Atatürk'ün Islamiyetle Ilgili Düşünceleri

Konu Kapatılmıştır
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Öğretim ve Mustafa Kemal Atatürk Bölümünden Atatürk'ün Islamiyetle Ilgili Düşünceleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  Mc_LaNeTLj
  Yeni Üye
  Reklam

  --->: Atatürk'ün Islamiyetle Ilgili Düşünceleri

  Reklam  evet Çok zor Haklısın. ama Din birligi olmadan vatan birligi olamaz bir insan dinini yaşayamıyorsa vatan birligi için girişimde bulunmasını beklemek ne kadar dogru olur oda aydı bi konu:)
  ForumAlev --->: Atatürk'ün Islamiyetle Ilgili Düşünceleri

 2. 14
  sweettears
  Usta Üye
  Alıntı Börtecine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sizin gerçekler nerede yazıyor acaba?Bak bizdeki Kur'anda Allah'ın buyruklarında o zaman doğru yolda orası geçen gün hatırlıyormusun ben yolu gösteriyorum isteyen gelir demiştim sende sen kimsin demiştin.İşte buradada bende sana diyorumki sen kimsin kimin elçisisin??Kardeş fazla tartışmaya gerek yok tamam biz seni değiştiremeyiz artık biliyrsunki sende bizi değiştiremessin sen ben siz biz bu ülkenin fikir zenginleriyiz bazı fikirler ne kadar zehir tesiri yapsada bu ülkenin geleceği bizleriz sen veyahut ben dinsiz veyahut hristiyan olabiliriz ama biz Türkiye'de yaşıyoruz Türk'üz biz belki müslümanlıkta fikir birlğinde bulunamadık ama şu garantidirki Vatanımızın birliği ve dirliği için her türlü görüşü ortaya atıyoruz.Yani herşey daha iyi bir Türkiye için.Allah sana hidayet versin..Selametle..

  Ama bir gün 'acaba' demen dileklerimle iyi geceler(cevap verirsen buralardayım kardeş)
  ben en başta senin 'siz' diye bahsettiğin grubun içinde değilim . ben dinimize layık olmaya çalışıyorum.türklüğümüze lazık olmaya çalışıyorum gurur duymaktan önce.hoşgörü dinimizin artık baskılarla birlikte bazı zorbalıklarla hoşgörüsüzlüğe itildiğini düşünüyorum. katılırsın katılmazsın. dinde ki örflerin özgürce yaşanmasından yanayım fakatım var sadece o fakat da ortada zaten savunduğum gerçeklerimde.olay burda senin anlamak istediğin şey farklı.ben senin karşındaki 'siz' değilim. bu hem toplumsal kutuplaşma olmaması açısından hem de hitap ettiğin düşünsel zeminim açısından.
  sosyal açıdan kaos ortamına karşıyım .bak daha önceden de demiştim sana ben bu ülkenin menfaatleri için çaba sarfediyorum senin de öyle düşündüğüne inanıyorum. olay şu ki rahatsızlığım şu ben senin 'sizin' değilim kardeşim .
  Allah rahatlık versinKonu Kapatılmıştır
2. Sayfa BirinciBirinci 12
nihat hatipoğlu ve atatürk,  nihat hatipoğlu atatürk
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi