Metin 2 yasaklandı!

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Metin2 Forum ve Metin2 Bölümünden Metin 2 yasaklandı! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  HauptSchule
  Üye
  Reklam

  --->: Metin 2 yasaklandı!

  Reklam  Ya bence anlamsız bir tartışma yarattı emniyet müdürü.
  Düşünüyorum ve gülümsüyorum kendi kendime :) nasıl engel olacak? kayıtlarda Tc Kimlik numarasımı sorcak? Herkesin evinde bir anne, baba, abi yada abla vardır.(18 yaş üstü)
  Yada doğum tarihimi soracak oyun öncesi? O da cok zor değil dimi? :)
  Tamamen kaldırmak? Buna nasıl engel olabilecek peki? YouTube' a ne kadar yasak gelebildi? İsteyen farklı yollardan yine girebiliyor.
  Hee maksat " biz elimizden geleni yaptık" mı olacak?
  Bence ailelerle birlikte cocuklar da bilinçlendirilmeli, okullarda zorunlu sosyal faaliyet içeren,araştırma içeren dersler konmalı. Belki çocuklar bir nebze mesguliyet bulabilirler. ;)
  ForumAlev --->: Metin 2 yasaklandı!

 2. 14
  Hasan
  Özel Üye
  bu oyunun yasaklanması gerçekten çok isabetli bir karar oldu.

  cafe sabahtan akşama kadar ilk okul çocukları ile dolup taşıyordu umarım bu saat'den sonra bu ortadan kalkar.

  hiç biri ders çalışmıyor iş güç akşama kadar metin2 akşama kadar küfür. 3. 15
  şahanabahana
  Üye
  ben hala girebiliyorum :S 4. 16
  42emreeren
  Üye
  arkadaşlar fikir gerçekten çok güsel bir fikir ama bu uygulamanın işe yarıycanı sanmıyorum çünkü oynuycak adam ne yasak gelirse gelsin oynar hatırlarsınız belki Knıhgt Online oyununada böle bir yasak gelmişti oyun oyun yapımcı firma tarafından türkiyede oynanması yasaklanmışdı türkiyeden girenler giremiyordu ama ne oldu herkez ıp sini değiştirdi bir şekilde oyuna girdi yani girecek adam her türlü girer bu tür oyunların oynanmaması için oyunların kökten kalkması gerek burda imkansız zaten!!!

 5. 17
  InKusTe
  Usta Üye
  t.c kimlik numarası olayı çok saçma açıkcası 18 yaşının üstünde birinin tc kimlik nosunu yazar girersin eğer böyle bir sistem geldiyse diğer şekilde 18 yaşın kimin oynadığını oynamadığını kimse bilemez bu yasak yerine oyunun türkiye hattı kökünden silinmeliydi hasan ın dediklerinede katılıyorum cafeler knight online ve metin2 yüzünden dolup taşıyor , ama küçük çocukların zevk aldıkları için oynadığı oyunu başkaları para amaçlı oynuyor bu online oyunlarda ne paralar dönüyor aklımız almaz mafyalar vs vs çok örneği var polis karakolunun yanında gb ve metin2 yang satılıyor kocaman yazmış bir internet cafe otobus ile geçtikçe aynı yazıyı her gün görüyorum ve bu yasakları koyup yerine getirmedikleri içinde bir kez daha bu sistemin göz önüne gelmesi gerektigini goruyorum

 6. 18
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  TC kimlik No vermek öyle adını soyadını yazmaya benzemez Tc kimlik no vermek demek tüm bilgilerini vermek ve oyun icinde küfür dahi etsen karsı tarafın sana mahkeme acma hakkını dogurması demek cunki kimsin nesin kesinlikle bilinir.

  Dediğim gibi yüzde 10 luk bir kısım alır babasının abisinin kimligini girer oyuna sonra gelir eve mahkeme kagıtı bak bakalım bi daha girebiliyormu o cocuk oyuna felan.

  (O mahkeme tatlıya baglanır sorun olmaz )

  Yasaklamak cözüm değil ne olcak yani kökten nasıl kaldırıcaklar Türkiyeden engellediler ip degişicek bilmem ne değişcek giricek millet cözüm benim söylediğimdir. Daha iyisini bulabilcek varsa buyursun...


  Ha daha iyiside var ama olması zor. Sen o okullara ac futbol sahası basketbol sahası tenis kortu santrac odası v.s. ögretmenlerine sadece kitaptan bak tahtaya yaz degilde ögrenciye göre sportif kültürel ve benzeri seylere yonlendirmesini söyle rehberlik hocalarını süs olsun diye degil gercekten işe yaramaları için görevlendir. Kimin umrumda olur M2 ???

 7. 19
  Ziyaretçi
  Geç Kalısılmiş Bi Karar Bunun Denetimi çok Zor...

 8. 20
  Hasan
  Özel Üye
  herşeyin bir çözümü vardır bununda çözümü bulunur merak etmeyin , olmadı farklı bir oyun çıkar millet oraya yönlenir.

  mesela knight online dünyanın en çok rağbet gören online oyunuydu ama metin2 ortaya çıkınca en azından türkiyede knight online oyununu 5'e katlayacak bir oyuncu kitlesi kazandı.

  şimdilerde metin2 knight saltanatına son vermiş görünüyor ve o zamanlar knight online için yapılan uygulamalar şimdilerde metin2 içinde uygulanmaya başlandı.

  istedikten sonra engellenemeyecek hiç bir şey yoktur , bununda minimum'a düşürüleceği kanısındayım bu yönde kararı alanları destekliyor ve başarılı olacaklarına inanıyorum.

 9. 21
  dayna
  Yeni Üye

  --->: Metin 2 yasaklandı!

  Reklam  hasan kardeşim düşüncelerine katılıyor ve saygı duyuyorum ( istedikten sonra engellenmeyecek şey yok) bu siteye üye olalı fazla zaman olmamasına rağmen hayran kaldım çalışmalarında ve hayatında başarılar daim olsun:onay:

 10. 22
  InKusTe
  Usta Üye
  http://board.metin2.org/index.php?pa...579#post635579


  bu oyunun yasaklanması kesinlikle doğru bir karar metin2 resmi forumunda gezerken bu yorumu gördüm ve gerçekten iyikide yasaklanmış . çocuk okul yerine metin2 yi tercih edebiliyor

 11. 23
  XyeLizzX
  Üye
  Metin2 anlamsız bir oyun zaten .

  bende oynuyordum ama beğenmedim .

  çocuk akşama kadar ders düşünüceği yerine su perisi - çelik zırh vb. düşünüyo ..

 12. 24
  kiraz2
  Üye
  ama tüm enthernet kafelerde yasaklanmadı

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi