İş bulduran ücretsiz kurslar

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kültür Sanat Haberleri Bölümünden İş bulduran ücretsiz kurslar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  RüzgarGülü
  Bayan Üye
  Reklam

  İş bulduran ücretsiz kurslar

  Reklam  İş bulduran ücretsiz kurslar

  Forum Alev
  İş bulduran ücretsiz kurslar
  Binlerce lira harcayıp alabileceğiniz eğitimler ücretsiz veriliyor...

  Binlerce lira harcayıp alabileceğiniz eğitimler; MEB, İTO, İş-Kur, il özel idareleri, büyükşehir belediyeleri gibi kurum ve kuruluşların işbirliğiyle açılan meslek edindirme kurslarında ücretsiz veriliyor...
  ÜNİVERSİTEYİ kazanamadıysanız üzülmeyin. Hızla meslek sahibi olmanın en iyi yolu “meslek edindirme sertifika programları”ndan geçiyor. PARA dergisi ücretsiz meslek eğitimi veren kursları araştırdı. Mezuniyet sonrası verdikleri sertifikalar birçok şirket tarafından kabul gören bu kurslar hayatınıza yön vermek için iyi bir alternatif. Kısa zamanda iyi bir iş olanağının yanı sıra dolgun ücret vaat eden meslek edindirme kursları, iyi bir eğitim alamamış, anadili dışında dil bilmeyen, hayallerini de üniversite kapısına bırakmış binlerce genç için umut ışığı oluyor.
  Pek çok gelişmiş ülkede, akademik sistemin yanı sıra geçerli bir mesleki eğitim sistemi mevcut. Çeşitli sektörlere ara eleman sağlayan bu mesleklerin birçoğu iş garantili. Meslek odaları ve firmalar eleman ihtiyaçlarını bu kurslardan sağlamayı tercih ediyor.
  İstanbul İl Özel İdaresi, İstanbul Ticaret Odası ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliğiyle düzenlenen ‘mesleki ve teknik eğitim kursları’ daha çok istihdama yönelik.
  İşte bu kurslardan bazıları:
  ÖZİMEK (Özel İdare Mesleki Eğitim Kursları) projesi: Bilgi toplumu ve çağdaş kentlilik bilincinin ve sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak insana yatırım yapılması amacıyla başlatılmış. İlkokul mezunu bireyleri çağın getirdiği değişime uygun bir anlayışla nitelikli ve donanımlı kılmak hedefleniyor. Bugüne kadar 20 binden fazla mezun verilmiş. Kurs süreleri en az 260 saat ve üstü olarak düzenleniyor.
  İYMEK (İstihdama Yönelik Meslek Edindirme) projesi: Proje kapsamında verilen sıhhi tesisat, soğutma, CNC, bilgisayar destekli çizim, PVC doğrama, dökümcülük, elektrik tesisatı, kaynakçılık, makine teknisyenliği, mobilya döşemeciliği kursları birçok sektörün ara eleman ihtiyacını karşılayacak nitelikte.
  İSMEK (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi) kursları: 123 branşta eğitim veriyor. İSMEK’te sıhhi tesisattan İngilizceye, el sanatlarından müziğe genç yaşlı herkes için kurs seçenekleri bulunuyor. Bugüne kadar eğitim alan kursiyer sayısı 810 bin.
  BELTEK (Belediye Teknik Eğitim Kursu) projesi: Gazi Üniversitesi’nin işbirliğiyle sürdürülüyor. Üçer aylık dönemler halinde verilen kurslara, yoğun talep nedeniyle “bilgisayar işletmenliği”, “bilgisayar donanımı ve bakım onarımı” ile WEB sayfası tasarımı kursları, 2’şer aylık (hızlandırılmış) kurslar halinde veriliyor.
  İş'te İnsan / ÖYKÜ KORKUT

 2. 2
  omerhoca76
  Yeni Üye

  --->: İş bulduran ücretsiz kurslar

  Reklam  İleride açılacak YENİ ÜCRETSİZ Kurslarımızdan E-mail yolu ile haberdar olmak ve önkayıt yaptırmak istiyorsanız
  1-) TC Kimlik numaranızı

  2-) Cep telefon numaranızı

  ucretsizkurs@yahoo.com

  email adresine yollamanız yeterlidir.

  www.bedavakurs.com
  Omer OZSOY
  0 505 649 50 34

 3. 3
  melek34
  Yeni Üye
  merhaba arkadaşlar konuyla ilgili olduğu için sizinle paylaşıyorum ben eğitimimi grafik ve web tasarımı eğitimimi şirinevler abc birleşim eğitim merkezinden aldım çok cüzi rakama çok kaliteli eğitim aldım iş konusundada yardımcı oldular şu an çalıyorum ilgilenen arkadaşlara tavsiye ederim+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi