Gta san andreas 100% görev anlatımı

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... Sonuncu8Sonuncu9
Diğer Araçlar ve Oyun Haberleri Bölümünden Gta san andreas 100% görev anlatımı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Gta san andreas 100% görev anlatımı

  Reklam  Gta san andreas 100% görev anlatımı

  Forum Alev
  Evet bütün bölümler aşşağıda buyrunn

  Dünyanin en eglenceli oyunlari arasinda gösterilen San Andreas' in tam çözümüyle karsinizdayim. Buradaki tam çözümler görevlerin adlariyla verilmistir. Hangi bölümde kaldiysaniz görevin adina bakmayi unutmayi. Iste basliyoruz...

  Giris:

  Polis Arabasinda atildiktan sonra bisikletle haritada gösterilen yere gidin ve mümkünse hiç durmayin. Çünkü çeteler sizi rahat birakmayacak ve öldürmek isteyecekler. Bunun için hizli hareket edin.

  Görev Adi: ''Big Smoke''

  Bu ilk görev olma bakiminda zor bir görev, çünkü hiç bir korunma sekli yok. Bisikletlerle kaçin. Sweet'i kaybetme o ayrildigi zaman, Ryder' i takip edin. Sakin pesinden ayrilmayin. Bu sekilde mahalleye gidiyorsunuz ve görev bitiyor.

  Görev Adi: ''Ryder''

  Ryder ile birlikte ilk önce tras olmaya gidin. Ucuz tras olun. Paraniz bosa gitmesin. Sonra berberin karsisindaki pizzaciya gidin. Pizzacida Ates altinda olacaksiniz, bundan sonra kaçmaya baslayin ve Grove Street' e dönün.

  Görev Adi: ''Tagging Up Turf''

  Burada sizden spr eyle gösterilen yerleri boyamaniz istenecek. Size ne diyorlarsa yapin hepsi bittikten sonra Sweet ile birlikte Grove dönün.

  Görev Adi: ''Cleaning the Hood''

  Ryder' i alin ve haritada gösterilen yere götürün. Ordan uyusturucu saticisini bulun ve bir güzel dövün. Sonrada bir eve gidiyorsunuz, oradaki çete elemanlarini öldürün ve Ryder' i alarak mahalleye dönün.

  Görev Adi: ''Drive Thru''

  Burada ekip arkadaslarinla yemek yemege gideceksiniz. Yiyeceklerinizi aldiktan sonra karsi çetenin arabasini göreceksiniz. Siz sadece arabayi sürün digerleri onlari öldürecek hepsini öldürün. Sonra da bütün üyeleri evlerine birakin.

  Görev Adi: ''Nines and AKs''

  Burada Ryder ile birlikte Emmet' e gidin ve silah alistirmasi yapin. Hepsini yaptiktan sona eve dönün.

  Görev Adi: ''Drive-By''

  Bu görevde sadece dolasiyorsunuz. Arkadaslarini alincaya kadar Balla öldürmelerini saglayin. Daha sonra Pay-and-Spray 'e gidin.

  Görev Adi: ''Sweet's Girl''

  Burada Sweet' i kiz arkadasiyla birlikte bir yerde kistiriyorlar. Senin görevin onlari kurtarmak, oradaki herkesi öldürdükten sonre Sweet ve kiz arkadasini mahalleye götürün.

  Görev Adi: ''Cesar Vialpando''

  Bu görevde sizden bir araba alip modifiye yapmaniz için görevlendiriyorlar. Siz arabayi modifiye ediyorsunuz ve ondan sonar Lowriding yarisina katilcaksiniz. Burada yarisi kazanmalisin. Bu görevde olan sey hareketleri yapmak için dogru zamani yakalamaktir. Bunun için hareket ibresi geldigi zaman tam ortada basin ki en yüksek puani siz alasiniz. Bu yarisi kazandiktan sonra Cesar senden yaris yapmani isticek ve sende o yarisa girip birinci olacaksin. Görev bittikten sonra mahalleye dön.

  Görevin Adi: ''Home Invasion''

  Bu görevde hirsizlik yapacaksiniz. Ryder ile birlikte kamyonu alip soygun yapcaginiz yere gitceksiniz. Belli bir süreniz var ondan önce yapmalisinz. Evden Ryder kutular çalmanizi isticek. Içerde sessiz yürümelisiniz. Eger yürümezseniz adam uyanir ve görev biter. 3 kutu almaniz görevi bitirmek için yeterli olacaktir. Kutulari yükledikten sonra bir depoya götürceksiniz ondan sonra eve dönün.

  Görevin Adi: ''Just Business''

  Burada Smoke ile çok zor bir bölüme gideceksiniz. Atesin ortasinda kaliyorsunuz. Ne varsa öldürün ve çok dikkat edin. Smoke'la motorla binadan kaçin arkanizdan gelenleri hiç acimadan öldürün ve de Smoke'u koruyun. Karsiniza bin bir türlü zorluklar çikacak onlari asmaya bakin. Bütün hersey bittikten sonra Grove Street yakinlarinda seni smoke birakacak ve bu zorlu görevi geçeceksin.

  Görevin Adi: ''Catalyst''

  Ryder'in kamyonuna atlatin ve Ballas ve Vargolari öldürün. Trene binin ve kamyona 10 tane kutu atin Ryder onlari tutacaktir. Bittikten sonra Ryder ile birlikte mahalleye dönün.

  Görevin Adi: ''Robbing Uncle Samü''

  Bu görevde askeri bir üsse gideceksiniz, çok iyi korundugu için duvardan geçin ve kapi açma makanizmasini patlatin ki Ryder içeri girebilirisin. Burdaki askerleri öldürdükten sonra kamyona 4 tane kotu yerlestirceksinz. Ama Ryder'a dikkat edin onu koruyun. Isiniz bittikten sonra Emmet'e gidin.

  Görevin Adi: ''OG Loc''

  Hapisaneden Jeffrey'i çikartin ve Freddy'nin evine götürün. Freedy motorla kaçacak sizde OG Loc ile onu motorla takip edin. Freddy en sonunda inecek ve onu ve çetesini öldürün. Sonra jeffrey'i Burger Shot'a götürün.

  Görevin Adi: ''Running Dog''

  Bu bölümde sadece haritada gösterilen yere gidin ve öldürün. Sonrada geri dönün.

  Görevin Adi: ''Wrong Side of the Tracks''

  Zor bir bölüm. Big Smoke ile birlikte Unity Station'a gidin. Burada vagonlarin üstüne adamlari göreceksiniz. bunlari motorla takip edin. Siz motoru kullancaksiniz. Smoke ise vagonun üstündekileri temizleyecek. Burda önemli olan trenle ayni hizda gitmek ama karsidan gelen trenlere dikkat edin. Trenle ayni hizi koruyunca Smoke zaten adamlari vuracaktir. Adamlari belli bir bölüm var oraya kadar vurmak zorundasiniz. Vuramazsaniz en bastan oynarsiniz görevi. Görev bittikten sonra Smoke'u evine götürün.

  Görevin Adi: ''Life's a Beach''

  Buradan görev almak için 20:00 ile 06:00 arasinda gitmelisiniz. OG Loc bir parti verecek ve sizden bir araci çalmanizi isteyecek. Araçi almak için haritada gösterilen plaja gidin ve oradaki DJ arabasini göreceksiniz, DJ kiz sana sorular soracak sende olumlu cevaplar vereceksin ve sonra DJ senden dans etmeni isteyecek sende müzikle baslayacaksin. 4000 üzerinde bir skor almalisiniz. Yapacaginiz is çok kolay Yuvarlagin içine girince tusa basacaksini artik hangi tusa ayarladiysan. Sonrada arabayi kaçircaksin ve haritada gösterilen yere ve görev bitecek.

  Görevin Adi: ''Madd Dogg's Rhymes''

  Bu görevde önemli olan sesizlik, gidecegin binada OG sende bir Rhymes çalmani isteyecek. Sende sadece biçak olacak ve yavas yavas öldüreceksin adamlari, sonrada Rhymes alip öldüre öldüre oradan çikacaksin.

  Görevin Adi: ''Management Issues''

  Bu görev ise sizden bir menejer öldürmeniz istenecek. Bunun için ilk olarak koruma araçlarinda birini çalacaksin haritada sana yerini gösterecek. Ama arabayi aliren dikkat edin hiç bir hasar olmayacak. Sonra sanki korumaymissiniz gibi diger araçlarin park ettigi gibi araçi park et. Sonra öldürecegin menejer senin arabana binecek. Onu kaçirin ve rihtima götürün, rihtimda iskeleye sürün ve hiç kiz kesmeden okyanusa dogru tabi araç okyanusa düsmeden atlamiz gerektigini söylememe gerek yok. Burger Shot'a geri dönün.

  Görevin Adi: ''House Party''

  Bu görevi yapman için senden saç trasi olman istenecek ve sende berbere gidip tras olacaksin. Sonra OG Log seni arayacak ve Grove Street'teki partiye davet edecek. Sonra Balla'lar partiyi basinca SMG'niz çikarin ve gördügünüz bütün Balla'lari öldürün. Her taraftan gelecekler ara sokaklar, köprünün üstü her tarafa bakmalisiniz ve sadece öldürün. . Kisaca hareket eden yesil olmayan seyleri öldürün..

  Görevin Adi: ''Burning Desires''

  Memur Tenpenny sizden bir evi kundaklamanizi isteyecek. Molotoflari pencerelerden atin sonra eve girin. Eve girince mutfaktaki yangin söndürücü tüpünü alin çünkü kizi alevlerin arasindan kurtaracaksiniz. Kiz yukarda bir yerlerde onu bulun ve kurtarin. Disari çiknca kiz'i evine götür. Iste bir kiz arkadasin oldu. Randevulariniza geç kalmayin

  Görevin Adi: ''Gray Imports''

  Tenpenny size Ruslar ve Balla'larin kapisacagini söyleyecek. Haritada gösterilen yere gidin ve herkesi öldürün. Aradigimiz adam kaçacak arabayla, sende bir motorsiklet alarak onu takip et ve öldürün..

  Görevin Adi: ''Doberman''

  Çete savaslarina baslyoruz. Haritada gösterilen Glan Park'a gidin ve 3 kisiden fazla gezen Balla'lari öldürün ve çete savasi baslar. Bunlarin sayisi artacak bazen onlar sizi bulacak bazende siz onlari. Hepsini öldürün..

  Görevin Adi: ''Los Sepulcos''

  Kardesin Sweet Balla'lardan intikam almak istiyor. Kendine hedef olarakta Kane'yi seçmis. Cenaze törenine gidin ve herkesi öldürün. Sonuda Sweet ile birlikte Grove Street'e dönün.

  Görevin Adi: ''Reuniting the Families''

  Bu görevin verilmesi için öncelikle su görevlerin tamamlanmis olmasi gerekir;

  Sweet's Los Sepulcos, Ryder's Robbing Uncle Sam, Cesar's High Stakes, Lowrider, OG Loc's House Party, Big Smoke's Just Business, Tenpenny's Gray Imports.

  Bunlari bitirdiyseniz ilk önce ekibinizle bulusma noktasina götürün. Oraya gelince SWAT sizleri ziyarete gelecek onun için bütün SWAT'lari öldürün. Hepsini öldürün ve içeri girin. Sweet'in size ihtiyci var. Sweet'e ulasincaya kadar içerdeki bütün SWAT elemanlarini öldürün. Sweet'e ulasinca çatiya çikin orada bir SWAT helikopteri gelecek onu düsürün. Bundan sonra Sweet'i izleyin. Asagida Ryder ve Smoke sizleri bekleyecek. Kaçacaksiniz aracinizi SWAT'lardan ve polislerden korunyun. Mümkün olunca taramaliyla ates edin ve mahalleye ulasinca filmi seyredin ve görev biter.

  Görevin Adi: ''Green Sabre''

  Bu görev Los Santos'taki son görevinizdir. Balla'lar Sweet'e tuzak hazirliyor onu öldürmek istiyorlar. Cesar sizi arayacak ve hiçde güzel olmayan görüntüler göreceksiniz. Adamlariniz sizi satiyor. Sonra haritada gösterilen yere mümkün oldugunca hizli gidin çünkü kardesini kurtarman gerekli oraya ulasinca bütün Balla'lari temizleyin. En sonuda polisler sizleri yakalayacak ve Tempenny'nin aracini ardinda kendinizi baygin ve bagli sekilde bulacaksiniz.

  Görevin Adi: ''Badlands''

  Memur Tenpenny size bir kamera verecek ve sizden bir tanigi öldürmenizi isteyecek. Silah dükkanina gidin ve silah alin. Gittiniz yerde FBI ajanlarini öldürün, tanik kaçacak sizde onu kovalayacaksiniz. Araci patlatmayin disari çikmasini saglayin, disari çikinca onu öldürün ve bir fotorafini çekin ve parka geri dönün.

  Görevin Adi: ''First Date''

  Simdiki is ortaginiz Catalina onun yanina gidin. Onunla birlikte 4 gören yapacaksiniz, herhangi siradan yapabilirsiniz. Bunlar; : Dillimore'daki benzin istasyonu, Montgomery'deki OTB, Blueberry'deki içki dükkani, Palomino Creek Bankasi bu yapacaginiz görevlerin adlari.

  Görevin Adi: ''Tanker Commander''

  Bu görevde sizden tanker çalmanizi ve RS Haul'a götürmeniz isteniyor. Kamyonun pesine takilin sonra The Truth sizi arayacak..

  Görevin Adi: ''Body Harvest''

  Truth sizden ot isteyecek, "The Farm" sürün ve istenilen mahsülü alin. Burada mahsulle birlikte biçerdöverle kaçacaksiniz, sonrada haritada gösterilen yere biçerdöveri götürün. Tabi biçerdöveri aldigin yerdeki önüne çikan herkesi öldür..

  Görevin Adi: ''King in Exile''

  Catalina sizi arayarak çagiracak. Bu kadar..

  Görevin Adi: ''First Base''

  Bu görevde sadece soyguna çikacaksiniz ve görev bitecek.

  Görevin Adi: ''Against All Odds''

  Bu görevde Mongomery'ye gidin. ITB Bahis ofisine girin. Buradaki kapilara patlayicilar yerlestirin ve disari çikin. Tabi disari çikinca polisler seni karsilayacak kaçin, sizin gitmeniz gereken yer Dillimore 'daki Pay'n'Spray. Catalinayi sonra evine birakin.

  Görevin Adi: ''Small Town Bank''

  Bu görevde Catalina ile birlikte banka soyuyorsunuz. Bankadaki ATM makinalarini bosaltin. Çikista ki polisleri halledin, polisler biraz fazla olcak hizli ve isabetli vurmalisiniz. Sonra da haritada gösterilen yere gidin.

  Görevin Adi: ''Made in Heaven''

  Son kez Catalina ile soygun yapiyorsunuz ve isiniz bitiyor.

  Görevin Adi: ''Local Liquor Store''

  Kovalamacaya varmisiniz? Haritada gösterilen yere gidin ve ATV'lere binin ve kaçan kisileri yakalayip öldürün, çünkü onlar sizin paranizi çaldi. Üç tanesini yakalayip öldürün ve dosyalari arayin. Sonunda Cesar sizi arayacak.

  Görevin Adi: ''Wu Zi Mu''

  Artik yaris zamani! Gidip Catalina'yi alin ve yaris yerine götürün. Burda size bir tavsiye mümkün olunca az hata yapin. Benden bu kadar...

  Görevin Adi: ''Farewell, My Love...''

  Sadece göreviniz yarisi kazanmak ve birinci olmak

  Görevin Adi: ''Are You Going to San Fierro''

  Truth sizden kendi tarlasini yakmasini istiyor. Bunun için alev makinesiyle tarlayi yakmaya baslayi. Süreniz var ondan önce isinizi halletmelisiniz. Sonunda helikopter gelicek roketatarla helikopteri düsürün ve Thuth kamyonuna binin San Fierro'ya gidin ve San Fierro görevleri baslar...

  Görevin Adi: ''Wear Flowers in Your Hair''

  Burada sizden bazi kisilerin yanina gitmeniz söylenecek. Gidip hepsini görün. Sonrada Zero sizi arayacak ve RC dükkaninin satisa çikarttigini söyleyecek.

  Görevin Adi: ''555 We Tip''

  Gizli ajanlik yapamaya varmisiniz? Otelin önüne gidin orada görevliler göreceksiniz. Onlardan biri bir arabayi park etmeye götürecek onu takip edin ve arabayi park edince ve de disari çiknca onu öldürün. Kostümünü giyin ve otelin önüne gidin. Siranizi bekleyin arabayi alin ve dört dakika içersinde haritada gösterilen garaja götürün. Arabaya bir kaç islem yapildiktan sonra tekrar hiç bir hasar vermeden Downtown'a geri götürün. Araci park edin ve o güzel sahneyi izleyin.

  Görevin Adi: ''Deconstruction''

  Burada iski olacaksiniz Insaat yerinde bir Dozer alin ve haritada gösterilenleri patlatin. Bu islemler bitince bir seyyar tuvalet göreceksiniz onu çukura atin. Sonra çimento kamyonunu alarak tuvaleti attigin çukura çimento bosaltin ve de sahneyi izleyin.

  Görevin Adi: ''Big Smoke's Cash''

  Bu seferki görevimiz Los Santos'tan nakit para çalan araçlara hasar vererek Patriot'tan düsen alti paketi almak hepsi bu..

  Görevin Adi: ''Yay Courier''

  Öldürecegimiz kisi her çarsamba ve cumartesileri San Fierro'ya gidiyor. Takip edin ve hizlica öldürün.

  Önemli: Bu görevler ( Big Smoke's Cash, Yay Courier ) on Syndicate Görevlerinden önce tamamlanmalidir.

  Görevin Adi: ''Photo Opportunity''

  Cesar sizi bir yere çagiracak gidin ve cesar ile birlikte haritada gösterilen yere gidin. Sizden fotograf çekmenizi isteyecek, çatiya çikin ve arabasindan çikan herkesin fotografini çekin.

  Görevin Adi: Mission: ''Jizzy''

  Haritada gösterilen Jizzy'nin kulübüne gidin, bir kaç görev olacak. Yapacaginiz görevler sunlar;

  - Fahiseyi otele götürün. Arabayi fazla çarpmayin, gerekecek. Kirmizi noktada birakin.

  - Hashbury'a gidin ve pezevengi öldürün.

  - Üstgeçide gidin ve kizi kurtarin. Kizi dövenleri öldürün.

  - Rahibi öldürmeniz gerekiyor, Limuzine'ya saldirin ve ates almasini saglayin

  Görevin Adi: ''T-Bone Mendez''

  Birileri bir kamyon dolusu mal çalmis. Sizde onlari motorla takip edip, çaldigi mallari geri getirmeniz isteniyor. Çalan kisiler motorsikletli yani biraz zor bir görev anlayacaginiz. Hepsini topladiktan sonra Pleasure Dome 'a gidin.

  Görevin Adi: ''Mike Toreno''

  Mike Toreno'yu kurtarma operayonu! Burada mal ile kamyonuda çalmislar ne yazik ki Mike Torenoda o kamyonun içinde. Zaman karsi yarisacaginiz bu görev için önce insaat sahasina gidin sonra da havalimanina, radar sayesinde havalimaninda kamyonu bulun. Herkesi öldürün. Ama dikkat edin kamyonu sakin patlatmayin. Herkesi öldürdükten sonra Mike Toreno ile birlikte havalimaninda çikin. Polis pesinize takilacaginda arabayi boyatin ve Pleasure Dome'a gidin.

  Görevin Adi: ''Outrider''

  Haritada gösterilen yere gidin orada bir araca eslik edecesiniz (yani konvoy halinde gideceksiniz). Siz kamyondan önce hareket edin ve kamyon için hazirlanmis olan tuzaklari yok edin.(Çeteler yolu kapatacak hepsini temizleyin ve kamyonun önünü açin). Araci çok iyi korumalisiniz. En sonuda garaja gideceksiniz ve görev bitecek.

  Görevin Ad: ''Snail Trail''

  Burada Tenpenny sizden bir gazeteciye suikast yapmanizi isteyecek. Bunun için öncelikle sniper'i alin. Tren istisyonuna gidin ve treni motorla takip edin, inip Los Santos'taki Market Station'a gidecek. Trenden inince gazeteciyle aranizda mesafe olsun yoksa sizi fark eder ve görev biter. Sonra bir taksiye binecek ve sizde taksiyi takip edecesiniz. Taksi bir yerde duracak ve gazeteci biriyle görüsecek. Biraz mesafeden sniper ile öldürün ikisinide öncelikle gazeticiyi öldürün. Sonra da San Fierro'ya geri dönün.

  Görevin Adi: ''Ice Cold Killa''

  Jizzy'nin klübüne gidin ve kapidakileri korumalari öldürün. Kapidaki Broadway'in tekerleklerini patlatin. Kapidan giremeyeceginiz için yan tarafta bir merdiven olacak bu sizi insaat'a çikaracak. Insaat'tan klübün çatisina geçiyoruz. Içeri geçin ve elinizede bulunan susturucuyla Jizzy gelene kadar herkesi öldürün. Jizzy kaçacak ve arabaya binecek. Önceden patlattiginiz tekerlekler burda ise yarayacak. Roketiniz kaldiysa kullanin, yoksa bir arca binin ve arabaya çarpin. Jizzy disari çikinca öldürün ve cep telefonunu alin.

  Görevin Adi: ''Pier 69''

  Ihanetin bedeli! Bu görevde Cesar sizi arayacak gidin. Çatida cesar ile buusacaksiniz ve size bir kaç sey söyleyecek. Sizde karsi çatidaki 6 adami öldürün. Burasi baya zor bir bölüm. Iskeleye kadar herkesi öldürün. Iskelede Ryder'i göreceksiniz. Suya atlayacak sizde vakit kaybetmeden hemen suya atlayin ve motora karsi yüzün ve Ryder'i öldürün.

  Görevin Adi: ''Toreno's Last Flight''

  Bir zor görev daha! Bu seferki görev hareket halindeki helikopteri vurmak. Bunun için öncelikle helikopter psitine gidin ve ordakileri öldürün. Sonra da roketi aldiktan sonra motorla helikopteri takip edin. Size bir ipucu Helikopter arada sirada önüne dönce tam o sirada vurusaniz helikopteri düsürürsünüz.

  Görevin Adi: ''Mountain Cloud Boys''

  Woozie kör ona yardima ihtiyaci var. Haritada gösterilen yere gidin ve herkesi öldürün. Tabiki Woozie'yide koruyarak...

  Görevin Adi: ''Ran Fa Li''

  Triad lideri senden havaalanindan bir paket almani isteyecek. Kirmizi noktaya gidin ve otoparka devam edin. Karsiniza misafirleriniz çikacak onlari halledin. Hasar metreniz oldugundan vurulmamaya özen gösterin ve kirmizi noktaya kadar az hasarla gitmelisniz.

  Görevin Adi: ''Amphibious Assault''

  Bu görevi almak için ciger kapasitenizin %20 olmasi gerekmektedir. Bunun için denizin altinda biraz yüzmeniz gerekmektedir ki ciger kapasiteniz gelissin. ( Arada sirada nefes almak için yukari çikinda bogulupmayin görev yapmadan ) Bu islemi tamamladiktan sonra haritada gösterilen yere gidin ve suya dalin. Sudan ilerleyerek checkpoint'leri birer birer geçin. Sonra gemiye yüzün. Nefes almak için yüzeye çiktiginizda sakin hareket etmeyin çünkü devriye gezen çeteler sizi görebilir. Eger devriye boyu sizi fark ederse suya dalarak kendinizi kaybettirebiliyorsunuz. Gemide susturucu veya biçakla ilerleyin. Isinizi hallettikten sonra çikin. Devriye botlarindan birini alirsaniz daha hizli bölgeden uzaklasirsiniz. O olmazsa yüzerek...

  Görevin Adi: ''The Da Nang Thang''

  Bir önceki görevdeki gemiye bu sefer havadan gidiyoruz. Ama Helikopteri düsürüyorlar, sizde denize düsüyorsunuz. Yüzerek gemiye çikin. Elinizde biçak olucak. Adamlari öldürerek silahlarini alabilirsiniz. Size bir ipucu: Merdivenlerden inice sagda Armor var onu alin. Sonra asil göreviniz olan mültecileri kurtarmak. Onlari kurtama botuna bindirdikten sonra denize dalin ve yüzün...

  Görevin Adi: ''Yay Ka-Boom-Boom''

  Ambara gidiyoruz. Amacimiz bomba yüklü kamyonu istenilen noktaya koymak ve bombayi çalistirmak. Bunun için kapidaki korumalari halledin, içeri girin ve arabayi kirmizi noktaya birakin, bombayi çalistirin ve çikin. Çikmak için biraz herif temizlemek gerekiyor. Temizleyin, çikmak için kapilar kapali, tam bu sirada Voodoo arabalari gelecek. Birini alin ve rampadan atlayarak görevi bitirin.

  Görevin Adi: ''Air Raid''

  Zero'nun görevlerine basladik. Ilk görevde dükkanin çatisina çikip, çatidaki radalari gelen uçaklardan korumak. Biraz gayret edersiniz olur. Radarlari imha ettirmeyin kisacasi, gerisi sizin vurma kabiliyetinize kalmis..

  Görevin Adi: ''New Model Army''

  Helikopterle eglenceli bir oyun. Uzaktan kumanda ile kontrol ediyorsunuz. Size burayi geçmeniz için bir kaç taktik;

  1. Varilleri hareket ettirin.

  2. Kalaslari yerlestirin.

  3. 3 tanki imha edin. Önce tanklari patlatip sonra kalaslari yerlestirerek daha kolay tamamlayabilirsiniz

  Görevin Adi: ''BACK TO SCHOOL, MORE LIKE DRIVING UNIVERSITY FOR THE GIFTED''

  Araba antremani yapacagiz. Bunu yazamiyorum çünkü hem eglence isi hemde sizin becerinize kalmis bir sey. Bu görevde yapacagin antreman bölümleri;

  1. *The 360*

  2. *The 180*

  3. *Whip and Terminate*

  4. *Pop and Control*

  5. *Burn and Lap*

  6. *Cone Coil*

  7. *The 90*

  8. *Wheelie Weave*

  9. *Spin and Go*

  10. *P.I.T. Maneuver*

  11. *Alley Oop*

  12. *City Slicking*

  Görevin Adi: ''Monster''

  Zor bir görev sayilir. 6:30 dan daha kisa sürede 35 checkpointten geçmelisiniz. Amacin birinci olman, buda beceriye dayaniyor. Kolay gelsin...

  Görevin Adi: ''Highjack''

  Zamana karsi yarisiyoruz. Cesar ile birlikte hemen bir motorsiklete atlayin ve yola koyulun. Amaciniz yolda hareket eden bir tir'i, hareket ederken ele geçirmek. Bunun içi tir'in yanina yaklasin ve tir'in yaninda 5-10 saniye kalmaya çalisin kipirdamadan. Çünkü cesar tir'a atlayacak. Atlayinca cesar söfürü öldürcek. Tir duracak, sonra sizde tir'in kontrolünü ele alip, haritada gösterilen yere sürün.

  Görevin Adi: ''Interdiction''

  Yük tasiyan uçak size bir paket birakacak. Onu almak için BF Injection'i alin ve kirmizi noktaya gidin. Yukari çikin ve roketatarla yaklasan bütün helikopterleri indirin. Yük tasiyan uçak paketi bir baska noktaya aticak, gidin ve paketi alin.

  Görevin Adi: ''Verdant Meadows''

  Bunu yapmak için Sea Sparrow'u alin ve Verdant Meadows 'a gidip satin alin. Bu size biraz pahaliya patlayacak, haberiniz olsun ( 80,000$ kadarcik )

  Görevin Adi: ''Learning to Fly''

  Gelelim herkesin takildigi bölüme. Bakin arkadaslar bu bölümde sizin yeteneginize kalmis. Sadece kontrollere alismalisiniz. Zaten gerisi çorap sökügü gibi gelir

  1. *Takeoff*

  2. *Land Plane*

  3. *Circle Airstrip*

  4. *Circle Airstrip and Land*

  5. *Takeoff Helicopter*

  6. *Land Helicopter*

  7. *Destroy Targets*

  8. *Loop-the-Loop*

  9. *Barrel Roll*

  10. *Parachute onto Target*

  Görevin Adi: ''N.O.E''

  Bence San Andreas'in en zor görevlerin basinda geliyor bu bölüm. Bunun için uçagi alin, asil bölümün püf noktasi uçaktaki nükleer malzemeyi haritada gösterilen yere götürmek. Tabi görülme metre diye bir sey var. Eger yeterli alçaktan uçmazsaniz f-16 uçaklari sizi düsürecektir. Hem görünmeyeceksiniz, hemde Checkpoint'ten geçiceksiniz. Geçtikten sonra tekrar havaalanina dönün tabi seni rahat birakmayacaklar, mümkün oldugunca zor yerlerden ve manevralar yaparak havaalanina ulasin. Eger bu zor görevi tamamlarsan kendini tebrik edebilirsin

  Görevin Adi: ''Stowaway''

  Buda zor bir görev, sona yaklastikça görevler zor olacak. Neyse PCJ-600 ile bir uçagi yakalayacaksiniz. Yakalayacaksiniz dedim çünkü uçak kalkarken arkasindaki rampa sayesinde uçaga gireceksiniz. Uçaga girince SAKIN silah kullanmayin. Adamlari döverek öldürün Sonra parasütü olan bir adamdan parasütü alin ve uçagin tam ortasina bomba koyun. Bomba dedigim kumandali olandan. Bombayi uçagin ortasina koyduktan sonra, uçagin sonuna gidin ve atlamadan önce bombayi patlatin ve asaga atlatin. Bu görevi yapmak için HIZ, SABIR, IRADE, BECERI gerekmektedir ( EN COK TAKILDIGIM GOREV...)

  Görevin Adi: ''Black Project''

  Bu sefer askeri karargah'a girmeye çaliscaz. Amacimiz Jetpac'i çalmak. Bunun için önce dürbününüzün isik görüsünü açin ve sniper ile indirebildiginiz kadar adam indirin ve tabi görünmeden. Size bir ipucu; Yukarida isiklarla ortaligi görebiliyorlar isiklari patlatin ki sizi göremesinler. Neyse biz ilk etapta havalandirmaya ulascaz, ulasinca içeri girin ve herkesi öldürün. Baglantilari kesmek için odalar girin. Bilim adamlarinda anahtari alin. Kapiyi açin zaten Jetpac asagida bekliyor. Onu alin ve uçarak olay yerinden uzaklasin.

  Görevin Adi: ''Green Goo''

  Bir önceki aldigimiz Jetpac ile bir treni kovalayacagiz. Trende almamiz gereken yesil kutular var. Bunun için trenin en arkasindan baslayarak, size ates eden her nesneyi öldürün. Tek tek paketleri alarak görevi bitirin. Sonrada haritada gösterilen yere gidin.

  Görevin Adi: ''Zeroing In''

  Bir yerden araba çalcaz. Ama araci geri götürcez bunun için zaman kisitli. Verilen sürede arabayi garajiniza götürün. Hasar vermeden tekrar aldigin yere götür. Hepsi bu

  Görevin Adi: ''Zeroing''
  Cesar ile birlikte arabalar çalcaksiniz, nitrolu arabalar Arabalari garajdan çalin ve sen Cesar'i takip et. Pesinize polisler takilacak ve sen Cesar ne zaman nitroyu kullanirsa sende o zaman kullanacaksin. Uzun bir kovalamaca olacak. En sonuda graja varacaksiniz. Bunun için yetenek gerekli arabayi iyi kontrol etmelisiniz.

  Görevin Adi: ''Customs Fast Track''

  Cesar ile birlikte bir rihtima gidiyoruz. Rihtimdaki vinci kullanarak gemideki arabayi bulacaksiniz. Önemli olan dogru arabayi bulmak. Ama kargoyu yüksekten birakirsaniz kargo kirilir ve basarisiz olursunuz. Eger adamlar gelirse inin öldürün ve isinize devam edin.

  Görevin Adi: ''Puncture Wounds''

  Badlans'in orada bulacaginiz arabaya dogru hizli bir sürüs yapin. Engelleri atlatin. Zamaniniz sinirsiz ve üç tane de hakkiniz var. Panik yapmadan görevi halledin.

  Görevin Adi: ''Fender Ketchup''

  Bir mafya üyesini korkutacagiz. Metre olarak kisinin korma metresi var. Amacimiz o metreyi doldurmak. Korkutmak için yapamiz gerekenler; Ters yolda ilerleyin ki adam tirs'sin , Ani dönüsler ve manevralar yaparak korku metresini doldurun. Ama dikkat edin arabayi çarparsaniz adam ölebilir ve görevde basarisizlikla bitebilir. Bu islemleri yaptiktan sonra arabayi kumarhaneye götürün.

  Görevin Adi: ''Explosive Situation''

  Bir insaat bölgesinden patlayaci alacagiz. Bunun için haritada ki yere gidin. Bu arada görev zamanli. Öncelikle asagidaki Dumper alin ve kirmizi noktalarda ki kutulari parçalin ve içinde dinamitleri alin. Bu islemleri yaptiktan sonra, oradan motorla kaçaçagiz bunun için checkpoint geçip yukari ulasmamiz lazim. Yukari ulasinca dinamitleri teslim etcez.

  Görevin Adi: ''You've Had Your Chips''

  Para makinalarini parçaliyacagiz. Bunun için haritada gösterilen fabrikaya gidin ve fabrika içersinideki makineleri parçalin. Tabi siz bu islemleri yaparken size ates edecekler. Seri olmaniz lazim. Makinelerle isiniz bitince fabrikada ki herkesi öldürün ve disari çikin. Kumarhaneye dönün.

  Görevin Adi: ''Don Peyote''

  Bizden iki turisti almamiz isteniyor. Dört kapili bir araç alin ve haritada ki yere gidin turistleri alin ve Snake Farm'a götürün. Orada ki kisileri temizleyin. Temizlik bittikten sonra mafia kumarhanesine gidin, Ken Rosenburg ile bulusun.

  Görevin Adi: ''Intensive Care''

  Çete liderini et fabrikasina birakacagiz. Öncelikle onu bulmamiz lazim. Hastaneden ayrilan üç tane ambulans var. Çete lideri o ambulanslarin birinde onu bulmak için ambulanslara biraz hasar verin. Dogru ambulansi bulduktan sonra et fabrikasina götürün. Ama sakin ambulanslari patlatmayin.

  Görevin Adi: ''Meat Business''

  Woozie ile birlikte et fabrikasina gidiyoruz. Fabrikada hiç kimseyi sag birakma, herkesi öldür. AK veya Hitman (silahlar) kullanarak daha kolay öldürürsünüz. Bütün kisiler öldükten sonra geri kumarhaneye gidin.

  Görevin Adi: ''Freefall''

  Öncelikle motorla havaalanina gidin ve hangardaki uçaga atlayin. Amacimiz bir uçagi yakalamak, Bunun için sen uçakla havalan ve haritada gösterilen yere git. Sen havadayken uçak seni geçecek, sende vakit kaybetmeden uçagin pesinden git. Uçagin arkasinda kirmizi bir halka olacak ordan uçakla geç ve sahneyi izle Yakaladigimiz uçagin için deki herifleri temizle ve kontrolü ele geçir. Sonra aldigin uçakla birlikte havaalanina git.

  Görevin Adi: ''Misappropriation''

  Bir ajandan çanta alacagiz. Bölgeye helikopterle gitmenizi tavsiye ederim. Haritada gösterilen yerde kendinizi koruyun, ilk atesi roketle yapin. Ajan helikopterle kaçacak sende vakit kaybetmeden helikoptere atla ve takip et. Tabi helikoptere binmeden önce oradakileri temizle daha garantili olur. Sonuda ajan bir tane binanin tepesine inecek onu yakalamalisin. Asagida garajda adamlar var onlarin yanina gidecek. Onu öldürüp çantayi almalisin. Adami binanin tepesinde de öldürebilirisin. Ama çantayi muhakkak almalisin.

  Görevin Adi: ''High Noon''

  Bu görevi almadan önce Freefall ve Misappropriation 'u tamamlamalisiniz. Polis memuru Pulaski'yi öldürecegiz. Arabayla kaçacak onu takip edin ve arabasini patlatin. Disari çikinca onu en acimasizca öldürmenizi tavsiye ederim ( Çünkü kiz kardesine ve annene küfür etti ve .... dedi)

  Görevin Adi: ''Madd Dogg''

  Bu görevde Madd Dogg kendini asagiya atlayacak. Sizin onu kurtarmaniz lazim. Bunun için arkanizda kasali bir kamyon göreceksiniz, söförü öldürün ve kamyonu alin. Sonra Madd Dogg'un atlayacagi binanin altina sürün. O atlayacak ve sizde ona branda görevi yapacaksiniz. Yani kamyonun kasasina düsmesini saglayacaksiniz. Madd Dogg hareket edecek sizde ayni dogrultuda hareket edin. Atladigi zaman sizde kamyonu dengeliyin ve Madd Dogg kamyonun kasasina düssün. Sonra hiç vakit kaybetmeden onu hastaneye götürün. Hepsi bu

  Görevin Adi: ''Saint Mark's Bistro''

  Green Goo, Freefall, High Noon, ve Madd Dogg görevlerini tamamlamalisiniz.

  Evet Liberty City geri dönüyoruz! Havaalanina gidin ve uçaga atlayip liberty City'e gidin. Saint Mark's Bistro bardakiler sana ates etmeye baslayacak sende hepsini temizle ve asagiya in. Amacin St. Mark's öldürmek. Asagida onun isini bitirin. Sonra tetrar uçakla Las Venturas'a uçun.

  Görevin Adi: ''Architectural Espionage''

  Kamerasi olan bir turist öldürün ve kamerasini alin. Department Of Planning'e gidin. Içeri girmek için silahlarinizi birakin ve resepsiyon ile konusun. Üst kata çikin, istediginiz kata çikmak için bir alt kattaki yere gidip yangin çikarin. Herkes disari çikacak sende bu firsattan yaralanarak odanin duvarindaki planin fotograflarini çek. Bu islemler bittikten sonra isiniz sadece polis öldürmek Tamamen disari çikin yerden uzaklasin.

  Görevin Adi: ''Key to Her Heart''

  Kizi takip edin, Sex Shop'a kadar. Sonra siz "Gimp" kostümü giyin ve kizi takip etmeye baslayin. Ama fazla yaklasmayin yoksa korkar kiz ve görev biter. Evine geldiginde evinin karsisina park edin ve pezevenk'i beklemeye baslayin. Elinde pembe bir alet olcak. Eger öyle bir adam görürseniz hemen öldürüp elindekini alin ve eve gidin. Amaciniz anahtari kizdan çalmak. Evin içinde olanlari sadece izleyin ben anlatmayayim Bu arada biz kiz arkadasin daha oldu.

  Görevin Adi: ''Dam and Blast''

  Havaalanina gidin ve uçaga binin. Uçakla haritada gösterilen yere gidin. Oraya ulasinda gök yüzünde bir halka var tepede. Uçakla ordan geçin ve uçaktan atlayin. Sonra parasütle asagiya inin. Asagida iki koruma var onlari biçak kullanarak öldürün. Içeri girdiginizde gizli gizli bombalari yerlestirin. Ama sakin atesli silah kullanmayin. Bütün bombalari yerlestridikten sonra çikisa gidin.

  Görevin Adi: ''Cop Wheels''

  Burdan bizden dört tane polis motorunu tir'a koymamiz istenecek. Bu görevde hiz, iyi motor kullanma ve süreyi iyi kullanmak gerekir. Size bir ip ucu eger Jetpack'iniz var ya isiniz kolay uçarak motorlari alabilirisiniz. Motorlari polislerin elindecen alicaksiniz. Sakin öldürmeyin. Motoru alinca hareket halindeki tir'a koyacagiz. Bu islemi dört kez tekrarlayacagiz. En son motoruda koyunca görev bitmis olacak.

  Görevin Adi: ''Up, Up, and Away!''

  Üsse gidin ve ambarin içine girin. Korumalar çok tehlikeli hepsini indirin. Yukari çikin ve kimi gördüyorsaniz öldürün. Üstte helikopter bizi bekleyecek. Onu alip bir banka arabasini helikopterin vinci ile kaldiracagiz. Kisacasi banka arabasini helikopterle tasiyacagiz. Haritada gösterilen yere dikkatli bir biçimde banka arabasini uçurun çarpmadan ve de düsürmeden.

  Görevin Adi: ''A Home in the Hills''

  Varacagiz yere parasüt ile gidecegiz. Malikaneye inin ve hiç durmadan karsi çeten olanlari öldürün. Çatida isiniz bittikten sonra asagiya kapiya inin. Çok dikkatli olun her an karsiniza çikabiliriler. Eve girdiginde yapacagin tek islem var o da Öldürmek. Bizim istedigimiz bir herifi temizlemek. O hep kaçacak. Onu takip edin ve onu yakalayip öldürün.

  Görevin Adi: ''Vertical Bird''

  Askeri bir gemiden F-16 çalacagiz. Bunun için sudan gemiye yaklasiyoruz sessizce, Içeri girdigimizde adamlari susturucu silahla öldürünüz. Yukariya çikin ve askerleri öldürün. F-16 piste indiginde pilotu öldürün ve uçagi alarak ordan uzaklasin. Pesinize üç tane f-16 düsecek merak etmeyin onlarin isini Madd Dogg halledecek. Görev bitmedi. Bizden 3-4 tane gemi vurmamiz isteniyor. Kontrolleri nasi ayarladiysaniz. Bir tus'a hedefi belirliyorsunuz, diger tusla ates ediyorsunuz. Bütün bu islem bitince artik yapacagiz is ne kadar iyi bir pilot oldugunuza bagli. Uçagi havaalanina götürün ve indirin.

  Görevin Adi: ''Home Coming''

  Sweet'i polis karakolundan alin ve Groove Street'e götürün. Burda hem kendinizi, hemde Sweet'i koruyun. Balla'slar size saldiracak. Sadece yesil olmayan harekert eden her nesneyi vurun.

  Görevin Adi: ''Cut Throat Business''

  OG loc'u takip etcegiz Sweet ile birlikte. Bize ihanet etti çünkü. Burda çesitli çesitli araçlar kullanarak OG loc'u takip edin. Iskeleye varinca araç degistirip Go-Kart'a bineceksiniz. En sonunda gidecegimiz yere vardigimizda sahneyi izleyin

  Görevin Adi: ''Beat Down on B-Dup''

  Glen Park'a gidin B-Dup'un evine gidecegiz. Glen parkta çete savasi çikacak. Sweet ile birlikte kicinizi kollayin. Sweet'i kendinize yakin tutun ve koruyun. B-Dup'in evine gidin ve kapidakileri öldürün. ve evin içine girin. Sahneyi izleyin

  Görevin Adi: ''Grove 4 Life''

  Çete savaslari devam ediyor. Yaniniza OG üyelerinden birkaç tane alin ve haritada gösterilen yere gidin. Oraya vardiginizda ne yapacaginizi göreceksiniz. Bitince Sweet'i eve götürün.

  Görevin Adi: ''Riot''

  Madd Dogg'un eviden Sweet'in arabasiyla ve tek parça halinde eve gidin.

  Görevin Adi: ''Los Desperados''

  Dört kapili bir araç alin ve iki tanede OG üyesi. Üyeyi almak için: Kendi çete elemaninizin üzerine gelip sag tik yaptiginizda, ekranin sag üst kösede hangi tuslara basmaniz gerektigini göreceksiniz. Bu islemi bir eleman için daha yapin ve haritada gösterilen yere gidin. Burda yapmaniz gereken tek sey var o da ÖLDÜRMEK!

  Önemli Not: Oyunu bitirmemiz için son bir görev kaldi. Yapmaniz gereken daha önce sizin olan, simdi baska çetelerin elinde bulunan yerleri tekrar almak. Bunun için haritada sari, mor olan yerlerde savas baslatip o yerleri geri almak. Bunun için herhangi bir bölgeye gidin ve kalabalik gruplar halindeki çetelere atese baslayin. Onlarda size karsilik verecek. Çete dalgasi diye bir sey olacak. Bir bölgeyi almaya gittinizde çeteler üç kez size saldirida bulunacak. Bunlarin üçünüde basarili bir biçimde yapar ve bölgeyi tekrar geri alirsiniz. Bu bütün bölgeler için geçerli. Zaten sizin bölgenizin rengi yesil, aldiginiz yerler de yesil olcak. Bu sekilde Grove Street'teki bütün yerleri alin. Bunu yaparak oyunun yüzde 99'unu bitiriyorsunuz. Bu islemleri dogru sekilde yaptiktan sonra, en son yeri alinca Sweet sizi arayacak ve Final bölümüne dogru gideceksiniz. Oyunun sonuna geldik en sonuda!

  Görevin Adi: ''End of the Line'' ( FINAL BÖLÜMÜ )

  Sweet ile birlikte Big Smoke'un fabrikasina gidecegiz. Ama oraya vardigimizda kapinin olmadigi bir duvar ve iki tane korumanin olacagini görecegiz. Kapi olmazsa duvardan gireriz Bunun için iki sokak asagida SWAT'lar ve baska çeteler çatisiyor. Onlara çaktirmadan SWAT tankini alacagiz. Eger görürlerse indirin. SWAT tankini alin ve biraz önceki duvari delerek içeri girin. Bu arada Sweet sizinle gelmiyor. Tek basinizasiniz. Duvari kirdiktan sonra oradaki adamlari öldürün. Amacimiz Big Smoke bulmak. Ona ulasmak için dört kat var. Katlara teker teker ve dikkatli çikin oradakileri acimadan öldürün. Mümkün olmadikça saglik paketleri almayin. Çünkü bunlar Big Smoke ile karsilasacagimizda bize büyük yardimi olacak. Dedigim gibi katlar adeta ordu, çok adam öldürmeli ve vurulmamalisiz. Size katlar hakkinda söleyeceklerim bunlar, gerisi sizin kabiliyetinize kalmis. ( Adam vurma kabiliyeti ). Ve geldik en son kata burda Smoke ile karsilasacagiz. Elinizde olan saglik paketleri, bombalar, molotof kokteyler burda ise yarayacak. Smoke büyük bir zirh giyiyor. Öldürmek o kadar kolay olmayacak. Biz hem smoke'u hemde adamlarini öldürmek zorunda olcaz. Devamli ates edin öldürmek için elinizden gelenin en iyisini yapin. Bir ara isiklar kapanacak ve smoke ortadan kaybolacak. Sizde gece görüsünü açarak onu rahatlikla görecek ve ates etmeye devam edeceksiniz. En sonunda Smoke hakkin rahmetine kavusacak. Sonra disari çikmaniz için yedi dakikaniz var. Bu sirada fabrikada yanginda çikiyor. Gece görüsü sayesinde disari çikmaya baslayin. Alevleri söndürmek için yangin söndürücüleri kullanin ve önünüze geleni öldürün.

  Disari çiktiginizda Tenpenny paralarla itfaiye aracina binerek kaçacak. Sweet bu sirada itfaiye'ye atlayacak. Sizde onu kurtarmak için hemen arabaya atlayin ve takibe baslayin. Sakin araca çarpmayin yoksa kardesiniz düsürüp ölebilir. Itfaiye aracini gözden kaçirmayin. Bir yerde Tenpenny'nin adamlari araçtan çikarak kardesinizi asagiya düsürecek. Sizde hizli bir sekilde itfaiyenin arkasina gidin, Sweet arabinin önüne düsecek. Ama dikkat edin yetisemezseniz Sweet düsecek ve görev bitecek. Göreve en bastan baslayacakiniz. Final bölümü yeniden oynarsiniz. Sweet'i yakaladiktan sonra direksiyona Sweet geçecek, sizin göreviniz sagdan, soldan her yerden gelen araçlari ates ederek kendi aracinizi korumak. Tabi bu sirada Sweet'te itfaiye'yi takip edecek. Siz sadece vurun. En sonundaki video'yu zevkle izleyin
 2. 2
  fort_murat
  Yeni Üye

  gta san handres görev

  Reklam  arkadaşlar bir bölümde kız var ve onda şifreyi alacaksın almak içinda o kızı kendine aşık edeceksin onu yaptım sonra deniz diye bir kız daha var onu damı ayarlıyacaksın lütfen yardım edin 3. 3
  mk5858
  Yeni Üye
  ellerine sağlık emeğine sağlık foruma böyle kişiler lzm :D 4. 4
  ahmedede
  Yeni Üye
  ya arkadaşım ben los desperados görevini yapamıyorum.. 4kapili araç buluyorum bizim cete elemanlari yesil giysili olanlar dimi.. onlarin yanina gidiyorum fare ile sag tikliyorum ama hiç bisi olmuyo yardim eder misiniz

 5. 5
  eRen
  Özel Üye
  Alıntı ahmedede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ya arkadaşım ben los desperados görevini yapamıyorum.. 4kapili araç buluyorum bizim cete elemanlari yesil giysili olanlar dimi.. onlarin yanina gidiyorum fare ile sag tikliyorum ama hiç bisi olmuyo yardim eder misiniz
  Sağ Üst Köşede Çıkıyor Hangi Tuşa Basacağın Anlaşılmıyor , Ayarlardan Dediği Tuşa Bak.

  Shift , Ctrl Tuşalarına Basılı Tutarak Dene.

  Oyunu Unuttuğumdan Tuşu Tam Hatırlamıyorum.


 6. 6
  memorxbrax
  Emekli
  Alıntı mk5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ellerine sağlık emeğine sağlık foruma böyle kişiler lzm :D
  gerçektende sohbet konuları yerine paylaşım olsa tam süper olcak ;)

 7. 7
  sahin_244
  Yeni Üye
  ya arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz ben Görev Adi: ''Cesar Vialpando'' görevinde kaldım bir türlü o bölümü gecemedim nasıl gecerim daha ayrınlıtı bilgi yazarmısınız

 8. 8
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Aracı yarışa soktuktan sonra.görevde oklara göre yön tuşlarına bas ama Num lock tarafındaki en sağ taraftaki rakamların üzerinde ok işaretlari varya oraya bas.zamanlamayı iyi yap geç.

 9. 9
  sahin_244
  Yeni Üye
  bilginiz icin tşk ederim bir de ben şu görevde kaldım bana diyorlar ki kir cete yülerine rmb bas kilitlen diye görevde kaldım bu görevi nasıl gecebilirim kusura bakmayın

 10. 10
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Yukarıda tüm görevlar anlatılmış.oraya göre yapamadıysan Okunabilir şekilde yaz ve görevin adını söyle yazından hiçbişey anlaşılmıyor.Bide şurayı dene.

  A. Carl "CJ" Johnson Görevleri
  Zorluk Derecesi: 1/10

  San andreas’a vardığınız zaman, ağabeyiniz Sweet sizi arıyor ve annenizin öldürüldüğü haberin veriyor. Havaalanından ayrılıyorsunuz. Fakat, iki polis bindiğiniz taksiyi durduruyor. Sizi ele geçiriyorlar. Paralarınızı alarak sizi, yani CJ’yi Ballas Bölgesi’nde dar bir sokakta arabadan dışarı fırtlatıyorlar. Ve o dar sokakta, hemen önünüzde bulunan bir BMX bisiklete biniyorsunuz.

  Bisiklete binip, radar üzerinde bulunan CJ ikonunun bulunduğu yere bisikletle gidiyosunuz. Bu arada, yol esnasında kontrol tuşlarını öğreten bazı mesajlar alacaksınız.
  CJ ikonunun bulunduğu yere geldiğiniz zaman, bisikletten çıkın ve kırmızı gölgeye girin.


  A1. Big Smoke
  Zorluk Derecesi: 1/10

  Annenizin evine giriyorsunuz. Yerde çöpler bulacaksınız. CJ, yerdeki bir aile resmini alır ve eski hatıraları kafasında canlanmaya başlar. Bir sandalyeye oturur, burada otururken, kardeşi Brian’la arasında geçen bir tartışma da aklına gelir. Hüzünlenir.
  Tam o sırada, Big Smoke denilen şişko bir herif (çok yüz vermeyin, epey bir bölüm sonra düşmanınız olduğunu anlayacaksınız), bir beyzbol sopasıyla belirir. Sizi hırsız zanneder.
  Siz, kendinizi ona tanıttırdığınız zaman, sizi hatırlar ve kucaklaşırsınız.
  Daha sonra, Big Smoke, size, çetenin ne olacağı hakkında bilgi verir. Ve beraber kızkardeşiniz Kendl ve ağabeyiniz Sweet’in sizi beklediği mezarlığa gidersiniz. Evden dışarı çıktığınız zaman, görev başlamış olur.

  A2. Sweet & Kendl
  Zorluk Derecesi: 2/10

  Sweet, Kendl ve Ryder’ın sizi beklediği yer olan mezarlığa gelirsiniz.
  Hüzünlü bir kavuşmadan sonra, mezarlıktan hep beraber ayrılırsınız. Tam o sırada, bir Ballas çetesi tarafından saldırıya uğrarsınız. Ballas çetesi, Big Smoke’un arabasını patlatır. Yolun karşısına bisikletmeye geçmeye mecbur durumda kalırsınız.

  Sweet’i (Sweet’in başında mavi bir ok var).Bir mesaj, size Sweet’ten çok geride kaldınız uyarısı yapabilir. Ve bir Ballas arabası, görev süresince sizin peşinize düşcek. Çok dikkat ermelisiniz. Sweet ve çetesini takip ederseniz, en son Mulholland Intersection Bölgesi’nin altına gidecektir. Ve Grove Street (evinizin bulunduğu yer)’e geri döneceksiniz. Grove Street’e vardığınızda, kırmızı gölgeye girin ve görevi tamamlamış olun.

  Reward (Hediye) : Respect (Saygınlık) +

  Görevden sonra, CJ’nin evine girmelisiniz. Bir mesaj, size oyunda nasıl kayıt yapılacağuını gösterecek. Kaydedin ve evden ayrılın. Başka bir mesaj, size oturduğunuz evin hemen yanında bulunan Ryder’ın evinin önündeki kırmızı gölgeye (radarda R diye gösterilmiş) giderek görev almanız gerektiğini anlatacak. Sweet, sizi telefonunuzla araycak. Telefonla görüştükten sonra, Ryder’ın evinin önündeki kırmızı gölgeye ilerleyin.

  A3. Ryder
  Zorluk Derecesi: 1/10

  Ryder, kendi duvar yazıları üzerine bir pizzacı dükkanını anlatır ve bu yüzden o pizza dükkanının elemanlarına bir ders vermek gerektiğini söyler. Daha sonra siz Ryder’la beraber dışarıda olacaksınız. Ryder’ın kamyonetine binin (üzerinde mavi ok var) ve radardaki sarı noktaya ilerleyin.

  Yol esnasında, CJ bir berbere gitmeye karar verir. Sarı noktaya geldiğinizde berbere girin. Ve bir saç tipi seçin. Seçim yapmak için space basın, beğenirseniz, yine space’e basın, böyle bu saç tipini satın almış olursunuz. Sizin şu andaki saç tipleriniz sınırlı. Çünkü paranız yeterli değil. Daha sonra berberden çıkın. Ryder, dışarıda saç tipinize göre size yakışmış veya yakışmamış diye bir şeyler zırvalayacak. Ve size “Well Stacked Pizza” dükkanına girmenizi söyleyecek.
  Yolun karşısına ilerleyin ve pizzacıya girin. Pizza dükkanındaki kırmızı gölgeye ilerleyin ve yiyecek bir şeyle satın alın. Spacele satın alıyorsunuz. Diğer çeşitlere bakmak için yön tuşlarına kullanın. Enter’a basarsanız, siparişten çıkarsınız.
  Daha sonra, Ryder, elinde tabanca ile pizza dükkanına hücum eder. Fakat, pizza dükkanının sahibinde bir shotgun (av tüfeği) var. Ve Ryder’ın bir anlık hatasını görerek size saldırmaya başlar. Ryder ve CJ (yani siz), kaçmak zorunda kalırsınız.

  Dükkandan çıktıktan sonra hızlıca arabanıza koşun, çünkü arkanızda size shotgunla saldıracak bir pizzacı var. O sokaktan kaçarsanız, artık pizzacıdan kurtulmuş olursunuz. Doğru radardaki kırmızı gölgeye ilerleyin ( Groove Sokağa). Kırmızı gölgede arabayı durdurun, böylece görevi tamamlamış olun.

  B. Sean "Sweet" Johnson Görevleri

  Ryder’dan (radarda R yazan yer) sonra, artık Sweet’ten görev almaya başlayacaksınız. Sweet’i, Grove Street’te sizin evinizin yakınındaki (radarda S ikonu olarak gözüken) kendi evinde bulabilirsiniz.

  B1. Tagging Up Turf
  Zorluk Derecesi: 1/10

  CJ (yani siz), Sweet ve Big Smoke’u, Sweet’in evinin dışında beraber basketbol oynarken buluyorsunuz. Sweet size düşman çetelerin duvar yazılarının üzerine, kendi yazınızı spreyle yazmak gerektiğinizi söyler. Böylece, yeniden Los Santos’ta çetenizin hayat bulduğunu herkese göstermiş olacaklarını anlatır. Sweet, bu görev için sizinle birlikte gelir.

  Sweet'in arabasını alın ve Idlewood’a (kırmızı gölgeli) gidin. Sweet, ilk duvar yazısını spreyleyecek, böylece siz nasıl yapılacağını anlamış olacaksınız.

  Sonra, radara bakın ve iki adet yeşil nokta göreceksiniz. Bu yeşil yerler, düşman çetelerinin duvar yazılarını spreyleyeceğiniz yerler olacak. İlk duvar yazısı, yolun karşısındaki evin önündeki duvarda. İkincisi ise evin arkasında bir dar yolda. Siz, her ikisini de spreyleyin. Spreyledikten sonra, Sweet’in arabasına dönün.

  Şimdi,East Los Santos’taki sarı noktaya gidin. Kırmızı gölgede arabayı park edin Ve sonraki duvar yazısının bulunduğu yere gidin.

  Bir sonraki duvar yazısı, sizin hemen yanınızdaki kırmızı binanın kenarında. Bir sonraki duvarın spreylenmesi biraz zor. Dikkat edin, mor giysili 2 Ballas gangsterisize izin vermeyecek .

  Öncelikle bu iki gangsteri öldürene kadar spreyleyin. Polis gelirse, ondan kaçın. Ballas’ın size ateş atmasına fırsat vermeyin. Her iki elemanı da öldürdükten sonra, artık duvarı da spreyleyin.

  Son olarak, radardaki sarı noktaya gidin ve çitten yukarı tırmanın. Hemen önünüzdeki bir çite daha tırmanın ve binanın çatısına tırmanın. Bu duvar yazısı, binanın çatı katında. Spreyleyin ve Sweet’in arabasına dönün.
  Artık görev tamamlandı. Şimdi, dikkatlice Sweet’i eve bırakın Radardaki sarı noktaya ilerleyin)


  Hediye : 200 $ , Saygınlık +

  Görev bittikten sonra, Polis Hernandez (Officer Hernandez – Düşmanınız olan 2 polisin adamı) arayacak. Size, şehirden ayrılmamanız gerektiğini anlatacak.

  Şu andan itibaren, Los Santos şehrinden ayrılırsanız, 4 yıldız olacak ve peşinize FBI araçlar düşecek.

  B2. Cleaning the Hood
  Zorluk Derecesi: 2/10

  Sweet, Grove Street’te Ballas’a ait insanların barındığı bir binaya saldırmak gerektiğini CJ ve Ryder’a anlatır.
  Göreve, Sweet’in evinin dışından başlıyorsunuz. Ryder’la birlikte evin önündeki arabaya binin. Ve radardaki sarı noktaya arabayla gidin.

  Binanın yanına geldiğinizde arabadan inin ve binaya girin. Girdiğinizde, Ryder ve CJ B-Dup'ın kapısına vurur. CJ, B-Dup’ı ve onun adamı olan Big Bear’ı içeride bulur.
  Ryder, sokaklarda mal satacak olan adamlar aradığını söyler.

  Sonra, Sweet’in arabasına geri dönün ve radardaki kırmızı noktaya gidin.Kırmızı noktaya geldikten sonra, arabadan çıkın ve drug dealer (ilaç satıcısı)’nı öldürün. Birkaç yumrukla çok rahat gebertebilirsiniz.

  Bu satıcıyı öldürdüğünüzde, Ryder size bu leşini çıkarttığınız satıcının evinin yerini söyler. Beyzbol sopasını alın. Tren yolunun karşısındaki eve gidin. Arabadan çıkın ve eroin evine girin.

  Bu eroin evinde, Ryder hemen yerde yatan bir çete elemanına sopasıyla vurarak, dövüşü başlatır. Diğer Ballas üyeleri olayı çakar ve size saldırır. Beyzbol sopanızla veya diğer silahlarınızla kendinizi savunun ve çete elemanlarını öldürün. Bu arada Ryder’ın da ölmemesi lazım. Bu yüzden Ryder’ı da kollayın.
  Bütün Ballas elemanlarını öldürdüğünüzde, eroin evinden ayrılın ve radarda sarı nokta olarak gözüken Grove Street’e geri dönün. Böylece görev tamamlanmış olur.

  Hediye: Respect (Saygınlık) +

  B3. Drive-Thru (Drive-Thru, yani Drive Through, arabaya servis yapan kuruluşlara denir. Örneğin, bir restoranda, servis; arabanızdan çıkmayıp, direk ayağınıza getiriliyorsa, bu restorana drive-thru restoran denir. Drive-thru, gerçek hayatta bir sinema da olabilir)
  Zorluk Derecesi: 2/10

  Big Smoke, çete elemanlarına yani Ryder, Sweet ve diğer elemana aç olduğunu anlatır. Bu yüzden, hep beraber Chuckin Bell restoranına gideceksiniz.
  Bunun için, Sweet’in evinin dışındaki arabaya diğer elemanlarla binin ve radardaki sarı noktaya (Cluckin' Bell drive-thru) ‘a gidin. Arabanızı, kırmızı gölgede park edin. Ve şu ana kadar ki en komik sahneleden birini izleyin ( Smoke’un siparişlerini)
  Daha sonra, çete elemanları aralarında biraz konuşurlar, Big Smoke’un siparişleriyle dalga geçerler. Tam o sırada, Ryder bir Ballas çetesi arabası fark eder ve Grove Street’e doğru giden çete arabasını takip etmek ister.

  Doğruca, Ballas çete arabasını takip edin ve arabaya yaklaşın ki, arabanızdaki elemanlar Ballas arabasına ateş atsınlar. Arabayı tahrip edin, gerekirse arkadan vurun.
  Ballas’ın arabası yanmaya başlayıncaya kadar arabaya saldırın. Sakın arabanızı patlatmayın. Çünkü bu görevde araba değiştiremezseniz. Arabanız patlarsa, görev tamamlanmamış olur.
  Ballas’ın arabası ateş alınca Ballas elemanları dışarı çıkar ve size saldırır. Arabanızı ateş alan Ballas arabasından uzak tutun ki, sizin arabanız da patlamasın.
  Arabanızla arabadan inen Ballas elemanlarını ezin, en rahatı bu!

  Bütün Ballas elemanları öldüğü zaman, artık görevi bitirmiş olursunuz, doğruca, arabanızla radardaki sarı nokta olan Grove Street’e geri dönün ve kırmızı gölgeye park edin. Sweet and Ryder, arabadan çıkacak. Şimdi, Big Smoke’u radarda sarı noktada olan kendi evine götürün. Kırmızı gölgede park edin. Artık, Big Smoke’tan da görevler alabilirsiniz.

  Hediye: $200, Saygınlık +

  Görev tamamlandıktan sonra, Sweet sizi arar. Ve rahatlıkla çalışabileceğiniz bir jimnastik salonunu anlatır.
  Size tavsiyem, hemen radarda halter olarak gözüken jimnastik salonuna gidin.
  Salondaki boksörden yeni hareketler öğrenebilmek için, kas yapmanız gerekecek. Kas yapmak için çalışmaya başlayın. Örneğin; halterin yanına gidin ve entera basın. Küçük bir ağırlık seçin ve space’e basarak çalışmaya başlayın. Halteri kaldırıp indirmek için space ve mouse’nin sağ tuşuna beraber basın.
  Dikkat edin, kasınız fazla olmadığı için halterin 140 kg ve üstünü kaldırmanız çok zor. Bu yüzden ilk başlarda düşük ağırlıklar deneyin.Çalıştıkça, kasınız artacak. Ne kadar kasınız olduğunu tab tyuşuna basarak öğrenebilirsiz. ( Muscle = Kas)

  B4. Nines and AKs
  Zorluk Derecesi: 1/10

  CJ, Sweet’in oturma odasına girer. O sırada çete elemanları, aralarında domino oynarlar. CJ, Emet adında bir silah tüccarından bahseder. Sweet, Emmet’in çeteleri için iyi bir silah kaynağı olabileceğini düşünür. Big Smoke, çetelerinin Emmet’i tanımadığını, Emmet’le iyi bir ilşki kurmak gerektiğini anlatır.

  Videodan sonra, dışarıda, Smoke’un arabasını alın ve radardaki sarı noktaya gidin. Kırmızı gölgede park edin. Smoke ve CJ, Emmet’in sizi bekliyor olduğu dar sokağa giderler.

  Emet, küçük bir sohbetten sonra size alıştırma yapmanız için bir silah verir. Öncelikle, Smoke, duvar ve arabaların üzerindeki şişeleri tabancayla vurmaya çalışır.

  Sağ Mouse tuşuna basarak, şişeye kitlenin. Sol Mouse tuşuna basarakta şişeyi vurun.
  Şimdi sıra sizde!. Vurulacak 3 şişe var. Gerçekten çok kolay bir görev.

  Şişeleri vurduktan sonra, radarda sarı nokta olarak gözken Smoke’a götürün. Smoke’u evine bıraktığınız zaman, Sweet sizi telefonla arayacak. Size, Lo sSantos’taki Binco giyim mağazasını anlatacak. Oraya gidin, biraz kendinize elbise alın. Almak istemezseniz, giyim mağazasındaki kırmızı gölgeye girin ve çıkın. Sonra görev sona erer.

  Reward: Saygınlık +

  Şu andan itibaren, silaha ihtiyacınız olduğunuz zaman, Emmet’i ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, şu andan itibaren Smoke’tan da görev almaya başlayabilirsiniz. Ancak, ben şu anda Sweet’in görevlerini tamamlayacağım.


  B5. Drive-By
  Zorluk Derecesi: 2/10

  Sweet, Ballas öçetesinden öç almak ister. Bu yüzden Ballas‘ın 4 ayrı çetesini ekarte etmeniz lazım.
  Görev başladığı zaman, sağ üst köşede arabanızın hasar durumunu gösteren bir gösterge var. Arabanızı kesinlikle patlatmamalısınız. Bu gösterge boşalırsa, arabanız patlayacak, yani, görev tamamlanamayacak.

  Radardaki sarı noktaya gidin ve kırmızı gölgede park edin. Ve Ballas çetelerinin görüntüsü ekrana gelir.
  Size tavsiyem. Arabanızı çete elemanlarının 100 m. Gerisinde durdurun. Oradan sizin adamlarınız ateş atmaya başlar. Ballas çetesinin elemanları size ateş atamaz. Kolylıkla 4 çeteyi de bitirebilirsiniz. Ama, isterseniz arabayı çetenin yanına getirin ve durdurmamaya çalışın. Ancak, arabanızın çok hasarlanma ihtimali ortaya çıkar.

  4 grubun hepsini bitirdiğinizde, 2 yıldızlık aranma düzeyine ulaşacaksınız. Doğruca, araba boyacısına (Pay 'N' Spray – radarda yeşil bir sprey olarak gözükür) gidin. Arabanızın boya rengi değiştirilecek. Araba boyama, 100 $’a mal olur. Ancak, şu anda size bedava.
  Garajdan çıktığınızda dikkat edin bir yere çarpmayın. Eğer çarparsanız, polisler sizi fark edecek ve yeniden 2 yıldız düzeyine çıkacaksınız. Bu yüzden doğruca hiçbir yere çarpmadan, radardaki sarı nokta olan Grove Street’e ilerleyin. Ve kırmızı gölgede park edin. Görev tamamlanmış olur.

  Hediye: $500, Respect (Saygınlık) : +


  B6. Sweet's Girl
  Zorluk Derecesi: 3/10

  CJ, Sweet’in evine gelir ve kimseyi bulamaz. Evden dışarı çıktığında, Sweet onu arar. Sweet, Seville Boulevard Families çete elemanları tarafından sıkıştırldığını ve yardıma ihtiyacı olduğunu anlatır.
  Görevi bitirebilmeniz için, Sweet’in ölmemesi gerekir. Sweet’in can durumu, sağ üstte gösteriliyor.

  Uzaktan etkili olabilecek bir silahınız olsa, bu görevi rahatlıkla bitirebilirsiniz. Ancak, arabayla çete elemanlarına saldırıp, sonra arabadan inip, kalanları öldürmek gerçekten çok zor. Ben 7-8 denemeden sonra anca bitirdim. Çünkü çete elemanlarını arabayla ezmeye kalktığınızda, tüm elemanları öldüremeden arabanızı patlatıyorlar. Bu yüzden, uzaktan etkili olan bir silahınız olmadığı müddetçe, bu görevi bitirmek çok zor.

  -----Bu görev için ikinci strateji --------------
  Öncelikle Mouse sağ tuşu + g veya h tuşlarından biri kombinasyonuyla 2-3 tane çete elemanınızla anlaşıp çete kurun. Sonra, siz arabaya bindiğinizde, çetenizin elemanları da arabaya biner. Düşman çetesinin bulunduğu bölgeye geldiğinizde artık işniz çok rahatlar ve rahatklıkla leşlerini çıkarabilirsiniz.

  Şimdi göreve devam edelim. Bütün elemanları öldürdüğünüzde Sweet sizi arar ve bir 4 kişilikcaraba bulup, binanın önüne gelmenizi ister. Binanın önündeki “Greenwood” marka araç patlamadıysa, onunla hemen kırmızı gölgeye gelin. Sweet ve kızkardeşiniz gelir.
  Ve peşinize 2 adet Sevilla Boulevard Families çetesinin arabaları düşer. Arabanızı patlatmadan hızlıca, radardaki sarı nokta olan Grove Street’e geri dönün. Ve görev tamamlanmış olur.

  Hediye : Respect (Saygınlık) +

  B7. Cesar Vialpando
  Zorluk Derecesi: 2/10

  Sweet’in evine geldiğinizde (radarda s ile gösterilir), Sweet ve kızkardeşiniz Kendl’ın tartıştığını görürsünüz. Onlardan bir fırçada siz yersiniz. Sweet, kızkardeşi Kendl’ın İtalyan Cesar ( Southside bölgesinden bir lowrider yarışçısı)’la çıkmasını kesinlikle istemez.

  Sweet, CJ’ye “ Kendl, Cesar’la araba kulübünde buluşacaklar. Onu takip et” der.

  Dışarı çıktığınızda, hemen bir araba çalın ve radardaki sqarı noktaya ilerleyin. Gideceğiniz yer, Willowfield’daki bir garajdır. Radardaki sarı noktaya geldiğinide kırmızı gölgede park edin. Bir eleman, garajdan bir lowriderla (alçak araba demektir) dışarı çıkar. Sweet, telefon eder. Bir araba alın ve yeniden kırmızı gölgeye gidin.

  Garaja girdikten sonra, lowridfer arabalar için değişik upgradelerin olduğunu görürsünüz. Büyük bir ihtimalle paranız olmadığınızdan upgrade satın alamayacaksınız.
  Ancak, bu görevden sonra lowrider arabalara bu garajda istediğiniz kada upgrade yapabilirsiniz. Ancak, tabii bol paranız olması lazım.

  Şimdi, garajdan dışarı çıkın ve radardaki sarı noktaya ilerleyin. Unity Station tren istasyonunda bir lowrider yarışması var. Buna katılmanız gerekiyor. Oraya gidin ve kırmızı gölgede park edin.

  Hemen yanınıza bir eleman gelecek. Ve yarış için ne kadar para koyacağınızı sorar. Minimum bahis miktarı 50 dolar, maximum ise 1000 dolardır. Bahis miktarını arttırmak için sol shift tuşuna basın. Sonra space basarak miktarı onaylayın.

  Şimdi, enteresan bir yarışa giriyorsunuz. GTA serilerinde hiç rastlamadığımız bir yarış. Lowrider arabalarını dans ettireceksiniz.

  Ekranın sağ üst kısmında yarışmış olduğunuz elemanla, sizin puanlarınız yer alacak. Kesinlikle rakibinizden daha yüksek puan kazanmanız lazım.

  Şimdi ekranın altında yön tuşları gelecek Gerçekten çok zor değil. Bu yön tuşlarına ekrandaki daireden geçerken basacaksınız. Sizin ayarınıza göre normal yön tuşlarıyla veya klavyedeki 2-4-6-8 tuşlarıyla oynayacaksınız. Yukarı ok geldiğinde, tam daireye geldiği sırada yukarı ok tuşuna basın ve diğerlerini de aynı şekilde tam daireden geçerken basın. Eğer rakibinizi geçerseniz, oyunu kazanır, görevi tamamlarsınız.

  Hediye : 2 * Yatırdığınız bahis miktarı

  Görevden sonra, Cesar sizi arar ve size çok fazla lowrider yarışı olduğunu, para kazanmak için çok ideal olduğunu anlatır.
  Bu görevden sonra, artık Cesar’dan da görev alabilirsiniz.

  C. Lance "Ryder" Wilson Görevleri

  Ryder’ın görevleri, radarda R ikonuyla gösteriliyor. Ryder’ın evi, Grave Street’teki evinizin hemen yanında.

  C1. Home Invasion
  Zorluk Derecesi: 5/10

  (Bu görev, 12:00 ile 20:00 arasında kullanılabilirdir.)

  Ryder, bu görevde size hırsızlık yaptıracak. Ve hırsızlığın nasıl yapılacağını gösterecek. Ryder’ın evinin önündeki kırmızı gölgeye yukarıda belirttiğim saatler arasında gelin. Size, bir evde güzel kullanılabilir silahlar olduğunu söylecek ve bunları istediğini anlatacak.

  Videodan sonra, Ryder’ın evinin önündeki Boxville marka araca girin ve Ryder’la beraber radardaki yere gidin. 8 dk. lık süreniz var. Bu süre içinde eve girip gereken kutuları alıp, çıkacaksınız.
  Radardaki eve gidin. Ryder, biraz ses yapacak. Siz onu uyardıktan sonra, içeri girmeniz gerektiğini anlatacak.

  Eve girin. Ekranın sağ üst köşesinde bir ses göstergesi var. Evin içinde sol alt tuşuna basarak ilerlemelisiniz. Eğer, sol alt tuşuna basmadan ilerlerseniz, bu ses göstergesi dolacak ve polisler peşinize düşecek, dolayısıyla görev tamamlanamayacak.
  Ses göstergesi, biraz yükselirse, Colonel uyanma sinyalleri gösterecek. Bu size bir uyarı olacak. Ses göstergesi mutlaka dolmamalıdır.

  İlk önce, hemen evin sağ tarafında yerde bir koli göreceksiniz. Bunun gibi 4-5 koli daha var. Öncelikle, o kolinin yanına giderek enter tuşuna basarak elinize alın. Tabii, bir elinizde sol alt tuşunda olsun. Koliyle dışarı çıkın ve aracınızın bagaj kısmına yürüyün. Yazılar yazınca enter tuşuna basın. Böylece ilk kutunuzu araca koymuş olacakınız.
  Sonra yeniden eve girin. Diğer iki kutu üst katta. Biri, hemen üst katın girişinin yakınında, diğeri ise Colonel’in odasında. Özellikle, odadan kutuyu alırken çok dikkatli davranın.
  Yukarıda yerlerini belirttiğim kalan 2 kutuyu da anlatılan şekilde, araca koyun.

  Evde, başka kolilerde var. Ancak, üçünü almak yeterli. Çünkü süreniz kısıtlı, daha Willowfield’daki garaja gideceksiniz.

  Daha sonra, araca binin ve Ryder’la birlikte radardaki ikona gidin. İkon size Willowfield’ı gösterecek. Artık, kırmızı gölgeye gidin ve garaja girin. Bundan böyle bu garaja çaldığınız eşyaları koyabileceksiniz.

  Hediye : Saygınlık (Respect) +


  C2. Catalyst
  Zorluk Derecesi: 3.5/10

  CJ, Ryder’ın evine gelir ve Ryder’ı mutfakta ilaç hazırlarken bulur. Tenpenny ve Pulaski (CJ’nin baş düşmanı olan 2 polis), CJ’nin hemen arkasında belirirler. Polisler, CJ’ye (yani size) Los Santos’a doğru gelen ve Ryder ve sizin işinize yarayabilecek silahların bulunduğu bir trenden bahsederler.

  Göreve, Ryder’ın kamyonetini almakla başlıyorsunuz. Dopru trenin bulunduğu radardaki sarı noktaya Ryder’la birlikte hareket edin. Trenin yanına geldiğiniz zaman Vagos’un adamlarıyla sizin adamlarınızın (yeşiller) kapıştığını göreceksiniz. Vagos çetesi de trendeki silahlaın peşinde. Doğruce, kamyonetten inin ve tüm Vagos elemanlarını öldürün. Zaten 3-4 adetler. Ancak, trenin üzerindeki eleman en tehlikelileri.

  Vagos çetesini bitirdiniz. Ancak, Ballas da silahların haberini almış, Vagos çetesini bitirir bitirmez, Ballas çetesi harekete geçer. Arabalarla gelirler. Ballas çetesinin elemanlarını da bir bir öldürmelisiniz.

  Ballas’ı bitirdiğinizde trene çıkmak için kırmızı gölgeye gidin. Tren, bir anda hareket etmeye başlar. Bu bir tuzaktır. Trendeki kutulardan 10 tanesini trenin arkasından gelen Ryder’a atmalısınız. Bunun için, tam Ryder’ın yüzüne hizalayın. Tam hizaya geldiğinde arabanın uzaklık yakınlık durumuna bakarak, mousenin sol tuşuna basın. Eğer Ryder’ın arabası uzaksa, sol tuşa daha fazla basına. Böylece kutu, daha uzağa düşecektir.

  10 adet kutuyu Ryder’a atmak için tam 1 buçuk dakikanız var. Eğer, 10 kutuyu bu süre içinde fırlatamazsanız, görev tamamlanamamış olur.

  Kutuları fırlattıktan sonra, 3 yıldıza ulaşırsınız. Kamyoneti alın ve doğru radardaki Pay 'N' Spray (oto boyama) ‘e gidin. Arabanızın rengi 100 $ karşılığında değiştirilir. Boyacdıan çıkınca 3 yıldız yanıp sönmeye başlar. Bunun nedeni, polislerin sizi fark edebilecek olmasıdır. Eğer, boyacıdan çıktıktan sonra, bir yayaya veya arabaya çarparsanı, yeniden 3 yıldıza ulaşırsınız.
  Bir yere çarpmadan, doğruca, radardaki sarı nokta olan Grove Street’teki Ryder’ın evine gidin. Ve kırmızı gölgede park edin.

  Hediye : Respect (Saygınlık) +  C3. Robbing Uncle Sam
  Zorluk Derecesi: 4.5/10

  Gerçekten zorlanabileceğiniz bir görev.
  Ryder size Ocean Dock’ta bulunan National Guard Depot ( Ulusal Muhafızlık Silah Deposu)’nda ordunun mükemmel silahları olduğunu söyler ve buraya hafta sonu bir baskın yapalım der.

  Ryder’ın evinin dışındaki kamyonu alın. Radardaki sarı nokta olan Ocean Docks bölgesine gidin.Ocean Docks’a geldiğinizde, kırmızı gölgeye park edin.

  Sonra, deponun kapısına gidin. Duvardan veya kapıdan tırmanın. Aşağı inmeden, kapının yanındaki bir asker sizi fark eder ve ateş atar. Bu yüzden inmeden, askeri hemen öldürün. İlerde sizi fark eden, 2 asker daha var. İkisini de öldürün. Daha sonra, kamyonetinizin içeri girebilmesi için, giriş kapısının manyetik kutusuna ateş edin. Böylece kapı açılmış olur.

  Doğruca, karşıdaki depoya gidin. Bu arada, Ryder, kamyonetle deponun önüne gelir. Deponun kapısını açmak için yine duvardaki manyetik kutuya ateş edin. Depoda 2 asker daha var. Bunları da öldürün.

  Şimdi depodaki forklifti alın. Forkliftle 6 kutuyu taşıyarak kamyonunuza yüklemeniz gerekir. Görev, gerçekten zor. Siz, kutuları yüklerken, askerler Ryder’a saldıracak. Ryder’ın canı sağ üst köşede belirtiliyor. Ryder’ın ölmemesi gerekli. Bu yüzden, Ryder, sıkışıtığında yardım etmelisiniz.

  Şimdi, toplam 6 adet kutuyu kamyona yüklemeniz gerekli. 4 kutu depoda. İki tane de deponun dışında duruyor. Eğer, kutulardan biri kırılırsa, deponun girişinin sağında da kutular var. Bunlarla da 6’yı tamamlayabilirsiniz.

  Forkliftte 2 ve 8 tuşlarını forkliftin ağzını yukarı ve aşağı hareket ettirmeniz için kullanacaksınız. Forklifte bindikten sonra, 2 tuşuna basarak, forkliftin ağzını aşağı indirin. Ve kutuya yaklaşın. Kutunun tamamını forkliftin ağzının üzerine yerleştirin. Artık, kutu forkliftin ağzına oturduysa 8 tuşuna basarak, forkliftin ağzını kaldırın. Ve kamyonetin arkasına forkliftin ağzını kaldırarak koyun. Bu şekilde 6 adet koliyi kamyonete koyun.
  İddia ederim ki, görevi tamamlayamadan Ryder ölecek. Çünkü görev zor. Bu yüzden birkaç ipucu vereceğim.

  Alternatif Strateji

  Kamyoneti içeri sokmayın. Yani, giriş kapısının manyetik kutusuna ateş etmeyin. Deponun manyetik kutusuna, ateş edin. Depodaki 2 elemanı öldürün. Kamyonet hala dışarıda sizi bekliyor. Şimdi size bir iki kolaylık söyleyeceğim.

  Kamyonet, hala dışarıda beklesin. Siz depodaki kutuları forkliftle deponun önüne, kamyonetin geleceği yerin hemen yanına bırakalım ki, rahatlıkla kamyonete yükleyebilin. Deponun dışındaki, 2 koliyi de depoya sokun. Artık, kamyoneti getirdiğinizde işiniz daha da kolaylaşacak.

  6 koliyi de kamyonete yükledikten sonra, kamyonetle doğruca radardaki Emmet’s ‘e gidin. 2 Patriot peşinize düşecek. H tuşuna basarak, arkaızdaki patriotlara kutuları atabilirisiniz. Böylece, onlardan kurtulma imkanınız olabilir.

  Emmet’s’e geldiğinizde, kırmızı gölge de park edin. Görev tamamlanmış olur.

  Hediye : Respect (Saygınlık) +  D. Melvin "Big Smoke" Harris ( Big Smoke Görevleri)

  Radarda BS ikonunun bulunduğu yerden Big Smoke’tan görevler alabilirsiniz. Big Smoke görevleri, Sweet’in “Nines and AK’s” görevini tamamladıktan sonra yapmaya başlayabilirsiniz.

  D1. OG Loc

  Zorluk Derecesi: 4.5/10

  Big Smoke’un evine gelirsiniz ve kapıyı çalarsınız. Ancak, kimse çıkmaz. Tam o sırada Smoke ve Ryder, evin yan kapısından çıkagelirler.
  Sweet, Loc denilen adamı tren istasyonundan alacağız diye talimat verir. Loc’un bugün hapisten çıkacağını anlatır.

  Görev başladığı zaman, Smoke’un arabasında olacaksınız. Rdardaki sarı nokta olan Los Santos Polis İstasyonuna gideceksiniz. Big Smoke, o arada size Loc’tan bahseder. İstasyona geldiğinizde, kırmızı gölgede park edin.

  OG Loc, karakoldan boynu bükük bir şekilde gelir. Aranızda geçen kısa bir konuşmadan sonra, OG Loc, size hapisteyken bir adamın onun şarkı sözlerin çaldığını anlatır. Ve sziden o adamı öldürmenizi ister.
  Göreve, radardaki sarı noktaya giderek başlıyorsunuz. Sarı nokta, East Flores’teki Freddy’nin evi. Orada, kırmızı gölgeye park edin.

  Sweet and Smoke gidiyorlar. Siz, Lock’la beraber kalıyorsunuz. Freddy’nin evinin önündeki kırmızı gölgeye gidin. Ve kapıyı çalın. Loc, Freddy’ye bağırmaya başlayacak.
  Videodan sonra, hızlıca yanınızdaki PCJ motosiklete Loc’la birlikte biniyorsunuz. Doğruca, Freddy’i takip edin. Bu Freddy, müthiş motor kullanıyor. Ancak, sizin yapmanız gereken onu yalnızca takip etmek. Çok yerler dolaşacak, bu arada peşini kesinlikle bırakmayın. Sonunda, merdivenden yukarı motorla çıkarken, motosikletten düşüyor. Ve kolayca öldürüyorsunuz.
  Bu görevde zor olan şey, yalnızca Freddy’i takip. Gerisi çok kolay.
  Ancak, çok dikkatli takip edin, keskin virajlara giriyor, otoyola çıkıyor, şeritlerde ters yönde gidiyor.
  Bir şeye daha dikkat edin. Motorsikletten düşer düşmez, bazı Vagos adamları da size saldırabilir. Ancak, siz hemen Freddy’ye saldırın. O öldüğü zaman görev tamamlanmış oluyor.

  Freddy’yi öldürdüğünüz zaman, Loc size, onun Burger Shot’taki yeni "hygiene technician" (hijyen teknisyeni – yani, gerçeği hela temizleyicisi:) işini anlatır.

  Radardaki sarı noktaya gidin. Ve kırmızı gölgede park edin. Görev tamamlanmış olur.

  Hediye : Respect (Saygınlık) +

  Siz şimdi, OG Loc’tan da görev almaya başlayabilirsiniz.

  D2. Running Dog
  Zorluk Derecesi: 2/10

  Big Smoke’un evine geliyorsunuz. Polis memurları Tempenny ve Pulaski evden çıkıyorlar,o arada. Smoke, size kuzeninin Meksika’dan geldiğini ve onu almaya beraber gitmeyi istediğini anlatır.
  Görev başladığı zaman, Big Smoke’un dışında başlayacaksınız.

  Arabaya girin ve radardaki sarı noktayı izleyin. Oraya gittiğinizde, kırmızı gölgeye park edin. Smoke, o arada Vagos’tan marijuana denen bir ilaç satın almak ister. Ancak, Vagos, Smoke’a ilaç satmayı istemez. Kısa bir tartışmadan sonra, Vagos çete adamları gider. Ancak, Smoke sinirlenir ve adamlara sopasıyla saldırır. Birini yaralar, ancak diğeri kaçar.

  Smoke, ikinci adamı kovalarken, nefes nefese kalır ve sizden yardım ister. Sizin yakalamanızı ister. Siz, şimdi o elemanı yakalayıp, öldürmelisiniz.

  Eğer, yanınızda silah varsa onu öldürmeniz zor olmayacak. Peşine düştüğünüz adam, duvarları tırmanıp, yola doğru koşmaya başlayacak. Sizde aynen onu takip edin. Arada, diğer Vagos çete elemanları da önünüze çıkıp, sizi durdurmaya çalışacak. Bu eleman, yola çıktığı zaman bir arabaya biner ve kaybolur. Siz tam arabaya binerken onu rahatlıkla öldürebilirsiniz. Önemli olan, onu takip etmek.
  Onu öldürdüğünüz an, görev tamamlanmış olur.

  Hediye : Respect (Saygınlık) +

  D3. Wrong Side of the Tracks
  Zorluk Derecesi: 4.5/10

  Bu görev, muhtemelen şu ana kadar ki en zor görev olacak. Ancak, gerçekten çok zevkli. Mükemmel bir görev. Smoke, hayatında asla rastlamadığı gibi bir şekilde silah kullanacak. Bu görev için öncelikle Smoke’la Unity Station’a gideceksiniz. Radardaki sarı noktaya gidin.

  Oraya geldiğinizde, kırmızı gölgeye park edin. CJ and Smoke, San Fierro Rifa adamlarının tren katarlarının üzerinde bir anlaşma yaptıklarını görür.

  San Fierro Rifa adamları sizi fark eder. Trenle kaçarlar. Hızlıca Sanchez marka motosikleti alıp treni takip edip, üzerindeki adamları öldürmeniz lazım. Tren, tünele girmeden önce bir arabaya çarpacak. Araba patlayacak, bu yüzden trenle aranızı mesafeli tutun.
  Sizin yapmanız gereken şey, trenin üzerindeki adamlara yakın bir şekilde motosikleti sürmektir. Eğer trene uzak kalırsanız, Smoke onları öldüremeyecek. Onların hizasında gitmeye çalışın. Bu arada size ters yönde trenler gelecek. O gibi durumlarda trene ezilmeden farklı yolları kullanmalısınız. Motorunuzla onların hizasına gelin ve biraz trenden uzakta durun ki, Smoke onların tüm vücudunu rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer, dediğim gibi, 20-30 sn. trenle olan yerinizi ayarlarsanız, rahatlıkla trendeki elemanları öldürürsünüz.

  Belirli bir yer var. O yere kadar adamları öldürmeyi bitiremezseniz, görev tamamlanamamış olur. Tüm elemanları bitirirseniz, radarda sarı bir nokta oluşur.Yani motorla Smoke’un evine gitmelisiniz. Böylece görev tamamlanır.

 11. 11
  xkurtlarx
  Yeni Üye

  --->: gta san andreas 100% görev anlatımı

  Reklam  *Just Business*
  bu görevi yapamadım hata var ya adamları öldürdüm motora atladım peşimdekileri de vurdum ama dar yola girmiyo motor öyle beklio kmsede gelip geçmio nolur yardım edin 1 aydır bu görevdeyim


 12. 12
  xkurtlarx
  Yeni Üye
  ya video açılmıo linkte youtube dio ordan da bişiyi indir dio onuda indiremedim bi yardımcı ol be nolur

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... Sonuncu8Sonuncu9
gta san andreas sprey boya görevi,  gta san andreas willowfield görevi,  gta san andreas robbing uncle samü görevi nasıl yapılır,  gta san andreas görevleri nasıl yapılır,  gta san andreas görevleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 13 kişi