıya davet ediyorum bilmediğiniz ve anlamadığınız konuya yorum yapmayınız lütfen....

 5. 209
  ay lav yu
  Yeni Üye
  Bu forumda yeniyim doğru fakat diğer forumlarda baya tecrübeliyimdir.Acemi olup olmadığımı siz değil ben bide Rabbim bilir ancak,bu yüzden yanlış kanılara varmışsınız.Anlamadıysam anlamak istemem hata değil sanırım.Sizi ve bu forumu sevdiğimi söylemem size neden battı anlayamadım.Şükür ki sizin gibi hemen celallenip tartışma ortamı yaratmaya çalışanları iyi bilirim.Hiç sevinmeyen sizinle tartışmaya girmiyecem.Allah a emanet olun ve lütfen her konuya olumlu bakıp yanlış şeyler bulmaya çalışmayalım.Bu durumda Allah ın izniyle daha çok sevilirsiniz,böylelikle kimsenin kalbini de kırmamış olursunuz.

 6. 210
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  ay lav yu öncelikle siz alaycı bi yorum yapmışsınız ama ..

  ayşegul63 tepkinizi kapasite meselesine dönüştürcek kadar sert vermenize gerek yok .

  Konu da editlendiğine göre anlamını yitirmiş demek ki.
  An İtibariyle Kapalı .

 7. 211
  Filiz
  Bayan Üye
  Belgeleri doldurmak biraz dikkat gerektiriyor.Doldurduktan sonra tekrar kontrol etmekte fayda var.Yanlış yapmak bazen geri dönüşü olmayan olaylara neden oluyor.

 8. 212
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlar bazen sevgilerini ifade edemezler. Ancak bilinmelidir ki sevgimizi ifade etmek insanların da bize karşı aynı davranışı göstermelerine sebep olur.

 9. 213
  Filiz
  Bayan Üye
  Bazı insanlar sadece belli konular üzerine mantıklı düşünebilir. Ancak zekamızı geliştirerek çok yönlü düşünebiliriz. Her konu hakkında fikir sahibi olabilmek kolay bir iş değildir.

 10. 214
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta başarılı olabilmek için kendimizi geliştirmemiz gerekir. Zeki, cesur ve özgüven sahibi bir insan olabileceğimizi ve bunun için mücadele etmek gerektiğini unutmayalım.

 11. 215
  Galus
  Özel Üye
  Açlık biz insanlar için gerçektende zor olan bir durumdur,Rasulullah sav de bu konuda Allaha sığınmıştır,bizimde her konuda kendisine sığınmamız gerekmektedir.

 12. 216
  Filiz
  Bayan Üye
  Osmanlılarda müzik kültürü deyince ilk akla gelen Mehteran takımı olmaktadır.Onların gerek yürüyüş tarzları gerekse coşkulu marşları hepimizin çok hoşuna gitmektedir.

+ Yorum Gönder
18. Sayfa BirinciBirinci ... 15171819 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 10 kişi