Hızlı ADSL : HX Build225

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Network ve İnternet Bölümünden Hızlı ADSL : HX Build225 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  T-MaC
  Üye
  Reklam

  Hızlı ADSL : HX Build225

  Reklam  Hızlı ADSL : HX Build225

  Forum Alev
  Üreticinin Açıklaması:
  Adsl Bağlantınız Her Ne Hızda Olursa Olsun Bağlantınızı Windows'un Standart Ayarlarıyla Tam Kapasitesinde Kullanamazsınız. Bu Ayarlarla Adsl Bağlantınızdan İstediğiniz Verimi Alamazsınız.Windowsun Standart Ayarlarını Değiştirerek Adsl Bağlantınızdan En İyi Şekilde Yararlanabilirsiniz. ADSL Hızlandırıcı Programıyla Bu Ayarları Hızlı ve Kolayca Yapabilirsiniz.Ayarları Sürekli Değiştirerek Bağlantınızı En İyi Şekilde Optimize Edebilirsiniz.En İyi Ayarları Bulduktan Sonra Dosya indirme ve Göndermede( Download-Upload) Bağlantı Türünew Göre %25 ile %100 Arasında Bir Hızlanma Olduğunu Görebileceksiniz.Bağlantı Hızını Nekadar Yüksek İse Bu Program dan Daha Çok Verim Alabilirsiniz. Program İki Kısımdan Oluşmaktadır. Birinci Kısım Dosya İndirme Gönderme (Download -Upload) Bu Kısımda Dosya İndirme ve Gönderme İçin Bağlantınızı Optimize Edebilirisiniz. İkinci Kısım İse Online Oyunlar İçin Bağlantınzı Optimize Etmektedir.

  DİKKAT: Bu Optimize Seçeneğini Sadece Online Oyun Oynarken Aktif Hale Getiriniz.Aksi Halde Bu Ayarlarda Dosya İndirme ve Gönderme Hızınız Aşırı Şekilde Düşecektir.
  **Yaptığımız Testlerde Programın Önermiş Olduğu Ayarları Kullanarak Dosya İndirmede ve Göndermede %100 Oranında Bir Hızlanma Olduğu Gözlenmiştir. Programın Belirlediği Değerler Siz de Kayda Değer Bir Hızlanma Sağlamazsa.Değerleri Yükselterek Bağlantınızın Hızını Yeniden Kontrol Edebilirsiniz.

  UYARILAR:
  1- Yaptığınız Her Değişikliğin Aktif Olması İçin Windowsunuzu Yeniden Başlatmanız Gerekmektedir.
  2- En Yüksek Değer En Hızlı Adsl Bağlantısı Demek Değildir.Bundan Dolayı Kendi Bilgisayarınız İçin Ortalama Değerleri Bulmalısınız.
  3- Online Oyun Ayarlarını Sadece Oyun Oynarken Kullanınız. *****
  Programınızın Bağlantınız Üzerinde Bir Değişiklik Yapıp Yapmadığınzı Görmek İçin Bağlantı Hızınızı Programı Kurmadan Önce ve Kurduktan Sonra Test Edip Görebilirsiniz. Ayrıca Unutulmamali ki Bu Program 256 Kpbs Bağlantıyı 512 Kpbs Yapmaz...

  5 Kullanımlık, 10 YTL- Kılavuz TÜRKÇE program İNGİLİZCE
  1,17 MB

  Özkaya Yazılım  http://www.ozkayazilim.com/speedadsl2.zip
 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Hızlı ADSL : HX Build225

  Reklam  Hızlı adsl programlarının güvenirliliği yoktur kaldı ki pek bi faydalarıda yoktur zira size gelen bant genişliği ve kullanım miktarı bellidir yani siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın boş+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi