Rusların Türkiyeyi Sevmemek için 35 nedeni :S

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kültür Sanat Haberleri Bölümünden Rusların Türkiyeyi Sevmemek için 35 nedeni :S ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ceset__86
  Üye
  Reklam

  Rusların Türkiyeyi Sevmemek için 35 nedeni :S

  Reklam  Rusların Türkiyeyi Sevmemek için 35 nedeni :S

  Forum Alev
  Türkiye'yi sevmemek için 35 neden!


  Rusya'da bu kez de "Türkiye'yi sevmemek için 35 neden" başlıklı bir elektronik posta dolaşmaya başladı. Geçen hafta ortaya çıkan ve Ruslar arasında tartışma yaratan “Türkiye’de yaşamak için 37 neden”mesajına yanıt niteliği taşıyan yazının bazı bölümlerinde hakaretler yer alıyor. Türkiye’yi aşırı öven ilk mesajın tersine, bu kez de olumsuz yönler abartılıyor. Kim tarafından kaleme alındığı bilinmeyen yazıda Türkiye’yi sevmemek için 35 neden şöyle sıralanıyor:

  Galeri haber: CENK BAŞLAMIŞ Moskova

  1- Kadınlar laf atılmadan yolda yürüyemiyor. 2- Çocuklara tecavüz eden sapıklar var. 3- Eğitimden habersiz aileler küstah ve bencil çocuklar yetiştiriyor. 4- Hayatlarını ailelerine bırakıyor, sorumluluk almıyorlar.
  5- Herkes herkese yalan söylüyor. 6- Herkes her şeyi çalıyor. Hesap öderken cüzdanınızdaki parayı bile çalabilirler. 7- Kadınlara ayrımcılık yapılıyor. 8- Her iş tanıdıkla hallediliyor.
  9- Erkeklere her şey mubah. 10- Deniz ve güneş ülkesinde kadınlar kapalı gezmek zorunda. 11- Misafirperver değiller. Türklere turistlerden daha iyi hizmet veriliyor. 12- Susmasını bilmiyor, durmadan gevezelik edip ses kirliliği yaratıyorlar.
  13- Trafik kuralları umurlarında değil. 14- Domuz yemek mümkün değil. 15- Kağıt mendilci çocuklardan kurtulmak olanaksız. 16- Pazarda hemen kazıklıyorlar.
  17- Ahlak kuralları çifte standartlı 18- Cinsel korunma yöntemlerinden haberleri yok. Türk erkekleri AIDS’e yakalanmasının olanaksız olduğunu düşünüyor ve korunmuyor. 19- Cahiller ülkesi. 20- Bilgi ve kültürden bihaberler. Tek okudukları futbol ve dedikodu haberleri.
  21- Televizyonda ahmakça diziler var. 22- Güvenlik sorunu var. 23- Başka halklarla barış içinde yaşamasını bilmiyorlar.

  24- Hep terör eylemleri oluyor. 25- Ortalama gelir çok düşük. 26- Yurtsever değiller; hepsinin tek derdi ülkeden kaçmak. 27- Dinleri yasakladığı ve vücutları da kaldırmadığı için alkol yerine uyuşturucu içiyorlar.

  28- Para için her şeyi yaparlar. 29- Yasalar değil, kişisel bağlar işliyor. 30- Rus erkeklerinden nefret ediyorlar. 31- Yasaklar ülkesi.

  32- Akraba evliliklerinden özürlü çocuklar doğuyor. 33- Hediyelik eşyaların üzerinde hep resmini koyduklarına göre en çok penisleriyle övünüyorlar. 34- Evcil hayvanlara eziyet ediyorlar. 35- Rusya’mızın hep düşmanı oldular.  Bence Çoğu Doğru Ama Abartmışlar Sanki Biraz
  Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar. 2. 2
  Ziyaretçi

  --->: Rusların Türkiyeyi Sevmemek için 35 nedeni :S

  Reklam  nesi doğru be kardeşim ya!!!. arkadaş nasıl bi millet olduk biz ya!!?.kardeşim arkadaşım bizim ülkemiz hakkında bu maddeleri yazan bi rus türk'ün türk'ten başka dostu yoktur bi allah'ın rus'undan ne gibi bi sıralama beklersin.hemen hak weriyosun be kardeşim sende hemen çoğu doğru diyip ülkeyi resmen umursamıyosun ya!nesi varmış ülkemizin her milletten insan yaşıyo herkez her istediği gibi taksim meydanına çıkıp hakkını gruplaşıp isteyebiliyo kimse dur diyomu ülkemize bu kadar özgürlük çok bile vallahi billahi çok .onlar ne derlerse desinler ülkeme laf söyletmem we allah belalarını wersin şu mübarek ayda da beddua ettik inşallah tutar bari.baltalı hamdi paşadan kızgın olsalar gerek+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi