MSN Photo Virus Remover 3.6(Msn Virüsü Silme)

+ Yorum Gönder
MSN ve Chat Programları ve Msn Programları Bölümünden MSN Photo Virus Remover 3.6(Msn Virüsü Silme) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ORKUN
  Usta Üye
  Reklam

  MSN Photo Virus Remover 3.6(Msn Virüsü Silme)

  Reklam  MSN Photo Virus Remover 3.6(Msn Virüsü Silme)

  Forum Alev
  MSN Photo Virus Remover 3.6
  Son zamanlarda MSN Messenger üzerinden yayılan, bulaştığı bilgisayarların MSN Messenger hesaplarındaki kişi listeleri aracılığı ile diğer kullanıcılara da bulaşan virüsü silmek için yapılmış ücretsiz bir araç.

  Program MSN Messenger a bulaşan virüsleri silme amaçlı olup programı her çalıştırışınızda üretici sitesinden otomatik olarak güncel veritabanını indirip kendini güncellemektedir. Programı çalıştırdığınızda internet bağlantınızda bir problem yoksa program başarıyla güncellenecektir.

  Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayarınızı güvenli kipte açıp yönetici (administrator) hesabı ile de oturum açmanız gerekiyor.

  Ardından programı çalıştırıp Start demeniz yeterli. Program tarama işlemi sonucunda masaüstüne programın tarama sonuçlarını belirten bir günlük dosyası bırakacaktır. Buradan sonucu öğrenebilirsiniz
  Download/İndir
 2. 2
  esra987
  Üye

  --->: MSN Photo Virus Remover 3.6(Msn Virüsü Silme)

  Reklam  orkun saol işe yarıyo 3. 3
  Mattet
  Usta Üye

  Msn Photo Virus Remover (4.02) Virus DB (6.61)  Bilgisayarınız da Msn üzerinden Resim, Video, Link V.b otomatik ileti gönderen virüsleri temizlemek için tasarlanmış bu yazılım sayesinde artık kimseye ihtiyaç duymadan bilgisayarınız’daki bu virüsleri temizleyebilirsiniz.


  Bu program kurulum gerektirmez ve içerisinde 1000′lerce msn virüsü tanımlıdır. Kendi içerisindeki Database ile tarama yapan ve bulduğu virüsleri yeniden başlattıktan sonra silebilmektedir. Eğer arkadaşlarınız size böyle bir uyarı verdiyse hemen bu programı çalıştırın ve bilgisayarınız da bulunan Msn virüslerinden kurtulun.


  http://www.msnvirusremoval.com/dl.ph...%20Remover.exe
  Msn fotoğraf virüsü temizleme, Msn Photo Virus Remover, Msn Virus Removal, Msn Virüslerini temizleme, Msn Virüslerini temizleme programı, Msn virüsü silme programı


+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi