+ Yorum Gönder
Cep Telefonu ve Markalar - Gsm Operatorleri Bölümünden En Son, En Yeni ve En Güzel TÜRK iPhone Uygulamaları! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  T.Ent.
  Yeni Üye

  En Son, En Yeni ve En Güzel TÜRK iPhone Uygulamaları!

  En Son, En Yeni ve En Güzel TÜRK iPhone Uygulamaları! Forum Alev
  Merhabalar,

  Hepimizin bildiği gibi tüm dünyada olduğu gibi Türkiyede de birçok iPhone, iPod Touch ve yeni olarak iPad kullanıcısı bulunmakta. Fakat yine hepimizin bildiği gibi binlerce uygulama ve oyunun yer aldığı AppStore 'da türk yapımı oyun ve uygulamalar oldukça az. " Türkçe iPhone oyun ve uygulamaları " denilince çok fazla örnek gösterememekteyiz.

  Bu açığı gidermek ve İTunes 'ta da kendimizi göstermek için ben ve eminim benim gibi pek çok insan yoğun bir çalışma içinde. İşte size bu yoğun çalışmanın birkaç örneği. Umarım bunların arkasındaki emeği ve çalışmayı görür, elinizden geldiğince destek olmaya çalışırsınız.


  Uygulama isimleri ve açıklamalarının özetleri;  Silahlar

  Sizde silahlara her zaman ilgi duymuş olanlardan mısınız?

  Sizde silahlar hakkında yeni birşeyler öğrenmeyi çok sevenlerden misiniz?

  Sizde yeni ve hiçbiryerde bulunmayan silah resimleri görmeyi ister misiniz?

  Eğer sorulan sorulardan birine cevabınız "Evet" ise "Silahlar" uygulaması tam size göre!!


  Uygulama linki: http://itunes.apple.com/tr/app/silah...87103233?mt=8#  Sağlıklı Uyku

  "Sağlıklı Uyku" uygulamasıi yoğun bir program içinde olduğundan ya da bir türlü dinlendirici bir uyku uyuyamayan her insan için geliştirilmiştir.

  Uygulamanın içindeki ses dosyasını dinleyerek uyuduğunuzda, normalde olduğundan çok daha dinlendirici bir uyku uyumuş olarak uyandığınızı fark edeceksiniz.

  Uygulama linki: http://itunes.apple.com/tr/app/id387099749?mt=8  iPiyango

  Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen en popüler şans oyunlarında kazanma ihtimalinizi arttıracak bir uygulama geliştirdik.

  iPiyango, bugüne kadar yapılan çekilişlerin incelenip analiz edilmesinin ardından, size, en çok ikramiye tutmuş olan rakam kombinasyonlarını gösterir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, iPiyango 'nun, daha önce ikramiye tutmuş olan rakamların birebir aynısının değil, en çok çekilen rakamların, yani en popüler rakamların, değişik kombinasyonlarla size sunulmasıdır.


  Uygulama linki: http://itunes.apple.com/tr/app/ipiya...87077317?mt=8#


  iKov

  Sizi bir türlü rahat bırakmayan köpeklere ve yaz aylarında durmadan keyfinizi kaçıran sivrisineklere mobil çözüm!

  iKov, halihazırda kullanılmakta olan, "köpeksavar" ses dalgaları ile, yurtdışındaki labaratuvarlarda geliştirilen ve satımına yeni başlanan "sineksavar" ses dalgalarını aynı uygulamada birleştiriyor!

  Birçoğumuzun bugüne kadar denk geldiği ve çoğu zaman işe yaradığı görülen, düşük ve yüksek frekanslı ses dalgalarını kullanarak köpekleri rahatsız edip kaçıran ses dosyasının yanısıra, köpeklerde olduğundan çok daha etkili olan "anti-sivrisinek" ses dosyası, bu çok özel iPhone uygulamasının içinde bulunmaktadır.


  Uygulama linki: http://itunes.apple.com/tr/app/ikov/id387076043?mt=8#


  Şimdiden teşekkürler. 2. 2
  heatchat
  Yeni Üye
  çoK iLginç Ya gerçekten köpekLi oLan hoşuma gitti Hani sivrisinek faLan .. abLamda i phone var onLar köpeklerin saLdırması durumunda ayrı bi cihaz kuLLanıyoLardı xDD Smdi teLefona sivrisinek Kovucu fLn " Waow Yani :DD

 3. 3
  T.Ent.
  Yeni Üye
  Edit........

+ Yorum Gönder