BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kültür Sanat Haberleri Bölümünden BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler .. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  rengigül
  Usta Üye
  Reklam

  BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  Reklam  BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  Forum Alev
  Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı doğaçlama gösteri, bu gece saat 22.45’te Kanal D ekranında perdesini açıyor.

  Yılmaz Erdoğan ve Beşiktaş Kültür Merkezi’nin (BKM) genç oyuncularının sahnelediği, dört yıldan bu yana izleyenlere kahkaha krizleri geçirten, haklarında övgü dolu bir çok yazı okuduğum Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı doğaçlama gösteri, bu gece saat 22.45’te Kanal D ekranında perdesini açıyor. Bu gece ekranlar, içinde tiyatronun lezzetini ve zarafetini taşıyan yepyeni bir yapımla daha tanışıyor. Bunda elbette Osmantan Erkır’ın Anında Görüntü Show’unun çok tutulmasının, Tolga Çevik’in sevimli teatral gösterisinin TRT ekranına adeta reyting yağdırmasının da önemli bir payı var. Onlar, tiyatronun çeşitli unsurlarını taşıyan projelerin de önemli bir seyirci kitlesine hitap edebileceğini kanıtladılar. Ve arkalarından gelen benzeri yapımlara da televizyon ekranında yepyeni bir kulvar açtılar. Çok da iyi yaptılar. Birbirinin benzeri şeyleri izlemekten çoktan bıkmış olan seyirciye, özgün alternatifler sundular. Dört yıldır BKM’nin sahne tozunu yutan 22 genç, ekranda kendi yazdıkları skeçleri sahneleyecekler.

  Hayata dair konular...

  BKM’nin salonunda ve seyircinin huzurunda çekilen Çok Güzel Hareketler Bunlar, ilk bölümünde televizyon dizilerinde keşfedilmemiş yüz bulabilmenin zorluklarını anlatan ’Yeni Yüz’ şakasıyla başlayıp, hayata dair eğlenceli başka konularla devam edecek. İşleri kesat giden bir tabutçunun hikayesini de izleyeceğiz, yazı konusu bulmakta sıkıntı çeken bir yazarın çilesini de. Onlarla birlikte hem bir gündüz kuşağı programına konuk olacağız hem de kız tavlama sanatının inceliklerine vakıf olacağız. Yaz mevsiminin başladığı ve tiyatroların birer birer perdelerini kapattığı şu günlerde, sanata duyduğumuz özlemi Yılmaz Erdoğan ve öğrencilerinin gösterileriyle dindirmeye çalışacağız. Hayırlı olsun diyorum ve yeni-özgün-farklı-taklit olmayan her yeni projeyi, Bizim Ekran’dan aynı coşkuyla duyurmaya devam edeceğimi bir kez daha yineliyorum. Hepinize iyi seyirler...

  Memet Güler / Vatan 2. 2
  rengigül
  Usta Üye

  --->: BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  Reklam  BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  - Ersin Korkut Röportajı -

  Komedi dünyasının yeni yüzlerinden Ersin Korkut, kuzeni Yılmaz Erdoğan'ın izinden gidiyor.

  Onun olmadığı bir projede yer alamayacağını söyleyen Korkut, "Yılmaz Abi benim hocamdır, patronumdur. Benim ailemdir. Yılmaz Erdoğan'sız bir Ersin düşünemiyorum, böyle bir fikir aklımdan hiç geçmedi. Zaten daha yolun çok başındayım. Yılmaz Abi ne iş verirse onu yaparım" diyor.

  "Çok Güzel Hareketler Bunlar" programındaki tiplemeleriyle bir anda dikkatleri çeken ve komedi dünyasının yeni ve iddialı yüzleri arasına giren Ersin Korkut, suskunluğunu ilk kez Kelebek için bozdu. Yılmaz Erdoğan’ın akrabası olması dışında hakkında hemen hiçbir şey bilinmeyen Korkut, hem oyunculuk macerasını hem de hayallerini anlattı.

  Siz Yılmaz Erdoğan’ın yeğeni mi, kuzeni misiniz?

  - Kuzeniyim. Biz teyze çocuklarıyız...

  Peki, sizi daha yakından tanıyalım. Kaç yaşındasınız?

  - 31 yaşındayım... Hakkari’de dünyaya geldim.

  Hakkari’de nasıl bir hayatınız vardı, neler yapıyordunuz, ne işle uğraşıyordunuz?

  - Çok sade bir hayatım vardı. Hep çalıştım. Önce oto elektrikçiliği yaptım, sonra da taksi şoförlüğü...

  Çocukluk hayaliniz neydi, ne olmak istiyordunuz?

  - Ralli pilotu olmak istiyordum.

  Siz Hakkari’deyken, İstanbul’da yaşayan Yılmaz Erdoğan’la bağlantınız var mıydı, görüşüyor muydunuz?

  - Tabii ki...

  Yılmaz Bey’in İstanbul’da olması, sanatla uğraşması size neler hissettiriyordu?

  - Akrabam olduğu için gurur duyuyordum, ama özenmezdim hiç.

  Neden İstanbul’a gelmek istediniz, aklınızdan ne geçiyordu?

  - Hakkari’de iş bulamadığım için geldim. Bir işim olsun, para kazanıp doğru dürüst geçineyim istiyordum. O yüzden geldim.

  O zaman İstanbul’a geliş hikáyenizi de dinleyelim. Çok maceralı olduğunu duyduk, doğru mu?

  - Hiç para kazanamayan bir taksimiz vardı. Babama bu taksiyi satacağımı ve İstanul'a gideceğimi söyledim. Ama o kabul etmedi. Ben yine de taksiyi sattım ve parasını babama verdim. Ve ertesi sabah küçük bir çantaya birkaç kıyafet koyup evden çıktım. Şehir merkezine gidip kamyonunu çalıştıran bir ağabeye, "Beni de Van’a götürebilir misin?" dedim. Zaten Hakkari’den önce Van’a gidilir. Neyse, kamyon şoförü "peki" dedi ve biz yola çıktık. Bu arada babam sabah namazına kalktığı için, benim evden çıktığımı fark etmiş, herkesi kaldırmış. Kamyon giderken bizim evin oradan geçmek zorundaydı. Tam evin oraya yaklaşınca beni görmemeleri için eğildim. Şoförü şüphelendirmemek için de anahtarlığımı yere düşürmüş gibi yaptım. Önce Van’a, oradan da otobüsle İstanbul'a geldim...

  İstanbul'a ilk geldiğiniz güne dönersek eğer, nasıl bir gündü, neler yaptınız, neler yaşadınız?

  - İlk geldiğim gün gazete aldım. Küçük ilanlardan hemen bir iş buldum ve ilk gün işim oldu. Bulaşıkçılık yaptım. Ama işyeri sahibine evim yok diyemediğim için üç gün Zeytinburnu’ndaki öğretmenler parkında yattım.

  Sonra Yılmaz Bey’i mi aradınız? .../... 3. 3
  rengigül
  Usta Üye
  BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  - Evet, ama şunun için aradım. Çalıştığım yerdeki insanlar onun kuzeni olduğuma inanmıyorlardı. Kuzenim olduğunu ispat etmek için aradım. Sonra kendisi İstanbul’da olduğumu öğrenince "Buraya gel" dedi. BKM’ye, yanına gittim. Karşılıklı uzun uzun konuştuk. Sonra işten ayrılıp yanına gelmemi istedi. Her şey böyle başladı...

  Neden İstanbul'da olduğunuzdan Yılmaz Bey’i haberdar etmediniz? Tek başınıza mı bir şeyler başarmak istiyordunuz?

  - Uzun süredir görmemiştim Yılmaz Abi’yi... O yüzden, ondan bir şey istemiş olmamak için ilk geldiğimde aramadım.

  BKM’de ilk olarak ne iş yaptınız?

  - Dekorcuydum. Sonra teknisyen olarak çalıştım.

  Sonra oyunculuğunuz ortaya çıktı. Yılmaz Bey size ilk olarak nerede görev verdi?

  - "Bana Bir Şeyhler Oluyor" oyununda ufak bir rol verdi.

  Oyuncu olmak hayalinizde var mıydı bilmiyorum ama bu işi sevdiniz mi?

  - Kesinlikle böyle bir hayalim yoktu. Ama sonra çok sevdim oyunculuğu.

  Kırk yıllık oyuncu gibi karşımızdasınız. Hiç zorlanmıyor musunuz?

  - Genellikle zorlanmam ama çok rolüm olduğunda bazen ezberlerken zorlanıyorum. O zaman da doğaçlama yapıp kurtarıyorum.

  "Çok Güzel Hareket Bunlar"da çok aktif görev alıyorsunuz. Bu projede yer almakla ilgili duygularınızı öğrenebilir miyiz?

  - Ben de buradaki bütün arkadaşlarım gibi çok büyük mutluluk duyuyorum.

  Yılmaz Bey sizi eleştirdiği zaman üzülüyor musunuz, yoksa daha mı çok hırslanıyorsunuz?

  - Her oyuncu gibi bundan ben de etkileniyorum, ama oturup üzülmek yerine daha iyisini yapmaya çalışıyorum.

  "Çok Güzel Hareketler Bunlar"daki bütün skeçlerde varsınız. Her yazar, bir şekilde size rol veriyor. Paylaşılamayan oyuncu durumundasınız. Bu anlamda lokomotif olduğunuzu düşünüyor musunuz?

  - Takdir seyircinin.

  Evli misiniz, ya da hiç evlendiniz mi, çocuğunuz var mı?

  - Yok, hiç evlenmedim. Daha gencim, günü gelince olur belki...

  Siz Ersin’i izlerken gülüyor musunuz?

  - Evet, çok gülüyorum kendime... Açıkçası kendimi komik buluyorum.

  Şöhret beni utandırıyor

  Seyirci sizi çok beğeniyor, çok fazla hayran kitleniz var. Artık sokakta tanınıyorsunuz. Yalnız kaldığınızda bütün bu gelişmelerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Tanınmak, şöhret olmak nasıl bir duygu?

  - Hayatımdaki bir sürü değişimin farkındayım. Ama zaten şöhretli insanların çok olduğu bir sülaleden gelince insan alışıyor. Ben tanınınca değişecek yapıda değilim. Sevilmek, beğenilmek çok güzel, ama bazen utanıyorum tabii.

  Yılmaz Bey’e karşı büyük bir saygınız var. Sizin için Yılmaz Erdoğan ne ifade ediyor?

  - Yılmaz Abi benim hocamdır, patronumdur. Benim ailemdir.

  Yılmaz Abi ne iş verirse yaparım

  Siz de skeç yazıyor musunuz?

  - Bazen fikir veriyorum, onlar yazıyor. Ama tamamını yazamıyorum.

  Bu işe dair hayaliniz nedir Ersin Bey? Yılmaz Erdoğan’sız bir Ersin düşünebiliyor musunuz?

  - Bu hiç aklımdan geçmedi. Daha yolun çok başındayım. Yılmaz Abi ne iş verirse yaparım.


  Kaynak : Hürriyet 4. 4
  rengigül
  Usta Üye
  BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  Çok Güzel Hareketler Bunlar'a yakışmadı!

  MERSİN’de BKM oyuncularının gösterisinin olduğu bin kişi kapasiteli salona yaklaşık 10 bin kişi girmek isteyince büyük izdiham yaşandı. Gösterinin yapılacağı salonun havalandırma sistemi devre dışı kaldı, kadın ve çocuklar ezilme tehlikesi atlattı.

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ‘Uluslararası Mersin Festivali’ kapsamında, Kongre ve Sergi Sarayı’nda BKM Mutfak Oyuncuları’nın ücretsiz gösterisi programda yer aldı. ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ adlı tiyatro oyununun ücretsiz olduğu haberini alan yaklaşık 10 bin kişi saat 17.00’den itibaren salona akın edince büyük izdiham yaşandı. Saat 20.30’da başlayacağı açıklanan etkinliğe katılmak üzere akın edenler, Kongre ve Sergi Salonu önünde toplandı. Aralarında gençlerin ve küçük çocukların çoğunlukta olduğu tiyatro severler, yaklaşık 3,5 saatlik bir bekleyişin ardından içeriye alınmaya başlandı. Ancak, yoğun ilgi nedeniyle yaşanan izdiham yüzünden kapılar yeniden kapatıldı.

  Kapanan kapılar yarım saat sonra tekrar açılınca, bu durum izdihamın artmasına neden oldu. Polis ve özel güvenlik ekipleri kalabalığa müdahale etmekte zorlandı. Yaşanan izdiham nedeniyle de ortalık savaş alanına döndü. Kadın ve çocuklar ezilme tehlikesi yaşadı. Kiminin ayakkabısı ayağından çıktı, kiminin gözlük camı kırıldı. Bayılanlar ise arkadaşlarının kucağında sakin bir yere çekilerek ilk müdahalesi yapıldı.
  Bin kişilik salona yaklaşık 3 bin kişi alındı. Havalandırma sistemi çöken salonda nefes almak da güçleşti. Salona girenler geri çıktı, dışarıda bulunanlar ise içeriye girmeye çalıştı. Yaşanılanlara tepki gösteren vatandaşlar, durumu, ‘rezalet’ olarak yorumladı. Vatandaşlar organizasyon bozukluğunu eleştirdi.

  Etkinlik saatinden yarım saat önce sahne alan BKM Mutfak Oyuncuları ise, ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ adlı tiyatro oyununu sahneledi. Oyun öncesinde de terör saldırılarında hayatını kaybedenler anıldı, ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ sloganları atıldı.

  İzdihamdan Kareler

 5. 5
  rengigül
  Usta Üye
  BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  HAFTANIN RÖPORTAJI : ŞAHİN IRMAK " EN ÇOK ERSİN'E GÜLÜYORUM"

  Onur Toraman : Şahin Irmak Kimdir ? Bize kendinizden bahsedermisiniz.
  Şahin IRMAK : Şahin ırmak 1981 İzmir Karşıyaka doğumlu 3 erkeğin en küçük kardeşi İzmir aşığı,sıkı dostlukları olan haksızlığa hiç tahammül edemeyen zaman zaman agresif siniri biraz geç geçen ama özür dilemesini bilen insan seven insanı seveni seven kendi dünyası olan iyi insan olmaya çalışan güzel bir adam


  Onur Toraman : Bkm mutfak ekipinde ne kadar zamandır yer alıyosunuz ?
  Şahin IRMAK : Mutfak ekibiyle 4 yıldır beraberiz.


  Onur Toraman : Bu ekipe nasıl dahil oldunuz ?
  Şahin IRMAK : 4 yıl önce bir sınav açtılar bu ekibi oluşturmak için o sınava katılan ve yaklaşık 400 kişinin arasından 30 arkadaşıyla ekibe katılan şanslılardanım .


  Onur Toraman : Sevgili Yılmaz Erdoğan'ı nasıl tanımlarsınız.
  Şahin IRMAK : .Hayatımda tanıştığım tanıştığım için kendimi çok şanslı hissettiğim hocam,abim,arkadaşım(çok laubali olmadan).


  Onur Toraman : Baba rolü ile insanların beğenisini kazandınız.Bu rolün hikayesinide dinlemek isticeklerdir ?
  Şahin IRMAK : Bizim Eser Yenenler'le benim evde geyiğin dibine vurmuşken buldum çok eğleniyorduk evde saçma bi şekilde eser kanka sen benim babam ol ben de oğlun olayım dedi.neden dedim?ne bileyim ya işte dedi durum o kadar saçmaydıki başladık doğaçlamaya çok eğlendik.daha sonra mutfakta oynamak için yeni skece ihtiyacımız vardı.eserin fikriydi o gün evdeki geyiği skeç yapmak.başta ben çok drendim saçmalama oğlum rezil mi edicen beni dedim hayır çok komik diye ısrar etti son dakikada ikna oldum ve sahneye çıktım.o gece aldığım reaksiyona ben de inanamadım 4 yıldır geliştire geliştire oynuyoruz skeci.
  Onur Toraman : Skeçlerde rol dağılımını nasıl yapıyosunuz?
  Şahin IRMAK : Rol dağılımı yazarın insiyatifindedir kim hangi role uygunsa ona verilir.


  Onur Toraman : Kaçyıldır bu işi yapıyosun?
  Şahin IRMAK : 13 yıldır oyunculuk yapıyorum.

  Onur Toraman : Peki bi tabir vardır tiyatronun tozunu yutmak diye,sizce bu tabir sizin içinde böylemidir?
  Şahin IRMAK : Sahneye bir kere çıkan hep çıkmak ister bu böyledir.insana kendini değişik farklı güçlü hissettirir sahne.


  Onur Toraman : Bizlere biraz rol aldığınız dizi - film lerden bahsedermisiniz
  Şahin IRMAK : Bir çok dizide rol aldım en son atv yapımı karayılanda oynadım 2 tane de sinema filmim var beynelmilel ve kutsal damacana.

  Onur Toraman : Yeni projeler varmı sizi BKM MUTFAK haricide izleyebileceğimiz.
  Şahin IRMAK : Beni uzun süre bu ekiple beraber görüceksiniz bu ekip ne iş yaparsa bende o işe dahil olucam.sanırım bütün ekibin oynadığı bir sinema filmi projemiz olucak.

  Onur Toraman : Ben görüyorum ki herkes mutfak ekipinde yer almak istiyor,siz onlara bu işin ne şekilde hangi koşullarda olabileğinden bahsedermisiniz.
  Şahin IRMAK : Evet talep çok bizim programla beraber insanların oyuncu olma hevesi yeniden arttı bu ekip 4 yıldır bir arada ve muhteşem bir uyum içerisinde.şimdilik yeni oyuncu almak fikrine sıcak bakılmıyor ama elbette olucaktır.sadece beklesinler ve takip etsinler.


  Onur Toraman : Şahin Irmak (evli/bekar/ilişkide)
  Şahin IRMAK : Bekar

  Onur Toraman : Hedeflerinizde neler var ?
  Şahin IRMAK : Çok şey var çok iyi sinema filmlerinde oynamak.ileride kamera arkasında bişeyler yapmak.oyun yazmak.vs...


  Onur Toraman : (...)onunla aynı sahnede olmak en buyuk hayalim dedigin biri var mı ?
  Şahin IRMAK : Var Yılmaz Erdoğan aynı sahneye çıkıyoruz ama sadece ben oynuyorum karşılıklı oynamayı çok isterim.


  Onur Toraman : Kendini çarşamba gecesi ekranda izlerken neler hissediosun ?
  Şahin IRMAK : Verdiğimiz emeği düşünüyorum çıkardığımız işten gurur duyuyorum çok eğleniyorum.bir de ersinin skeçlerini bekliyorum dört gözle en çok ona gülüyorum.


  Onur Toraman : Yolda çoğu insan seni tanıyor,peki tepkiler nasıl?
  Şahin IRMAK : Ben bu programdan öncede çeşitli işlerde oynadım insanlar yine tanıyorlardı ama bu programla değişik bişey oldu evet insanlar yine tanıyorlar ama amcalar teyzeler evlatları gibi seviyor akranlarım yakın arkadaş

  Onur Toraman : Birazda BKM MUTFAK'tan bahsedermisin en başarılı buldukların,daha yapağı çok şey var dediklerin ?
  Şahin IRMAK : Bütün ekip arkadaşlarım çok başarılı hepsini çok iyi işler yaparken görüceksiniz kimseyi ayırmam fakat programda da ön planda görünen arkadaşlarım eser,oğuzhan,bülent,murat,büşra,metin,ersin uzun yıllar çok keyifli işler yapıcaklarına inanıyorum.


  Onur Toraman : Senin artık adının devamında anılan BABA rolü ilerki skeçlerdede olucak mı ?
  Şahin IRMAK : Evet olucak yazıyoruz.ilerki bölümlerde izleyeceksiniz.


  Onur Toraman : Gelecek bölümler hakkında biraz tiyo alabilrimiyim sizi sevenler ilk bizden duysunlar ?
  Şahin IRMAK : Çok eğlenicekler

  Onur Toraman : Seni sevenlere burdan neler söylemek istersin
  Şahin IRMAK : Hiç kafa açmıycam söz veriyorum ( kafa açmak tabirini programı takip edenler bilirler)

 6. 6
  rengigül
  Usta Üye
  BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  BKM Atölye Nedir?

  Gerek televizyon gerek se tiyatroda, profesyonel oyuncunun tek eğitim yeri çoğu zaman sahne veya settir.

  Uzun süreli bir projede yer alan oyuncu yıllarca ve yalnızca bir tek rol oynamaktadır, dolayısıyla işlerini uzun (süre) ama az yapmaktadırlar.

  Oyuncular profesyonel hayatlarında ne kadar başarılı ya da başarısız olurlarsa olsunlar ÇOK AZ ROL OYNAMAKTADIRLAR.

  ATÖLYE bizim meslekte profesyonel olarak çalışırken, oyunculuk (ve veya yönetmen, senarist, dekor kostüm tasarım vs…….) eğitiminin de bir yandan hep sürmesi gerektiği gerçeğiyle ilgili ‘bir şeyler yapmak’ için harekete geçmiş bir yapıdır.

 7. 7
  rengigül
  Usta Üye
  BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  BKM Mutfak Ne?

  Atölyede pişer, mutfakta yenir ve veya tüketilir.
  Yemek de şaka da, sanat da…

  MUTFAKTAKİ HERŞEY HERKES ATÖLYEDE PİŞER (KELİMENİN TÜM ÇAĞRIŞTIRDIĞI ANLAMLARIYLA BİRLİKTE ATÖLYE PİŞER) MUTFAKTA SUNULUR. BKM Mutfak muhabbetimizi seven ya da merak eden ya en iyisi hem seven hem merak eden etmeyen herkese açıktır.

  BKM Mutfak da çırakların alayı garsondur ,garsonların alayı çıraktır. Tüm personel oradaki esas mesele olan EĞİTİM meselesinin bir parçasıdır ...

  BKM Mutfak’ın ‘PAF Takımı’ artık ilk onbirde. ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ yeni ve mükemmel senaryolarla başarıyla oynandı. ‘Tribün Ateşi’ ile ‘Benimle Evlenir misin’ bölümlerine, ‘Yıldızlı Pekiyi’ verdik.

  Akşam Gazetesi - Burhan Ayeri  Çok güzel hareketler
  BKM ekibinin televizyonlarımıza kazandırdığı bir skeç olayı "Çok Güzel Hareketler Bunlar"... Az bulunan, pek de zor olan olay komedi. Genç ekibin güzel skeçlerini seyrediyoruz. Ama ben Ersin Korkut'un fanıyım... Yeni bir komedyen kazandık diyebilirim.

  Milliyet Gazetesi - Sina Koloğlu

 8. 8
  rengigül
  Usta Üye
  BKM Mutfak ''ÇGHB'' - Basında Çıkan Haberler ..

  Krizin ilacı komedyenler

  Yılmaz Erdoğan,‘Krizde en çok komedyene ihtiyaç var. İnsanlar zor zamanlarında gülmek istiyor’ dedi.

  ŞOVMEN Okan Bayülgen’in kendisi ile birlikte Cem Yılmaz, Beyaz, Yılmaz Erdoğan gibi isimlerin 94 krizinden sonra ortaya çıktığı tespitine Yılmaz Erdoğan da katıldı. Erdoğan, ‘Kriz komedyene ihtiyacı artırır’ dedi. Full Ekran adlı programa konuk olan komedyen ‘Okan ilginç bir tespitte bulunmuş. Hakikaten biz o kuşağın insanlarıyız. Bunun krizle ilişkisi nasıl olur bilmiyorum. Ama kriz belki de temel çatışmaların belirginleştiği bir dönemdir ve aslında mizahçıya yarar. Bu dönemde komedyene daha çok ihtiyaç doğar. Ben BKM’yi böyle bir süreçte kurdum’ diye konuştu. Bayülgen’in tespitine bir ölçüde katıldığını anlatan Yılmaz Erdoğan, ‘Şimdi ne yapacaksınız krizde, daha çok şaka yapacaksınız’ dedi.

  Öğrencilerim çok başarılı

  Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla genç oyuncuların önünü açan Yılmaz Erdoğan, öğrencilerini çok başarılı bulduğunu söyledi.


  Star Gazetesi

 9. 9
  Ziyaretçi
  Nede artık bkm çıkımıyo?

 10. 10
  Ziyaretçi
  Neden artık bkm çıkımıyor çıkmasını istiyorum?

+ Yorum Gönder
bkm de kimler sevgili,  bkm mutfakta kimler sevgili,  bkm de kim kiminle sevgili,  bkm oyuncuları kim kiminle
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi