+ Yorum Gönder
Cep Telefonu ve Markalar - Gsm Operatorleri Bölümünden İşte Çin malı çakma iPhone, üstelik Türkçe!!! Peki kaça satılıyor? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ORKUN
  Usta Üye

  İşte Çin malı çakma iPhone, üstelik Türkçe!!! Peki kaça satılıyor?

  İşte Çin malı çakma iPhone, üstelik Türkçe!!! Peki kaça satılıyor? Forum Alev
  İşte Çin malı çakma iPhone, üstelik Türkçe!!! Peki kaça satılıyor?



  Çinliler taklit ürün konusunda sınır tanımıyor. Tüm dünyada ve piyasaya çıktığı andan itibaren Türkiye'de de büyük bir çılgınlığa dönüşen iPhone'a Çin'den çakma rakip geldi.




  Türkiye'de piyasaya çıkalı henüz 1 hafta bile olmadan iPhone 3G'nin taklidi piyasaya sürüldü. Türkçe menüye sahip 'çakma' cihaza çift SIM kart takılabiliyor. 1500 dolarlık iPhone'a inat taklit cihazın fiyatı sadece 120 dolar.

  Teknoloji devi Apple, Türkiye'de GSM operatörleri aracılığıyla satışa sunduğu yeni nesil iletişim aracı iPhone'da hala Türkçe menü desteği vermezken, Çin'den gelen çakma iPhone'lar tamamen Türkçe desteği sunuyor.

  Taklit ürün yapmadaki "ustalığı" ile bilinen Çinliler, Türkiye'de de kısa süre önce satışa sunulan Apple'ın yeni nesil mobil iletişim cihazı iPhone'un sahtesini üretti.

  Türkçe menüye de sahip olan Çin malı iPhone'a çift SIM kart takılabiliyor. Çin'deki elektronikçilerde ve pazarlarda satılan sahte iPhone'ların fiyatı ise yaklaşık 800 yuan (120 dolar).

  Cihazın kabının üzerine ise sadece 'Phone' yazıyor. Kutunun içinde bir adet şarj cihazı, 2 pil ve bir adet de kulaklık bulunuyor. Orijinaliyle hemen hemen aynı olan sahte iPhone'ın özellikleri de insanı şaşırtıyor.

  Dil seçeneklerinde ise Türkçenin yanı sıra İngilizce, Almanca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Taylandça, Vietnamca, Rusça ve Arapça olmak üzere 12 dil bulunuyor.










 2. Alev
  Yönetici

  İşte Çin malı çakma iPhone, üstelik Türkçe!!! Peki kaça satılıyor? Konusunda yorum yok. ilk yorumu siz yazın.





+ Yorum Gönder
çakma telefonlar nerede satılır,  çin malı iphone 5 nerede satılıyor