MSN de Webcamdan kayıt ???

+ Yorum Gönder
MSN ve Chat Programları ve Msn Programları Bölümünden MSN de Webcamdan kayıt ??? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  TransAtlantik
  Yeni Üye
  Reklam

  MSN de Webcamdan kayıt ???

  Reklam  MSN de Webcamdan kayıt ???

  Forum Alev
  En ideal program hangisi arkadaşlar.

  Kullanım açısından Türkçe ve basit kullanımlı olması tercihimdir.

  Bir çok program denedim ama pek kullanışlısıyla karşılaşmadım.

  Bir çok seçenek olması ve sizin desteğinile tabiki hoş olur.

  İlginize şimdiden teşekkür ederim. 2. 2
  TransAtlantik
  Yeni Üye

  --->: MSN de Webcamdan kayıt ???

  Reklam  Bu bahsettiğiniz programı indirdim incelemekteyim.

  Teşekkürler.

  Ama daha fazla seçenek için diğer arkadaşalrın bilgilerinede ihtiyacım var . 3. 3
  Hasan
  Özel Üye
  buyrun >
  MSN Webcam Recorder 1.1

  MSN Messenger için yazılmış güzel bir uygulama. Bu program sayesinde konuştuğunuz kişilerin kameralarındaki görüntüyü bilgisayarınıza kolaylıkla kaydedebilirsiniz.


  Kullanımı:
  1. Programı tam olarak bütün özellikleriyle kurun
  2. Kurulum işleminden sonra programı başlatın. Bu sayede program bağlantınızdaki kamera aktarımlarını izlemeye başlayacaktır.
  3. Biri sizinle görüntü uygulaması başlattığında program üzerinde bu görüntü aktarımın listelendiğini göreceksiniz
  4. Kayıt otomatik olarak başlayacaktır. Durdurmak için File>Stop seçeneğine tıklamalısınız.
  5. Videoyu Media Player'de izlenebilir bir hale getirmek için File>Export seçeneğine girip istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz.

  http://ml20rc.msnfanatic.com/msnwcrec-1.1.exe  Camtasia Studio 5.0.0.384 (MSN WebCam Kayıt Programı)


  Camtasia Studio 5.0
  ile yüksek kalitede deneme videoları yapabilir sunumlar gerçekleştirebilir ve ekran görüntüleri alabilirsiniz. Gerçekten işinde tam bir profesyonel. iPod uyumlu olması da ne kadar entegre olmaya aç bir program olduğunu gösteriyor. Ki bu da büyük bir artı kazandırıyor. Ekranda o an ne var kolayca kaydedebilirsiniz. PowerPoint sunusu, Ses Cd'leri, Webcam videoları dahil herşeyi kayıt edebilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.  Ekranda ne var ise onu kayıt edin.


  TAM ekran görüntü kaydı

  Camtasia Studio ile isterseniz tam ekran görüntüleri kayıt edebilirsiniz. Yada ekranın istediğiniz bölümünü alıp kayıt edebilirsiniz.


  PowerPoint Sunumu kayıt etme

  Camtasia Studio toolbar'ı PowerPoint içinde kullanarak istediğiniz sunumu video kaydı olarak kayıt edebilir ve iPod'unuza yükleyip istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Tabi ayrıca Cd, DvD ve hatta internet ortamına da kayıt edebilirsiniz. Tamamen sizin seçiminiz...


  Webcam Video kaydı

  Camtasia Studio webcam'den gelen görüntüleri en kaliteli şekilde kayıt eder...  Ekran belirtme ve efekt verme

  Önemli noktaları belirtmek istediğiniz zaman Camtasia Studio'ya başvurabilirsiniz. İmleçinizin etrafını istediğiniz renk ile çevreleyebilirsiniz ve bu sayede sunumlarınızda izleyenlerinizin dikkatini bu bölgelere çekebilirsiniz.  Düzenleyin.  Ses ve Video düzenleyin

  Ses veya videolarınıza istediğiniz şeyi ekleyin istediğiniz şeyi kesin istediğinize efekt verin... Arkada çalan müzik ekleyin. Foto slayt gösterisi yaratın. Kısacası istediğiniz herşeyi yapın. Yaratıcılığınızı konuşturun.  Kliplerinize başlıklar ekleyin

  Video kliplerinize başlıklar koyabilir ve istediğiniz bölümleri sıralamaları ile belirtebilirsiniz. Ayrıca klip sonlarında kimlerin hazırladığını da yazabilirsiniz.  Yakınlaşın veya uzaklaşın

  Ekrana zoom özelliği ile yakınlaşın veya efektleri belirtmek için açıları ayarlayın. Bu sayede çok daha profesyonel sunumlar yapabilirsiniz.
  Paylaşın.  İstediğiniz formatta kayıt edin

  Camtasia Studio size videolarınızı veya ses dosyalarınızı istediğiniz formatta kaydetme imkanı sunuyor. MP3, iPod video, Adobe Flash (SWF veya FLV), AVI,WMV, QuickTime(MOV), RealMedia(RM), GIF veya hatta (EXE) bile yapabilirsiniz.
  Playback Barlarını ve yükleme barlarını düzenleyin

  İstediğiniz efektleri seçerek video açılışında sizi bekletirken çıkan bölümleri özelleştirebilir ve bu sayede daha da kişisel çalışmalar yaratabilirsiniz.
  Kısacası Camtasia Studio 5.0 ile medya dosyalarınızı yeniden yaratabilir ve yaratıcılığınız ile çok daha güzel şeyler ortaya çıkartabilirsiniz.
  Profesyonel bir program olmasına rağmen kullanımı oldukça kolaydır. Bir çok program ile de ortak çalışabilme özelliği sayesinde size hiç bir zorluk çıkartmaz...

  Camtasia Studio 5 yenilikleri!
  Kaydedeceğiniz şeyleri aynı düzende gerçekleştirin

  Camtasia Recorder seçilen bölgeyi kayıt altına alarak diğer kayıtlarınız için çok daha hızlı ve kolay kayıtlar yapmanızı sağlar.


  Düzenlemeler çok daha kolay


  Camtasia Studio 5 saniyedeki 30 sahneyi de düzenlemenize olanak verecek teknolojiye sahiptir. Bu sayede çok daha profesyonel kayıtlar yapabilirsiniz.


  Blogçular için kolay paylaşım olanakları  Camtasia Studio 5 blogçuların kolayca kaydedip paylaşabilmesi için oldukça geniş olanaklar sunar. Screencast.com da anında paylaşabilirsiniz.
  Ve daha bir çok özellik yeni Camtasia 5.0'da mevcuttur

  http://www.techsmith.com/download/camtasiatrialthx.asp 4. 4
  TransAtlantik
  Yeni Üye
  Hasan Kardeşim çabanıza müteşekkirim.İnan az önce Pc den 1,1 kaldırdım.Denedim yani.

  İlginize gönülden teşekkür ederim.

  Camstat ı da denedim yabancı dil olduğu için kullanamadım.

  Teşekkürler

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi