Listmanager v1.0 Msn Kişi Listesi Düzenleyicisi

+ Yorum Gönder
MSN ve Chat Programları ve Msn Programları Bölümünden Listmanager v1.0 Msn Kişi Listesi Düzenleyicisi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  MaviAdam
  Özel Üye
  Reklam

  Listmanager v1.0 Msn Kişi Listesi Düzenleyicisi

  Reklam  Listmanager v1.0 Msn Kişi Listesi Düzenleyicisi

  Forum Alev
  Listmanager v1.0 Msn Kişi Listesi Düzenleyicisi  Oturum açtıktan sonra Lists > Clean Lists... seçeneğine tıklayın:
  Contact List: Bu bölümde sizin listenizden sildiğiniz kişiler yer alıyor.


  Allow List: Sizin listenizden sildiğiniz fakat engellemediğiniz kişiler yer alıyor.


  Block List: Engelleyip sildiğiniz kişiler yer alıyor.

  Listelerdeki kişileri tek tek seçip Delete Selected tuşuna basabilir ya da otomatik temizlik için Clean List tuşuna basabilirsiniz.

  'Run-time' hataları alırsanız muhtemelen çok fazla kişi ile ilgili işlemi tek seferde yapmaya çalıştığınızdan dolayıdır. Sayıyı 5'er, 10'ar kişi olarak belirleyip o şekilde temizlik yapın.

  Msn kişi listelerimizi düzenlemek kimi zaman gerçekten baş belası bir durum haline geliyor. Size tanıtacağımız bu küçük program bu işi artık basit bir şekilde halletmeniz için biçilmiş kaftan...
  Program bir msn messenger görüntü arabirimiyle oldukça basit bir yapıda hazırlanmış. Programı çalıştırdığımız zaman Bağlan düğmesini tıkladığımızda kullanıcı adı ve hesap ismimizi yazarak msn adresimize bağlanır gibi bağlanıyoruz. Eğer aynı anda msn açık ise bu programı çalıştırdığınızda kapanacaktır.
  Msn arabirimini kullanmasına rağmen kişiler listenizdekilere bu programdan mesaj yollayamazsınız. Sadece listenizi düzenlemek için yazılmıştır. Msn de bildiğiniz gibi online listenizdeki biri sizi silmedi ise sizde onu silemezsiniz. (Tabi Hotmail hesabınıza bağlanarak ordan düzenleme şansınızda var listenizi.. Ama bu biraz uzun iş oluyor sanki). Program başlanıp online listenizi görüntülediği zaman istediğiniz her adresi listenizden kaldırabilirsiniz.
  List Menüsüne girip Manual Menage List' i seçin.. Ve karşınızda tüm listeleriniz. Online listesi, izin verilenler listesi, engelliler listesi. Tek yapmanız gereken silmek istediğiniz adresin üzerine sağ klikleyerek silmek.

  TIKLA İNDİR
 2. 2
  zelihaa
  Bayan Üye

  --->: Listmanager v1.0 Msn Kişi Listesi Düzenleyicisi

  Reklam  internet görüntelenemiyo diyo yardımcı olurmusun 3. 3
  MaviAdam
  Özel Üye
  Link Yenilenmiştir İndirebilirsiniz 4. 4
  sempati_simi
  Yeni Üye
  ya uyarı veriyo açılmıyo program

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi