Google Türk Olsun

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Network ve İnternet Bölümünden Google Türk Olsun ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  fecr
  Özel Üye
  Reklam

  Google Türk Olsun

  Reklam  Google Türk Olsun

  Forum Alev
  Bir grup girişimci tarafından hazırlanan site, Google'ın ana sayfasındaki logonun Türkiye için önemli ve özel olan günlerde değişmesi için bir kampanya başlattılar ve destek istiyorlar. Hedef, Türkiye için son derece anlamlı günlerde Google'ın ana sayfasında yer alan logonun bu günü anlatan bir simgeye dönüşmesi. Mesela yılbaşında Google logosunun karlı Noel ağaçlarıyla süslenmesi gibi. Google, henüz bu proje için bir cevap vermiş değil. YouTube'un sahibi olan Google'ın Atütatürk'e hakaret eden videoyu bir süre barındırması ve Google Maps'te Diyarbakır'ı sözde Kürdistan'ın başkenti gibi göstermesinin ardından imajını düzeltmek için bu projeyi dikkate alması bekleniyor.


  Şu ana kadar hazırlanan logoları görmk için tıklayın.

  Siz de logo yapın
  Siteyi hazırlayan ekip, herkese açık bir yapı oluşturmuş durumda. Öyle ki, özel bir gün için siz de logo hazırlayıp yollayabiliyorsunuz. Eğer proje başarılı olursa sizin hazırladığınız logonun Türkiye'nin en çok tıklanan sitesinde görünme şansı da var.
 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Google Türk Olsun

  Reklam  Google son zamanlarda türkiye ye yönelik logolarını geliştirdi diyebiliriz ve türkiye de o günün hangi tarihinde neler olduğunu aynı tarihte neler yaşandığını göstermekte bu da güzel tabi+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi