Bn seNin NeyiNim?!?!

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Nefret - İhanet Bölümünden Bn seNin NeyiNim?!?! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  dark.water
  Asker Üye
  Reklam

  Bn seNin NeyiNim?!?!

  Reklam  Bn seNin NeyiNim?!?!

  Forum Alev
  Neyim ben senin için iyi düşün bu soruyu. İyi düşün çünkü düşündüğün neyse o olacağım
  Kardeşin miyim?
  Kardeşinsem:
  emin ol her şeyinle kabullenirim seni. İyiliğin ve kötülüğünle, yaramazlığın ve bilmişliğinle. Her şeyinle sahiplenirim kabullenirim ve esirgemem söylenecekleri söylenmemişleri yüzün çirkinse çirkin derim, güzelse güzel, sahtekârsan sahtekârsın derim esirgemem kelimelerimi. Nasihat ederim, beğenmem, öleceksin derim mesela sen katıla katıla gülerken. Sen ağlarken okşarım saçlarını, silerim gözlerini mendiller bulurum ve samimiyetimle sürerim yaralarına merhemlerini. Kardeşimsen emin ol her şeyimsindir. Bu yüzden darılmam, bırakmam, aldatmam, unutmam, yerine başka kardeş koymam. Kardeşimsen her şeyimsin  Dostunsam:
  Dertlerinle dertlenirim yine. Mutluluğunla sevinirim. Dualar ederim senin için. Es geçmem bir pastanın en güzel yerini. Es geçmem sevdiklerini. Onları da severim senin gibi. Sırrın varsa gömerim içime sırrını sırrım bilirim. Sırrım varsa derinde olduğunu bilmek isterim. Dostumsan sadık kalırım sana. Kardeşim kadar olmaz belki ama söylerim yinede söylenecekleri. Belki esirgerim birkaç kırıcı kelimemi. Dostumsan dostumsun. Omuzlarımda yükün olur yüreğimde sevgin. Dilimde ismin yalnız anlattığımca bilirsin beni. Soramazsın ısrarla neden diye dostumsun çünkü kardeşim değilsin. Yinede neden dersen şundan derim derinliksiz izah ederim yaptıklarımı dostumsundur çünkü bazılarını bil isterim.
  Arkadaşımsan:
  Çay demlerim içeriz, sohbet ederiz. Bana ondan bundan şundan sorarsın. Ben sana onu bunu anlatırım sır olmaz aramızda. Severim seni ama sende beni yinede sır olmaz aramızda arkadaşımsın çünkü. Dostum değilsin. Konuşurum çok derine dalmadan. Kek börek gününde ararım gelmezsen bir tabak ayırırım. Arkadaşımsan anam babamı bilirsin kardeşlerimin sayısını. Evli miyim bekâr mı kimliğimdeki gerçek adım mı bilirsin. Gideceğim yerleri geçtiğim şehirleri sevdiğim yemekleri bilirsin. Bende derdinle kaygılanırım duada ederim. Ama dert benim dert benim sen benim dert benim demem. Dedirtmemde sana beklememde senden. Arkadaşımsan aşkımı bilmezsin. Gece namazımı kazamı, kefaretimi bilmezsin. Arkadaşımsındır çünkü. Bilemediklerini dostlarım bilir onun bilemediklerini kardeşim bilir.
  Sevgilimsen:
  Ki sevgilim olamazsın. Hadi oldun diyelim
  Bir köşede kalmam bilesin, seversem sanadır tüm şiirlerim, yazılarım karalamalarım. Bu yüzden bilmelisin hepsini. Kim neyimdir ne hissederim hangi şairi severim hangi yemeği yerim. Sevgilimsen başka dostun olmasın isterim. Arkadaşına kardeşine sözüm olmaz. Dostun ben olmak isterim. Sevdiğimsen benimsin. Başkasına selam veremez gözlerin. Üşürsem üşüdüğümü bil isterim ötede olsan, hastaysam benim için dua et isterim kafana tak bensiz kalama isterim. Sevdiğimsen on kardeşim olsa onunu da kabullen isterim. Dostlarımı kıskan isterim. Ben kapıyı kapatınca sen aç, ben cama çıkınca sen kaç ben yalnız kalınca sen bırakma isterim. İsterim ki bende sen kal, sende ben. Ben leb derken sen lebi de. Beni bil, her sözümün gerisini getir isterim. Her söylenmemişi söyle isterim.
  Sevgilimsen:
  Orucumu bil kefaretimi sor namazımı geçirttirme isterim. Duada ilk ben son sen ol isterim. Sevgilimsen seni beni sevdiğin kadar hiç sevemeyeceğimi bil isterim. Benim sevdiğim şiirdir onsuz olmam bil isterim. Onu kıskanma uykusuz kaldığımda, geceleri halini sormadığımda… Sevdiğimsen evimde gezinen hasrete sesini çıkarma Şiirimi sorgulama isterim. Bakışınla yazışınla, anlayışınlaaldatma isterim. Sevgilimsen elinden tutmam ikide bir yoluna çıkmam. Sevgilimsen ruhumun şiirle evli olduğunu bilirsin.
  Şimdi düşün ve kararını ver neyimsin?
  Sevgilimsen çok sevilirsin ve terk edilirsin.
  Derdimi bilirsin dermanını bilirsin sevdiğimsen her şeyimsin ve hiçbir şeyimsin.
  Bu yüzden sevgilimsin diyemem. Sende deme. Kalan şıkları dene. Neyinim nedir gözündeki yerim
  Kardeşimsin
  Dostumsun
  Arkadaşımsın
  Hangisiyim söyle de ona göre bende seni değerlendireyim.
 2. 2
  sagocu_kız
  Bayan Üye

  --->: Bn seNin NeyiNim?!?!

  Reklam  Hangisiyim söyle de ona göre bende seni değerlendireyim.

  ...:onay:
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi