GeNc gÖrÜnEn ÜnLüLeR AsLıNdA KaC yAsİnDa

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden GeNc gÖrÜnEn ÜnLüLeR AsLıNdA KaC yAsİnDa ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  karanlik--
  Yeni Üye
  Reklam

  GeNc gÖrÜnEn ÜnLüLeR AsLıNdA KaC yAsİnDa

  Reklam  GeNc gÖrÜnEn ÜnLüLeR AsLıNdA KaC yAsİnDa

  Forum Alev
  Kadının yaşı sorulmaz ama hayranları da ünlülerin kaç yaşında olduklarını hep merak eder.Nedense kadınlar, özellikle de magazin dünyasının ünlüleri yaşlarını sürekli gizler. Söylemeleri gerektiğinde de hep küçültürler. Estetik ameliyatlar ve güzelleşmeye harcadıkları servet sayesinde olduklarından genç gösteren ünlüler, gerçek yaşlarının ortaya çıkacağından çekindikleri için, belli bir yaştan sonra medyanın önünde doğum günlerini bile kutlamazlar..

  GÖNÜL YAZAR: 72 YAŞINDA

  Ünlü şarkıcı Gönül Yazar'ın nüfus kağıdında 1936 doğumlu olduğu yazıyor. Sanatçı, gerçek doğum tarihinin 1932 olduğunu söyleyip yaşının mahkemede büyütülmüş olduğunu iddia edenlere çok kızıyor.

  NEBAHAT ÇEHRE: 64 YAŞINDA

  15 Mart 1944’te Samsun'da doğan Nebahat Çehre, 15 yaşındayken Türkiye güzeli seçildi. Fotomodellik ve mankenlik yaparken gelen teklifler üzerine 1962'de sinemaya geçti.

  EMEL SAYIN: 63 YAŞINDA

  20 Kasım 1945 Sivas doğumlu sanatçı küçük yaşında şarkıcı olmaya karar verdi. 13 yaşında Arif Sami Toker'den müzik dersleri almaya başladı. Toker'in yetiştirdiği en ünlü ve yetenekli sanatçı oldu. Henüz 17'sindeyken Ankara'da Necdet Yazar'ın gazinosunda ilk defa sahnelerle tanıştı. 4 kez estetik operasyon geçiren Emel Sayın da yaşını gizleyen ünlülerden.

  SEDA SAYAN: 49 YAŞINDA

  Asıl adı Aysel Gülsaçar olan Seda Sayan, 1959 yılında İstanbul Eyüp'te doğdu. Çok fakir bir ailenin çocuğu olduğu için hem okudu hem tezgahtarlık, fabrika işçiliği yaptı. Çemberlitaş Kız Lisesi'ne giderken bir yandan da düğün salonlarında şarkı söyledi, sonra da şöhret olmak için evden kaçtı. Yaşını hiç kimseye söylemeyen Seda Sayan, yıllar önce yaptığı röportajlarda 1965 doğumlu olduğunu söylediği için öyle bilinir.

  AYŞEGÜL ALDİNÇ: 46 YAŞINDA

  1962 yılında İstanbul'da doğan Aldinç, Tatbiki Güzel Sanatlar Akademisi'ni bitirdikten sonra 6 yıl desinatör olarak çalıştı. 1981 yılında Modern Folk Üçlüsü'yle İrlanda Dublin'de Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil etti. Sahneye ilk Ankara Başkent Gazinosu'nda 1985'te çıktı. Estetik operasyonu sevmeyen Aldinç, spor yapıyor.

  HÜLYA AVŞAR: 45 YAŞINDA

  8 Ekim 1963 tarihinde Edremit'te doğan Avşar, 1982 yılında Bulvar Gazetesi'nin açtığı Güzellik Yarışması'nda kraliçe oldu. Evlenip ayrıldığı anlaşılınca tacı elinden alınan ve peş peşe çevirdiği filmlerle şöhrete ulaşan sanatçı, o günden beri gündemden düşmüyor. Her fırsatta yaşlanmaktan korkmadığını söyleyen Hülya Avşar, sürekli yüzüyor ve yürüyüş yapıyor. Estetik operasyon ise hiç yaptırmadı.

  NÜKHET DURU: 54 YAŞINDA

  1954 yılında İstanbul'da doğan Nükhet Duru ilk olarak 1971 yılında dans müziği orkestrasında solistlik olarak sahneye çıkmıştı. Yurtdışında çeşitli festivallere katılan, beğenilen şarkılara imza atan, çeşitli müzikal ve kabarelerde rol alan sanatçı, ünlüler dünyasında kendisine en iyi bakan isimler arasındadır. Estetik operasyon yaptırmayı seven sanatçı için dostları her zaman 10 yaş genç gösterdiğini söylerler.

  AJDA PEKKAN: 62 YAŞINDA

  12 Şubat 1946'da İstanbul'da doğan sanatçı ilk kez 1962 yılında Çamlıca Kız Lisesi öğrencisiyken sahneye çıktı. 1963 yılında Ses Dergisi'nin açtığı kapak yıldızı yarışmasına katıldı. İşte o yarışmadan sonra profesyonel kariyeri başladı. Tam 46 yıldır zirvede. Geçirdiği sayısız estetik operasyonların yanı sıra, kendisine çok iyi bakıyor, sürekli spor yapıyor.


 2. 2
  @unk_n_own@
  Usta Üye

  --->: GeNc gÖrÜnEn ÜnLüLeR AsLıNdA KaC yAsİnDa

  Reklam  emel sayın yaşını hiiiiiiiç belli etmeyenler arasında :) 3. 3
  g_gizem
  Üye
  Alıntı @unk_n_own@ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  emel sayın yaşını hiiiiiiiç belli etmeyenler arasında :)
  evet bende en çok ona şaşırdımm kadın hala çok güzel... 4. 4
  ab-ı hayat
  Üye
  beni de en çok şaşırtan emel sayın vay bee yıllar eskitmemiş kadını:)

 5. 5
  nehirayse
  Üye
  Alıntı @unk_n_own@ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  emel sayın yaşını hiiiiiiiç belli etmeyenler arasında :)

  bencede hiiç belli etmiyo

 6. 6
  murti
  Usta Üye
  bence ajda pekkan dahada belli etmiyor nedenide tabiki estetik:D:D

 7. 7
  qFb-sTyLe
  Emekli
  ajda pekkan daha da vardır yaa ben inanmıyorum 62 ye :D 80 vardır :D ninem gibi

 8. 8
  karanlik--
  Yeni Üye
  ajda pekkanda hiç belli etmiyoo

 9. 9
  seçonin
  Emekli
  Alıntı murti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  bence ajda pekkan dahada belli etmiyor nedenide tabiki estetik:D:D


  ewt bncede murti kardeş ;):D:D:D

 10. 10
  HARBİKIZ
  Bayan Üye
  SEDA SAYAN: 49 YAŞINDA

  Asıl adı Aysel Gülsaçar olan Seda Sayan, 1959 yılında İstanbul Eyüp'te doğdu. Çok fakir bir ailenin çocuğu olduğu için hem okudu hem tezgahtarlık, fabrika işçiliği yaptı. Çemberlitaş Kız Lisesi'ne giderken bir yandan da düğün salonlarında şarkı söyledi, sonra da şöhret olmak için evden kaçtı. Yaşını hiç kimseye söylemeyen Seda Sayan, yıllar önce yaptığı röportajlarda 1965 doğumlu olduğunu söylediği için öyle bilinir.  annemden 9 yaş büyük:D

 11. 11
  kızıltaş
  Yeni Üye

  --->: GeNc gÖrÜnEn ÜnLüLeR AsLıNdA KaC yAsİnDa

  Reklam  yılların eskitemediği sanatçılarımızdan olan bu insanlar yerlerini malesef sanata ve sanatçılığa dair bişey bilmeyen insanlara bırakması beni gerçekten üzüyor her gün yeni bir video clip çıkıyor gündeme ama konusu yok bir amacı yok aynı kanser hücresi gibiler büyümek çin büyüyolar

 12. 12
  M.Acabay
  Emekli
  aysel gülsacar(seda sayan) adını neden degıstırmıskı anlamam ya nasıl olsa herkes bılıyor

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi