Messenger Plus! Live Türkçe 4.70.334 (Çoklu MSN Özelliğiyle Birlikte)

+ Yorum Gönder
MSN ve Chat Programları ve Msn Programları Bölümünden Messenger Plus! Live Türkçe 4.70.334 (Çoklu MSN Özelliğiyle Birlikte) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DDeBBuS
  Emekli
  Reklam

  Messenger Plus! Live Türkçe 4.70.334 (Çoklu MSN Özelliğiyle Birlikte)

  Reklam  Messenger Plus! Live Türkçe 4.70.334 (Çoklu MSN Özelliğiyle Birlikte)

  Forum Alev
  Üreticiden : Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger için gerekli tek eklentidir. Sadece yeni birkaç seçenek elde etmeyeceksiniz, kazanacağınız şey Windows Live Messenger yazılımı için tamamen yeni bir boyut olacak.

  Messenger Plus!, Windows Live Messenger'a anlık iletileşme deneyiminizi yapmak istediklerinizi engellemeden geliştirmesi düşünülmüş birçok yetenekler kazandırır. Yeni özelliklere ana Messenger pencerelerinin hepsine eklenmiş bulacağınız çeşitli Plus! menülerinden ve düğmelerinden kolayca erişilebilir. İşte çoğu insanın yazılımda beğendiği bazı özelliklerin küçük bir listesi :

  Messenger Plus Live Turkce 0.png
  Sekmeli Sohbetler
  Sekmeli bir web tarayıcısı kullanıyor musunuz? Aynı şey neden konuşmalarınız için kullanılmasın? Bütün sohbet pencereleriniz şimdi daha iyi tek bir pencerede gruplandırılabilir. Değişik konumlar, değişik seçenekler, bu özellik sizin özelleştirmeniz için.

  Messenger Plus Live Turkce 1.png
  Renkler, Biçimlendirme ve Komutlar
  Messenger Plus! size, iletilerinizin metni ve arka planı için istediğiniz herhangi bir renk seçme imkanı sunar. Kalın, italik, altı çizili ve üstü çizili gibi özel biçimlendirmeler de eklenebilir. Ayrıca Messenger'ın hemen her yönü geleneksel IRC sohbet odalarında kullanılanlara çok benzeyen komut denen metin kısayolları ile kontrol edilebilir.

  Messenger Plus Live Turkce 2.png
  Özel Sesler
  Özel İfade Sesleri özelliği, kullanıcıların daha önce kaydedilmiş kendi seslerini konuşma sırasında gönderebilmelerini sağlar. Sesler iki tarafta da anlık olarak çalınır ve gerektiğinde otomatik ve saydam olarak aktarılır.

  Milyonlarca ses akla gelen her kategoride zaten hazır, özel koleksiyonunuza başlamak için tek ihtiyacınız birkaç ses paketi. Ayrıca yeni ifade sesleri mevcut ses dosyalarından (MP3'ler gibi) kolayca oluşturulabilir ya da bir mikrofon ya da başka bir ses kaynağından canlı olarak kaydedilebilir.

  Messenger Plus Live Turkce 3.png
  Hazır Metinler
  Sürekli aynı şeyi yazmaktan yoruldunuz mu? Hazır metinlerle tanışın: basit bir kısayol ya da yazılı komutla gönderilebilen özelleştirilebilir iletiler. Otomatik metin değiştirme, kelime değiştirme ya da filtreleme için kullanılabilir.

  Messenger Plus Live Turkce 4.png
  Kişisel Durum
  Özel ad etiketleri, kişisel iletiler ve hatta bir oto-cevaplayıcı ile özel dışarıda ve meşgul durumlar oluşturun. Durumunuzu belli bir süre sonra sıfırlamak için zamanlayıcı kurun ve çabucak erişmek için durumları önceden hazırlayın.

  Messenger Plus Live Turkce 5.png
  Masaüstü Kişileri
  Eskiden ICQ'nun sunduğuna benzer, masaüstünüzde gezgin küçük pencerelerde istediğiniz herhangi bir kişinin durumunu gösterebilirsiniz. Kişiye bir ileti göndermek için iletileri ya da bağlantıları ya da bir aktarım başlatmak için dosyaları bunlara sürükleyip bırakabilirsiniz.

  Messenger Plus Live Turkce 6.png
  Hesap Poligamisi
  Messenger Plus! Live'ın tercihlerinde sadece bir kutucuğu işaretleyin ve aynı anda birden fazla Messenger hesabında oturum açmaya hazır olun. Artık hiçbir dosyayı yamamaya ya da başka Messenger programları kullanmaya gerek yok!

  Messenger Plus Live Turkce 7.png
  Messenger Kilidi
  İster paylaşılan bilgisayar ortamlarında güvenliğiniz/gizliliğiniz için ister patronunuzdan sakınmak için olsun, bu özellik Messenger'ı basit bir klavye kısayoluyla kilitlemenize ve sistem tepsisinde şüphe uyandırmayan bir simgeyle saklamanıza yarar. Messenger daha sonrası için parola korumalı yapılabilir ve kilitleme ya da kilidi açma hakkında kişilerinizi bilgilendirecek iletiler otomatik olarak gönderilebilir.

  Messenger Plus Live Turkce 8.png
  HTML Sohbet Günlükleme
  Messenger Plus! Live, bütün konuşmalarınızın günlüklerini orijinal Messenger'dan çok daha esnek bir şekilde tutabilir. Aslında Plus! yıllardır, Microsoft bunu mükemmellikten çok uzak standart bir özellik olarak eklemeden önce de yapabilmenizi sağlamıştı. Peki Plus!'ın ondan ne farkı var?


  HTML Günlükler: Güzel tarzı, rengi ve her yöne çekebileceğiniz dosya esnekliği.
  İfadeler, göz kırpmalar ve el yazısı iletiler: Her şey kaydedilir, özel ifadeler ve el yazıları bile; ve göz kırpmalar küçük resimler olarak gösterilir.
  Günlük Görüntüleyici: Bütün günlüklerinizi Messenger Plus! penceresinden kişiye ve tarihe göre sıralanmış olarak gösterir. Ayrıca arşivlerinizi eski iletiler için saniyeler içinde arar.
  Arayüzlenebilir günlükler: günlüklerin varsayılan tarzından sıkılırsanız ve CSS'yi biliyorsanız, görünümlerini değiştirmek için bir custom.css dosyasını günlükler klasörünüze bırakmanız yeterli!

  Messenger Plus Live Turkce 9.png
  Olay Görüntüleyici ve Günlükleme
  Kişi oturum açmaları, oturum kapatmaları, durum değişiklikleri, görüntü adı ve kişisel ileti değişiklikleri... Her şey anında görüntülenebilir ve ileride bakmak için XML dosyalarında arşivlenebilir.

  Olay Görüntüleyici, belli bir kişinin daha önceden oturum açıp açmadığını bulmak ya da durum değiştirme hareketlerini ve hatta müzikal zevklerini incelemek için kullanılabilir!

  Messenger Plus Live Turkce 10.png
  Kişi Listesi Temizleyici
  Bütün kişilerinizin istatistiklerini (son oturum açma, son konuşmanızın zamanı, hala onların listesinde misiniz vs.) kolayca görüntüleyin ve kişi listenizi eski ve tekrarlanan kişileri silerek temizleyin.

  Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler

  Messenger Plus Live Turkce 8.png
  Günlük Arama
  Messenger Plus! şimdi doğrudan Günlük Görüntüleyici'den bütün konuşmalarınızı otomatik olarak dizinleyerek arama yapmanızı sağlıyor.

  Messenger Plus Live Turkce 13.png
  Yepyeni Bir Arayüz
  Fark edeceğiniz ilk şeyin Messenger Plus! pencerelerinin tamamen yeni görünümü olmasına rağmen daha önemli olarak siz aradıklarınızı daha kolay bulun diye yüzlerce ayarla her birinin düzenleri tekrar gözden geçirildi!


  Messenger Arayüzleme
  Messenger pencerelerinizin görünümünü yüklemesi çok kolay arayüzlerle tamamen değiştirin.

  ve her yerde geliştirmeler!
  Birçok küçük ama önemli yeni özellik fark edeceksiniz: son kişi olaylarının konuşma pencerelerinde görünmesi, Kişi Listesi Temizleyicinin sizin listelerinde olduğunuz kişilerin listesini görüntülemenizi sağlaması, rastgele seslerin Ses Kütüphanesi penceresinden eklenebilmesi, geliştirilmiş Hazır İfadeler işlevselliği ve çok daha fazlası!

  Ve tamamı bedava
  Messenger Plus! ücretsiz bir yazılımdır ve arkadaşlarınıza göndermeniz önerilmektedir. Programın herhangi bir özelliğinden yararlanmak için hiçbir zaman tek bir kuruş ödemek zorunda kalmayacaksınız. Messenger Plus! hiçbir çeşit casus yazılım ve truva atı da içermez. İçerdiği isteğe bağlı sponsor bir reklam yazılımıdır ve yükleyip yüklememek için kurulum sırasında açık bir seçenek sunulur, risk bedava! Geliştirmeye destek olmak isteyip de sponsor programı yüklememeyi tercih edenler; çevrimiçi mağazayı ziyaret etmenizi ya da bir kartpostal göndererek bir dakikanızı geliştiriciye ayırmanızı öneririz. Seçiminiz ne olursa olsun, buna saygı duyacağız ve sizi bir Messenger Plus! kullanıcısı olarak saymaktan her zaman mutlu olacağız.

  Çoklu MSN Özelliği:
  Çoklu MSN özelliğini açmak için Messenger penceresinde bulunan PLUS simgesine tıklayıp, ardından açılan sayfada "Tercihler/Özelleştir" diyerek çıkan bölümde "Aynı anda birden fazla hesaba bağlanmama izin ver" kutucuğunu işaretlemeniz ve tamam diyerek çıkmanız yeterlidir. Ardından bu çoklu MSN özelliğini kullanmak için Sistem Tepsisindeki Windows Live Messenger programı simgesi üzerinde sağ tıklayıp "Çıkış" diyerek msnyi tam olarak kapatıp yeniden açın. Artık Çoklu MSN kullanabilirsiniz. Böylece Çoklu msn kullanmak için yama yüklemenize gerek yoktur.

  Messenger Plus! Live'nin Desteklediği Diller: English, Spanish, French, Arabic, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, German, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Portuguese, Swedish, Thai, Turkish.

  Ana Sayfa: http://www.msgpluslive.net/download/

  Boyut: 4.64 MB

  Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows (Tümü)

  ŞİMDİ İNDİR


  Eklenmiş Resimler Eklenmiş Resimler  

 2. 2
  DR.MATRİX
  Özel Üye

  --->: Messenger Plus! Live Türkçe 4.70.334 (Çoklu MSN Özelliğiyle Birlikte)

  Reklam  eyvALLAH ELİNE sağlık usta 3. 3
  şabanözlü
  Yeni Üye
  msn indiremiyorum
  :S 4. 4
  ORKUN
  Usta Üye
  msn indiremiyorum
  :S
  Konuda verilen Messenger Plus'tır.Messenger Plus kurmak için Windows Live önceden kurulu olması gerekir.Eğer kurulu değil ise aşağıdaki linkten yükleme dosyasını edinebilirsiniz.

  http://get.live.com/WL/config_all

 5. 5
  alper344
  Yeni Üye
  SaoL qardeSm aLlah Razı oLsun Amma Bnm qız Arkı WAr O BeqenMedı ------ ISte :)SaoL

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi