Ünlülerin gençlik hataları

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Ünlülerin gençlik hataları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  nefertiti
  Usta Üye
  Reklam

  Ünlülerin gençlik hataları

  Reklam  Ünlülerin gençlik hataları

  Forum Alev
  Ünlülerin gençlik hataları

  Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar, 20 yıl önce Tanju Çolak'la yaşadığı ilişki için "Gençtim, hata yaptım. Tanju’ya aşık oldum" dedi.
  Biz de bu açıklamadan yola çıkarak, ünlülerin ’gençlik hatası’ olarak nitelendirdikleri ve pişmanlık duydukları konuları araştırdık. İşte ünlüler ve pişmanlıkları...

  Çağla Şikel: Bir defile ilişkisine mal oldu
  Çağla Şikel, Yeşim Palandüz ve Şennur Şafak’ın Akmerkez Residence’taki bir dairede, üç işadamına özel bir defile yapması büyük tartışmalar yaratmıştı. Şikel’in Beyazıt Öztürk’le olan birlikteliği bu olayın ardından sona erdi. Yıllar sonra Şikel, bu defilede yer almaktan büyük pişmanlık duyduğunu belirtti.

  Yasemin Ergene: O pozlara şimdi pişman
  Bir erkek dergisi için erotik pozlar veren Yasemin Ergene, "Aşk Oyunu"nda oynamaya başladıktan sonra verdiği röportajlarda ’Türkan Şoray kuralları’na bağlılığını vurguladı. Hatta "Cüretkar bir karakteri oynamayacağımı herkes bilsin. Ailemin sıkıntı çekmesini istemem. Verdiğim pozların çok büyük etkisi var bu kararı almamda. O pozlardan çok büyük pişmanlık duydum" dedi.

  Haluk Ulusoy: Evlilik yüzünden kıyamet koptu
  Yıllar önce Oya Aydoğan’la evlenen Haluk Ulusoy bunu bir gençlik hatası olarak değerlendiriyor ve ekliyor: "Evliliğimizden babamın bile haberi olmadı. Gizlice evlendim. Gençlik cesareti, Karadeniz cesareti işte! Babam evliliği sonradan öğrendi. Haberi olunca çok zor günler yaşadık. Kısacası kıyamet koptu. Ama yaşanması gerekiyormuş. Sonra da boşandık zaten."

  İbrahim Tatlıses: 26 yıl sonra gelen itiraf
  İbrahim Tatlıses, şov programı sırasında dört yıl boyunca kokain kullandığını ve bu alışkanlığını 26 yıl önce bıraktığını söyleyerek, gençleri uyardı: "Kokaini 26 yıl önce bıraktım. Gençler, lütfen sigara, alkol ve özellikle de uyuşturucu kullanmayın. Uyuşturucu o kadar kötü bir şey ki, insanın namusunu, şerefini iki paralık eder!"

  Ebru Şallı: Annesine inat silikon taktırdı
  Ebru Şallı’nın pişmanlığı, göğüslerine yaptırdığı estetik ameliyattan kaynaklanıyor. O zamanlar annesiyle çok tartıştığını ve annesinin karşı çıkmasına rağmen silikon ameliyatı yaptırdığını söyleyen Şallı "Bin pişman oldum. Çünkü vücuduma nazaran göğüslerim çok büyük kalıyordu. Aslında kendi göğüslerim normal büyüklükteydi, o kadar da küçük değildi" diyerek silikonlarını çıkarttırdı ve rahata erdi.

  Deniz Akkaya: Ne çektiyse dilinden çekti
  "Bülbülün çektiği dili belası" demişler... Deniz Akkaya da zamanında birçok ünlü ile yaşadığı polemiklerden sonradan pişman olanlardan... Zaten kendisi de "Kimseyle bir alıp veremediğim yok. Geçmişte konuştuğum için de çok pişmanım. Gereksiz insanlarla laf yarışına girdim. Lüzumsuzdu" diyerek bu konudaki pişmanlığını dile getiriyor.

  Yıldız Tilbe: Şişede durduğu gibi durmuyor
  Sezen Aksu’yla küsme nedeni, aynı zamanda büyük bir pişmanlığın temelini oluşturuyor Yıldız Tilbe’nin hayatında. O günleri şu sözlerle anlatıyor şarkıcı: "1990’da beni dinleyip, elimden tutan Sezen Aksu’dur. Dokuz ay ona vokalistlik yaptım. Uzay Heparı’yla o ayrıldıktan sonra bir gecelik bir ilişki yaşadım. İkimiz de sarhoştuk. Sabah gözümü açtığımda aynı yataktaydık. Ağlayarak Sezen’in yanına gittim ve özür diledim. O da ’Evet yapmamalıydın. Bu yüzden artık evimde kalamazsın’ dedi. Bunun üzerine evden ayrıldım. O dönemde Sezen’in Uzay’la ilişkisi bitmişti. "

  Kadir İnanır: Kadına el kaldırdığına pişman
  Usta aktör Kadir İnanır’ın pişmanlıkları birden fazla! Bir röportajda kendisine yöneltilen "Kadına el kalkar mı?" sorusuna "İlk geldiğim zaman İstanbul’a, kasabadan koca bir şehre gelmiş, tutunmak isteyen bir insanın tepkisi olarak ilişkilerimde böyle şeyler olmuştu. Müthiş pişmanlık duydum ama üzerinden yıllar geçti, ölünceye kadar bu durum beni takip mi edecek" cevabını vermişti. Evlilikle ilgili konuşmalarında ise "Evlilik kısmet işi.

  Oyunculuğa ilk başladığım yıllarda meslekte uzun süre güzel yollar kat edebilme savaşı verirken kendi özel hayatımda yürütemediğim birkaç ilişkim oldu. Zaman zaman yürütemediğim o ilişkilerime yanarım" diyerek pişmanlığını dile getiriyor. 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Ünlülerin gençlik hataları

  Reklam  Hata yapmak tabiki insanlara özgü bir durumdur ve herkes hata yapabilir fakat büyük bir kitlenin hayran olduğu ünlülerin daha dikkatli olması ve sevenlerine örnek olması gerekmektedir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi