Bir Düğmeyle Overclock Yapmak İstermisiniz ?

+ Yorum Gönder
Donanım ve Overclock Bölümünden Bir Düğmeyle Overclock Yapmak İstermisiniz ? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Bir Düğmeyle Overclock Yapmak İstermisiniz ?

  Reklam  Bir Düğmeyle Overclock Yapmak İstermisiniz ?

  Forum Alev
  Bir düğme ve özel bir hız aşırtma yongasından oluşan ve OC Genie olarak adlandırılan bu sistemle, karmaşık BIOS ayarlarına ve profesyonel hız aşırtma bilgisine gerek kalmıyor.

  MSI P55 ana kartlarda ilk kez kullanılan özel OC Genie teknolojisi, kullanıcıların hız aşırtma algısını kökten değiştirecek. OC Genie yongası ve OC Genie düğmesi sayesindeartık donanım üzerinde değişikliğe ve BIOS ayarlarına gerek kalmıyor. OC Genie düğmesine bir dokunuşla, OC Genie yongasına en uygun hız aşırtma ayarlarını kendisi belirliyor.
  Karmaşık BIOS ayarlarına gerek kalmaması nedeniyle, donanımın zarar görme riski de ortadan kalkıyor. Geleneksel hız aşırtma yöntemlerinde deneme ve yanılmayla harcanan 10 ila 30 dakika sürenin aksine, OC Genie ile sadece 1 saniyede anında performans artışı elde etmek mümkün.


  MSI OC Genie teknolojisi sayesinde kullanıcılar, ek maliyete girmeden işlemci ve bellek performansını arttırabilecek.

  Hız aşırtma teknolojilerinin çoğu, mikroişlemcinin saat hızında değişiklik yapar. MSI OC Genie ise sadece işlemci saatini ayarlamakla kalmaz, işlemci voltajını, bellek saatini ve bellek voltajını düzenleyerek hız aşırtmada istikrarı korur ve hız aşırtma payını ciddi derecede yükseltir.
  Belleğin düzenlenmesi, yanlış bellek ayarlarından kaynaklanan sistem istikrarsızlıklarını ortadan kaldırır. Böylece, sistemin performansını arttırmaya en uygun ayarlar otomatik olarak yapılabilir.
 2. 2
  navruz
  Üye

  --->: Bir Düğmeyle Overclock Yapmak İstermisiniz ?

  Reklam  güzel paylaşım kardeş emeğine sağlık faydalı olduğu kesin+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi