Ösym Aday işlemleri sistemi

+ Yorum Gönder
Sınavlar ve Öss Bölümünden Ösym Aday işlemleri sistemi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ><CoTaNaK><
  Üye
  Reklam

  Ösym Aday işlemleri sistemi

  Reklam
 2. 2
  KemaaLL
  Emekli
  Reklam  Alıntı ><CoTaNaK>< Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  arkadaşlar ösym kayıt formu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi
  arkadaşım bence seni burdan yönlendirmek çok zor bir durum.yakınında bir dersane var ise onlara danışabilirsin. veya okullarda kayıt büroları var ordaki öğretmenler sana yardımcı olurlar.biz burdan müdahale etmesek iyi olur. çünkü bu senin direkt olarak hayatının kararı. yakınında bir bilene danışmanda en iyisi. en iyi danışacağın kişilerse okullarda öğretmenler. ;) ;) 3. 3
  Kobe23
  Üye
  neoxi &#231;ok haklı kardeş en iyisi bu işin uzmanlarına danışmak burda bir arkadasımız yanlış bilgi verip geleceğine mani olabilirler en iyisi sen bir rehberlik uzmanı ile g&#246;r&#252;ş 4. 4
  aciz
  Yeni Üye
  arkadaşlar bence cotanağın size sormak istediği hangi &#252;niversiteye gideceği değildi.&#252;niversite sonu&#231; kağıtlarının ne zaman geliceğiydi.

 5. 5
  ><CoTaNaK><
  Üye
  &#246;nerilerininz i&#231;in tsk ederim arkadaşlar

 6. 6
  samisayin
  Emekli
  ösym Aday işlemleri sistemi yeni şifre almak istiyorum daha önce giriyordum şimdi TC kmlik no , eski şifre , yeni şifre , yeni şifre (tekrar) hesap alın diye geliyor ... alttaki denemeyi cok denedim bana ugun şifre bulursanız sevinirim arkadaşlar ??

  ADAY ŞİFRENİZ YETERLİ ZORLUK DERECESİNE SAHİP DEĞİLDİR. BU SEBEPLE ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. YENİ ŞİFRENİZ EN AZ 8 KARAKTER, EN FAZLA 14 KARAKTER UZUNLUĞUNDA OLMALIDIR. AYRICA YENİ ŞİFRENİZ EN AZ 1 BÜYÜK HARF, EN AZ 1 KÜÇÜK HARF, EN AZ 1 RAKAM VE EN AZ 1 ÖZEL KARAKTER İÇERMELİDİR.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi