Mac Mini Nedir?

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Mac OS X Bölümünden Mac Mini Nedir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  computer
  Özel Üye
  Reklam

  Mac Mini Nedir?

  Reklam  Mac Mini Nedir?

  Forum Alev  Sayısal yaşamı stil sahibi bir basitlikle yaşayın — hem de %39 daha hızlı olarak1. Sadece 16,5 cm genişliğinde ve 5 cm yüksekliğindeki küçük Mac mini, müzikleriniz, fotoğraflarınız ve filmlerinizle daha hızlı ve kolay eğlenebilmenizi sağlar. Hepsinin tadını (ister yakın, ister uzak olun) Apple uzaktan kumanda ile çıkarabilirsiniz. Intel Core 2 duo, iLife ’08 ve Front Row için en hesaplı yol.


  Güç hiç bu kadar ekonomik olamamıştı


  Mac mini dijital fotoğraflarla, filmlerle, müzik ve web ile uğraşmayı kolay ve ekonomik hale getiriyor. Hepsi inanılmaz hızlı Intel Core 2 Duo sayesinde. Bu kadar küçük bir pakette şaşılası bir güç sunan Mac mini, önceki modelinden %39 daha hızlıdır. Tamamıyla yeni yapıya bürünen dünyanın en gelişmiş işletim sistemi Mac OS X ile birlikte gelen Mac mini tüm modern ve yenilikçi yazılımlarınızı, büyük bir hızla çalıştırır.


  Sayısal yaşamınızın başladığı yer burası


  Mac mini, hayatınızın harikulade birer parçası olacak kolay kullanımlı uygulamalardan oluşan iLife ’08, paketi ile birlikte gelmekte. Fotoğraflarınızı iPhoto ile geliştirin, organize edin ve paylaşın. Takvimler, kitaplar ve kartlar oluşturun. iMovie ile çocuğunuzun başrolde olduğu bir film hazırlayın. Fotoğraf ve filmlerinizi iDVD ile profesyonel DVD’lere çevirin. Çalgı çalamıyorsanız bile GarageBand ile kendi müziğinizi üretin. Podcast ve bloglar yapın. Tüm bunları .Mac ve iWeb ile internette yayınlayın2. Tüm dijital yaşamınızı ne kadar hızlı, kolay ve güzelce paylaştığınızı görünce inanamayacaksınız.


  Şimdi sinemalarda


  Tam ekran Front Row medya deneyimi — sezgisel menüleri, büyük yazıları ve pırıltılı grafikleri — sayesinde Mac mini’nizdeki müzik, fotoğraf ve videoları iPod’unuzdaki kadar kolay dolaşabilirsiniz. Apple Remote sayesinde çalışma masanızdan sevdiğiniz kanepenize kadar odadaki herhangi bir yerden videonuzun tadını çıkarabilirsiniz. Front Row’lu Mac mini, Bonjour anında ağ oluşturma(3) sayesinde evdeki diğer bilgisayarlardaki müzik, fotoğraf ve videoları bile gösterebilir. Arkadaşlarınızı toplayın ve onları son tatil fotoğraflarınızın slayt gösterisiyle, ev yapımı filminizle, son playlistinizle veya bir DVD ile hayran edin.


  Santimetre kare başına daha çok Mac


  5 cm yüksekliği ve 16,5 cm genişliğindeki Mac mini’nin alüminyum kasası Intel Core işlemciye, 80GB veya 120GB sabit sürücüye, kızaksız Combo veya SuperDrive optik sürücüye ve dahili kablosuz bağlantıya ev sahipliği yapmakta – ve hepsi fısıltı sessizliğinde çalışıyor. Bu modüler tasarım mevcut sisteminizi Machintosh’un zarif, basit ve güvenilirliğine çok ek harcamada bulunmadan sahip olmanızı sağlıyor. KEKFG: kendi ekran, klavye ve farenizi getirin (ya da yenilerini alın). Hangisini seçerseniz seçin, Mac mini’nizi kullanmaya dakikalar içinde başlayacaksınız.


  Mac mini size ayrıca, istediğiniz kadar genişleme imkanı veriyor. Fotoğraf makinesi, iPod, yazıcı, kamera veya klavyeleri USB 2.0 veya FireWire üzerinden basitçe Mac mini’ye bağlayın. Dahili 10/100/1000 BASE-T Ethernet sayesinde evinizde dosyaları inanılmaz hızlarda paylaşın. Analog/dijital ses çıkışıyla hoparlör sistemlerine bağlarak yüksek kalitede sesin tadını çıkarın. Dijital ve analog kaynaklardan gelen sesleri kaydederek Garageband’de hazırlayacağınız en son podcast için kullanın. Mac mini dijital yaşamın tadını çıkarmanız için gereken konforu size dahili olarak sunuyor.
  1. Performans, iPhoto '08'deki belli uygulamalar baz alınarak ölçülmüştür. Testler Apple tarafından Temmuz 2007'de ön üretim Intel Core Duo 2.0GHz işlemcili Mac mini kullanılarak yapılmıştır, tüm diğer sistemler satışta olan sistemlerdir..
  2. Bazı özellikler .Mac gerektirir. .Mac servisi 13 yaş ve üzeri içindir. Yıllık üyelik ücreti ve İnternet erişimi gerektirir. Şartlar ve koşullar uygulanır.
  3. Fotoğrafları paylaşmak iPhoto gerektirir. Müzik ve videoları paylaşmak iTunes 6.0.4 veya üzeri gerektirir.
  4. Bazı özelliklerin Apple tarafından fabrikada yüklenmiş olması gerekmektedir. Diğer özellikler Apple mağazalarında ya da yetkili satıcılarında eklenebilir.
 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Mac Mini Nedir?

  Reklam  mac mini sayesinde yeni bir apple deneyimi kazanabilirsiniz bunun için mac mini satın aldığınızda yanına istediğiniz donanımları kullanarak mac bilgisayara sahip olabilirsiniz+ Yorum Gönder
mac mini nedir,  apple mac mini nedir
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi