Demet Akalın Evlendi

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Demet Akalın Evlendi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  güneş123
  Üye
  Reklam

  Demet Akalın Evlendi

  Reklam  Demet Akalın Evlendi

  Forum Alev
  Cesur SERT/İZMİR, (DHA)

  YENİ albüm çalışması ‘Kusursuz 19’la müzik listelerinde zirveye tırmanan Demet Akalın, şok bir kararla evlendi.
  Haftasonu Çeşme'deki Fontana adlı beach clubtaki plaj partisinde program yapmak için turistik ilçeye gelen Demet Akalın, dün gece uzatmalı sevgilisi Oğuz Kayhan'la dünya evine girdi. Daha önceki sevgilisi basketbolcu İbrahim Kutluay'la da tanışıp, büyük aşk yaşadığı Ilıca Otel'de evlilik kararı alan Akalın, büyük gizlilik içinde geceye hazırlandı. Sadece 20 kişinin davetli olduğu geceye Ilıca Hotel'den giden Demet Akalın ve Oğuz Kayhan, fotoğraflarının çekilmesine tepki gösterdi. Akalın, yüzünü duvakla gizledi. Alaçatı'ndaki Insıde adlı mekanda gerçekleşen nikah törenini Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu kıydı. Çiftin şahitliğini Serdar Ortaç yaptı.
  Akalın, çiçeklerle süslenmiş cipine binerken, bir gün önce evlenmeye karar verdiklerini söyledi. Çift, nikahın kıyıldığı mekana gazetecilerin alınmasını engelledi. Çiftin fotoğraflarını yalnızca Doğan Haber Ajansı muhabirleri çekebildi.


  Milliyet.com alıntıdır... 2. 2
  σzℓєм
  Üye

  --->: Demet Akalın Evlendi

  Reklam  teşekkürler bilgi için :) 3. 3
  intihar
  Üye
  haftayada boşalır:D bilemedım 1 ay sonra:D+ Yorum Gönder
demet akalın ibrahim kutluay,  demet akalin oguz kayhan,  demet akalın oğuz kayhan,  demet akalın ve oğuz kayhan,  ibrahim kutluay ne zaman evlendi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi