DSL Speed 4.7 İnternet Hızınızı Arttırın İndir - Yükle - Download

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Network ve İnternet Bölümünden DSL Speed 4.7 İnternet Hızınızı Arttırın İndir - Yükle - Download ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  DSL Speed 4.7 İnternet Hızınızı Arttırın İndir - Yükle - Download

  Reklam  DSL Speed 4.7 İnternet Hızınızı Arttırın İndir - Yükle - Download

  Forum Alev


  Bir yazılım kullanarak ADSL bağlantınızı en iyi hale getirerek, herhangi bir donanım yatırımı yapmadan internet hızınızı artırabilirsiniz. Detayları, bu yazıda anlatıyoruz.
  ADSL bağlantısı, hızlı internet seçenekleri ile internet özgürlüğünü ülkemizdeki milyonlarca teknoloji tutkununa kolayca sunuyor. Farklı hız seçenekleri bulunan ADSL'in ülkemizdeki fiyatları ise gelişmiş ülkelere göre biraz pahalı olarak kabul ediliyor.
  Fiyatı çok uygun ancak hız seçeneği düşük olan bağlantı türleri, ülkemizde en çok tercih edilen paketlerin başında geliyor. Hızınız düşük olsa da, bazı optimizasyon denemeleri ile internet hızınızı, ücret vermeden artırmanız mümkün.
  Bu aşamadan sonra DSL Speed'i kullanmak için uygun ortamlar da oluşmuş demektir. Yazılımı çalıştırdıktan sonra sol tarafta yer alan Normal Optimize butonu ile gereken ayarlamaları DSL Speed'in kendisine bırakabilirsiniz.
  Advanced Optimize seçeneği ile bu düzenlemeleri el ile de gerçekleştirebilirsiniz. Bu ayarları biraz karışık bulursanız, "Normal Optimize" seçeneğini kullanmanızı öneriyoruz.
  Bu değişikliklerden sonra yaptığınız optimizasyonun işe yaraması için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.
  DSL Speed'in yaptığı değişiklikleri geri almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sol tarafta yer alan "System Restore" butonuna tıklamak ve tüm ayarlamaları Microsoft'un kendisine bırakmak.

  İndirme - Download Bilgileri;
  Dosya Linki ; http://www.dsl-speed.org/dslx47.zip
  Dosya Boyutu; 1.33 Megabyte
  Kullanım Süresi; 30 gün Kullanılabilirlik


  Diğer Sürümlerine ulaşmak isterseniz BURAYA Tıklayabilirsiniz. Alt sürümlerinin full versiyonlarını resmi sitesi vermiş durumda...

 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: DSL Speed 4.7 İnternet Hızınızı Arttırın İndir - Yükle - Download

  Reklam  adsl hızzı ancak dağıtıcı firma ile mümkündür siz ne kadar program indirirseniz indirin aslında bu hiç bir şey değiştirmez zira firma size ne kadar hız geldiğini sabit tutmaktadır+ Yorum Gönder
dsl speed full indir
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi