Tek Teker Arif Bollywood'da - Mission İstanbul

+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Motosiklet Ve Bisiklet Bölümünden Tek Teker Arif Bollywood'da - Mission İstanbul ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Mattet
  Usta Üye
  Reklam

  Tek Teker Arif Bollywood'da - Mission İstanbul

  Reklam  Tek Teker Arif Bollywood'da - Mission İstanbul

  Forum Alev
  Motosiklet şovmeni "Tek Teker Arif" , Bollywood'un ünlü yönetmeni Apoorva Lakhie imzasını taşıyan "Mission İstanbul"un çekimlerinde rol aldı...

  Motosiklet cambazı "Tek Teker Arif" lakaplı Arif Razgatlıoğlu, Bollywood'a açıldı. Razgatlıoğlu, yakında vizyona girecek olan "Mission İstanbul" adlı sinema filminde rol aldı. Türkiye'nin yakından tanıdığı motosiklet şovmeni Arif Razgatlıoğlu, geçtiğimiz hafta İstanbul'da çekilen "Mission İstanbul" adlı sinema filminde dublör olarak oynadı. Uzak Doğu'nun en ünlü erkek oyuncularından biri olan, filmin başrol oyuncusu Abhishek Bachchan'ın motosikletiyle yapacağı aksiyon sahnelerini, Razgatlıoğlu oynadı.

  Filmde dublör olarak Bechchan'ı oynayan Razgatlıoğlu, motosikletiyle sergilediği performansı ve başarısıyla herkesi büyüledi. Tek teker Arif'i geçtiğimiz hafta İstanbul'da katıldığı çekimler, yaklaşık 10 gün sürdü. Oynadığı ilk sinema filmi olduğunu belirten Razgatlıoğlu "Film yönetmeni ve oyuncularından ilk teklif bana yapıldı. Bende bu teklifi kabul ederek, çekimler için İstanbul'a gittim.

  Yaklaşık 10 gün süren çekimler, çok eğlenceli geçti. Filmde gösterilecek olan motosikletli aksiyon sahnelerinde dublör olarak rol aldım. Yakında gösterime girecek olan "Mission İstanbul" adlı film, izlenilmesi gereken bir film. Çekimler sırasında yaşadığımız güzel anları www.tektekerarif.com adlı sitemizde hayranlarımızla paylaştık" dedi.

  Mission İstanbul:
  Film, Türkiye’de ofis açmak isteyen bir TV kanalının Hintli muhabirinin Türkiye’ye çalışmak için gelip pasaportunun çalınması ile ilgili. Tam anlamıyla çaresiz olduğu bir anda Müslüman bir Türk ona yardım ediyor. Bir çok aksiyon sahnesinden ve Hint şarkılarından oluşan bir çeşit gerilim filmi olduğunu söyleyebiliriz .

  Hindistan’ın en önemli aktörlerinin yer aldığı filmin yaklaşık DVD dahil 700 milyon kişiye ulaşması hedefleniyor. Ülkemizde 4 milyon seyirciye ulaşan yerli yapımlar karşısında, Hindistan’da Bollywood filmlerine bilet alanların sayısı yılda 2 milyarı geçiyor.
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Tek Teker Arif Bollywood'da - Mission İstanbul

  Reklam  Ülkemizin önemli motor sürücüleri bulunmaktadır.Bunların bazıları sinema filmlerinde ufak da olsa rol almaktadır.Motosiklet kullanmak ve akrobasi yapmak aynı şey değildir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi