MSN 9 En yeni sürüm

+ Yorum Gönder
MSN ve Chat Programları ve Msn Programları Bölümünden MSN 9 En yeni sürüm ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  basural
  Yeni Üye
  Reklam

  MSN 9 En yeni sürüm

  Reklam  MSN 9 En yeni sürüm

  Forum Alev
  Yeni MSN'i indirdiniz mi?

  msn 9 yeni surum.jpg

  MSN, en yeni sürümüyle indirilmeye hazır. Bir çok özellik değişmiş... Yeni sürümü ilk indirenlerden olmak istemez misiniz?

  Windows Live Messenger veya bilinen adıyla MSN, en yeni sürümüyle indirilmeye hazır. Windows Live Suite wave 3'ü SDN farkıyla ilk indirenlerden olun.


  YENİ SÜRÜMÜNÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!


  Windows Live serisi içerisinde yer alan yazılımlar, yenilenmeye devam ediyor. Gündelik hayatın içinde size yardımcı olan ve eğlenmenizi sağlayan bu yazılımlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok popüler konumda. Bunlar arasında; Windows Live Messenger (MSN), Windows Live Mail, Windows Movie Maker gibi araçlar bulunuyor. 30 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla Windows Live Messenger, yenilenen yazılımlar arasında en çok merak edileni. Build 14.0.8050.1202 sürüm numarasıyla yayınlanan programı, en yeni haliyle ve Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.

  En son sürümü kullanıp kullanmadığınızı öğrenmek için MSN pencerenizdeki Yardım menüsüne tıklayın ve açılan seçeneklerden de Hakkında kısmına tıklayın. Gelen ekranda, hangi sürüm MSN kullandığınız belirecektir. Yukarıdaki görüntüde, birkaç saat önce yayınlanan en yeni sürüm numarasını görebilirsiniz.

  KURULUM ZAMAN ALIYOR

  Yeni servisleri kurarken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. İlk indirdiğiniz dosyanın küçük boyutuna aldanmamalısınız. Asıl indirme işlemi, o dosyayı çalıştırdıktan sonra başlıyor ve internet bağlantınızın hızına göre biraz zaman alıyor. Yükleme işlemleri bittikten sonra da bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

  MESAJLAŞMA PENCERESİNE ÖRNEK

  MSN'de yapılan değişiklikler, Windows 7'yle olan uyumun da habercisi niteliğinde. Hem renklerde hem de temada bu uyumu yakalamak ve kullanıcıları şimdiden Windows 7 arabirime hazırlamak isteyen Microsoft, bazı küçük dokunuşlarla, anında mesajlaşma yazılımını çok daha estetik hale getirmiş durumda. 2. 2
  _=Deniz=_
  Emekli

  --->: MSN 9 En yeni sürüm

  Reklam  Baya uğraşmışlar anlaşılan MSN 8.5 12MB ken bu 127 MB Merak ettim açıkçası.... 3. 3
  Puma
  Özel Üye
  Zaten Yeni Sürümü Çıkalı 4 ay Oluyor. 4. 4
  basural
  Yeni Üye
  emeğe teşekkür nerede akadaşlar siz böyle yaparsanız üye neyapar :D

 5. 5
  gorengozler
  Üye
  cok guzel ellerine saglik....

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi