+ Yorum Gönder
Cep Telefonu ve Markalar - Gsm Operatorleri Bölümünden 6230 tel cihazım klonlanmış ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  efsane51
  Yeni Üye

  6230 tel cihazım klonlanmış

  6230 tel cihazım klonlanmış Forum Alev
  mrb arkadaşlar vereceniz bilgiler için tşk ederim benim 6230 tel var i deyil bu cihazım kılonlanmış ve tek hat çalıştırıyor başka hat çalıştırmıyor nasıl yapmam lazım sizce garantili 4 sene oldu alalı ama garanti belgesi kayboldu malesef şimdi ne yapmam lazım arkadaşlar tişk .. 2. 2
  DDeBBuS
  Emekli
  Alıntı efsane51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  mrb arkadaşlar vereceniz bilgiler için tşk ederim benim 6230 tel var i deyil bu cihazım kılonlanmış ve tek hat çalıştırıyor başka hat çalıştırmıyor nasıl yapmam lazım sizce garantili 4 sene oldu alalı ama garanti belgesi kayboldu malesef şimdi ne yapmam lazım arkadaşlar tişk ..

  Son zamanlarda kaçak telefonlara olan merak yüzünden Ülkemizde Bu işi erbabıyla yapanların da tadı kaçtı. ve bu işin durdurulması için malesef adam akıllı iş yapanlar yoktur.

  Garanti belgesi kaybolmuşsa eğer Telefonu aldığın bayiye gidip sorunu anlatmalısın. Faturanın örneği onlarda mutlaka olmalı. Size fatura örneğini verdikleri taktirde bunu müşteri hizmetlerine faxlayıp göndermeniz ileride doğabilecek sorunlarında ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Faxı gönderdiğiniz zaman bu durumu bir dilekçe ile ayrıca onlara yine fax olarak gönderin ki bilinsin. Bu onların işini kolaylaştıracaktır.

  Ayrıca telefon klonlanmaz. Telefonun imei numarası klonlanır. Bu şekilde aynı imei numarasından birden fazla görünmüş olur ki, buda başlıbaşına bir sorundur.

  Kullandığın telefonun imei numarasını nasıl bulup klonlamışlar o ayrı bir konu.

  Selametle...

+ Yorum Gönder