Bülent Ersoy-Armağan Uzun... YENİDEN GÖRÜŞMEYE BAŞLAMIŞLAR!

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Bülent Ersoy-Armağan Uzun... YENİDEN GÖRÜŞMEYE BAŞLAMIŞLAR! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  LoveNess
  Bayan Üye
  Reklam

  Bülent Ersoy-Armağan Uzun... YENİDEN GÖRÜŞMEYE BAŞLAMIŞLAR!

  Reklam  Bülent Ersoy-Armağan Uzun... YENİDEN GÖRÜŞMEYE BAŞLAMIŞLAR!

  Forum Alev
  Kendisini aldattığı gerekçesiyle Armağan Uzun’dan 1.5 yıl önce olaylı bir şekilde boşanan Bülent Ersoy, eski eşinin yaşananlardan ders aldığını düşündüğü için tekrar görüşmeye başlamış.

  Geçtiğimiz yıl kocası Armağan Uzun'dan olaylı bir şekilde ayrılan Bülent Ersoy, onunla yeniden görüşmeye başladı. Uzun'la geçtiğimiz ay İzmir'de baş başa buluştuğu söylenen 'Diva', şu sıralar her gün telefonla konuştuğu eski kocasıyla tekrar evlenebileceğinin sinyallerini verdi!

  Armağan: Onu hâlâ seviyorum
  İkilinin arasındaki buzların erimesine neden olan yakınlaşma; Armağan Uzun'un Bülent Ersoy'u arayarak, hatırını sormasıyla başlamış. İlk adımı atan Armağan'ın ardından 'Diva' da telefonla haberleşmeyi sürdürmüş. İki eski eş olarak buluşup, konuşmalarının normal olduğunu söyleyen Armağan Uzun, "Bülent Ersoy'u hala çok seviyorum. Ona hak ettiği sevgiyi bir zamanlar veremedim" diyormuş.
 2. 2
  HADİE
  Bayan Üye

  Cevap: Bülent Ersoy-Armağan Uzun... YENİDEN GÖRÜŞMEYE BAŞLAMIŞLAR!

  Reklam  bir yarışma programında yarışan armağan uzun ve türkiyenin en güçlü seslerinden bülent ersoyun evliliği olay olmuştu kendinden yaşça küçük olan armağan uzundan ayrılan sanatçı daha sonra kendisiyle görüşmedi+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi