Fifa Menajer 09 Çıktı!!!

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Oyun Haberleri Bölümünden Fifa Menajer 09 Çıktı!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Reklam

  Fifa Menajer 09 Çıktı!!!

  Reklam  Fifa Menajer 09 Çıktı!!!

  Forum Alev
  EA sports'un spor oyunlarındaki girişken ve bir okadar yıldıran ticari strateji herkezin malumu.EA sports'un yine bırakmak istemediği ve dünyada çok tutulan bir oyun türü olan futbol stratejisi kısmındaki oyunlarına bir yenisini ekliyor;
  Fifa Manager 09

  En büyük rakibi olan Football Manager serisi EA sports'un bu alandaki tek rakibi.Bu oyunların aynı oranda seveni ve sevmeyeni mevcut,Bir nevi fifa-pes durumu strateji oyunlarında da yaşanıyor.
  EA sports son yıllarda fifa manager serilerinde iyi bir ivme yakaladı.Football Manager serilerine karşı ciddi bir geliştirme sürecine giren oyun yapımcıları bu oyun serilerinde oyuncuları sıkmamak ve gerçekçilik bakımından da en yüksek havayı vermek için uğraş veriyor ayrıca maçların üç boyutlu yani fifa motoru kullanılarak birebir maç izleyerek vermeside çoğu oyunseverin hem ilgisini hemde beğensini kazanıyor.
  Bu yılda geçen yılki oyuna göre büyük grafiksel değişime gidilmiş,hemen hemen bütün arayüzler komple değiştirilmiş ve geliştirilmiş.Oyun içerisindeki "teknik direktörlük" havasını en yüksek seviyeye çıkarmak isteyen yapımcılar rakip oyun Football Manager serilerine bu sefer "çalım" atmak niyetinde.Oyun içi maç motoruda yenilenen fifa manger 09'un ilk görüntüleri ise şimdiden heyecan verici.
  Fifa Manager 09 büyük yeniliklerle geliyor,şöyleki çoğu oyuncunun istediği "istenilen maçı izlemek" olayı artık 2009da yapılabilecek.Sözgelimi kendi maçınızı oynuyorsunuz ve o sırada başka bir maçda penaltı yada gol oldu o sıra o maça canlı bağlanıp o anki olayı izleyebiliyorsunuz,bir nevi tv zap gibi bir olay tasarlanmış böylece seçtiğiniz lig yada liglerin maçlarını "canlı" olarak izleyebileceksiniz.  Fifa manager 09da taktiksel anlayışlar bu yıl dahada çeşitlendiriliyor,istediğiniz taktik dizilim ve varyasyonları deneyebilirsiniz.


  Stad geliştirme daha önceki oyunlara göre bu yıl bir çok yenilikle geliyor.Stad yapımı daha önceki yıllar çok zor ve tek düze yapılardan oluşuyordu bu yıl ise hem yapımı kolay hemde "rüya stat" projelerinizi faliyete geçirebileceksiniz.


  Maç motoruda yeni sezon yenilenecekler listesinde.Şuan 2008 motoru üstünde çalışılsada fifa 2009un ana motoru olacak next-gen mimarisininde kullanabileceği çeşitli oyun forumlarında konuşuluyor ancak resmi olarak 2008 yılının grafik motoru daha değişik bir hale getirilerek ve eksiklikleri giderilerek oyunseverlere duyurulucak.


  Fifa manager 2009 gerek yenilenmiş arayüzü ile oyunseverlere gerekse rakibi FM için sürpriz niteliğinde değişikliklere gidecek ancak bu değişiklikler inatla bu tarz oyunlarda "bende olacağım" diyen EA sports bakalım bu yıl futbol stratejilerine damga vurabilecekmi..

  Supported software
  Microsoft Windows 2000/XP (Microsoft Windows 95, Windows 98/ME and Microsoft Windows NT are not supported), executable on Microsoft Windows Vista

  Minimum hardware requirements

  * 1.3 GHz Intel Pentium III or equivalent processor
  * 512 MB RAM, 1024 MB recommended (depending on the number of selected leagues)
  * 64 MB (AGP/PCI-E), graphics card (for additional information on supported graphics cards, please check section 10)
  * 4.500 MB available hard disk space 2. 2
  fbli_erkan
  Yeni Üye

  --->: Fifa Menajer 09 Çıktı!!!

  Reklam  nerden indiriyoz
  link nerde+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi