Onboard ekrankartı için overclock .Yardım!!

+ Yorum Gönder
Donanım ve Overclock Bölümünden Onboard ekrankartı için overclock .Yardım!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sorcares
  Yeni Üye
  Reklam

  Onboard ekrankartı için overclock .Yardım!!

  Reklam  Onboard ekrankartı için overclock .Yardım!!

  Forum Alev
  onboard ekran kartına overclock yapabilirmiyiz veya en azından çözünürlük için bşey yapabilirmiyiz.bazı oyunlara çozünürlük yetmiyor. (örn: silkroad ) oyunlardada benim pc e gore çözünürlük yok. benim en yüksek çözünürlüğüm 1024x 576 ,bunu 800x600 veya 1024x768 iyi yapabilsem olurdu.neden bukadar az cozunurluk dersenız ;hp compaq mini 1020st kullanıyorum :D  yardımlarınız ıcın sımdıden tesekurler 2. 2
  computer
  Özel Üye

  --->: onboard ekrankartı için overclock .Yardım!!

  Reklam  Overclock ekran kartlarına olmuyor bildiğim kadarıyla ve çekildiği zamanda çözünürlükte değişiklik yapmaz maalesef. Ayrıca bir performans'da arttırmaz çünkü atom işlemci kendi çapında yavaş.

  Bilgisayar oldukça ismi üstünde mini. Harici bir ekrana bağlamayı dene ( VGA girişi ile ) belki çözünürlüğü değiştirebilirsin.

  Çünkü örneğin ASUS EEE PC 'de 1024X568 . Onu 1024X768 yapınca ekrana sığmıyor taşıyor. Onu harici bir ekrana bağladığım zaman rahatlıkla görüntü gözüküyor..

  Ekran kartının özelliklerine bağlı birşey. İstersen driver'larını güncellemeyi deniyebilirsin veya oyundaki çözünürlüğü ayarlarından değiştirmeyi dene bir bakalım :) 3. 3
  sorcares
  Yeni Üye
  cok saol verdıgın bılgı ıcın bzım lcd tv ye baglıcam bakalım nası olcak:onay: 4. 4
  computer
  Özel Üye
  İyi şanslar umarım sorun çıkarmaz..

  Küçük lettopların bazılarında sadece bilgisayar monitörlerine uyum sağlıyabiliyor yani tv lcd lerde sorun çıkartabiliyor.

  Bunada dikkat etmeni öneririm ;)

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi