Online Oyun İstiyorum.(MMORPG)

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Oyun İstekleriniz Bölümünden Online Oyun İstiyorum.(MMORPG) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  fbesoluk_17
  Üye
  Reklam

  Online Oyun İstiyorum.(MMORPG)

  Reklam  Online Oyun İstiyorum.(MMORPG)

  Forum Alev
  Arkadaşlar online oyun arayışındayım.Bana

  -Arkadaşlık,dostluk olan(arkadaş olmadan oyun yürümüyo o sana ihtiyacında bişey vercek sen ona vercen gitcek böle beraber kasılcan)
  -Bebe kaynamayan,çok fazla küfür olmayan.
  -Hack kaynamasın yani bu devirde her oyunda hile oluyoda şu knighttaki gibi falan.
  -Oyunun ticareti uçmasın bot satışı falan olmasın.(KO da adam dizmek için 100 GB gerekiyo,Metin2 de önceden 10 m e +9 dolunay alırdım şimdi 300 m.)
  -Oyun oynanabilirlik açısından iyi olsun.Yani sarsın.
  -Türkçe olsun.


  Sistemim
  Pentium 4 3.0 Ghz
  1.24 Gb ram.
  512 mb veya 1 gb ekran kartı alıcam.

  Bu özelliklere göre ne önerirsiniz 2. 2
  Maximilyan
  Üye

  Cevap: Online Oyun İstiyorum.(MMORPG)

  Reklam  Oyle Bebe Kaynamayan hack olmayan küfür kaynamayan oyun biraz zor bulursn warcarfonline var oda ücretli onlıne oyun kufur var ama ingilizce Anlayamacağın dilden küfürler var senin istediğin tarz oyun malesef Güzel kardeşim ben görmedim Her halde yokturda.... Gücün yetiyorsa Warcaft online oyuna... 3. 3
  KeşmekeŞ
  Özel Üye
  counter strike, crossfire, world of war craft oynayabilirsin. fakat hepsinin hilesi mevcut. 4. 4
  fbesoluk_17
  Üye
  Counter ı oynadım bıraktım zaten şuan crosfire oynuyorum world of warcraft paralı.

 5. 5
  çokonat123
  Yeni Üye
  gta sa multi player yaması yaparsan online oluyor fakat tr mi bilmem:onay:

 6. 6
  patlakmendil
  Yeni Üye
  cengiz han 2 diye bir oyun var. 5 temmuz da yeni server açıldı. oyun bomba bir oyun. herkese tavsiye ederim. bende türk ırkındayım orda. bu ayın sonunda kral olanlara özel yapım gümüş cengiz han 2 yüzüğü vereceklermiş hediye olarak. yani adamların etkinlikleri felan on numara hacı.

 7. 7
  enjoys
  Yeni Üye
  Tavsiyem : Cengizhan 2

  Gerçekten güzel bir MMORPG oyunu 'Cengizhan 2'.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Oyun içeriğinde;özellikle Türklere yer verilmesi başta olmak üzere,dans ederek tecrübe,saygınlık, prestij gibi puanların kazanılması,bineklerin çeşitli yeteneklerinin olması,usta-öğrenci ilişkisinin bulunması,evlilik sisteminin bulunması,otomatik saldırı sisteminin olması,meslek sisteminin olması oyuna ayrı güzellik ve heyecan katmakla birlikte alışılagelinmiş bir MMORPG oyun anlayışı dışına çıkılmış olması gerçekten güzel.


 8. 8
  rebel4nqel
  Yeni Üye
  Uzun süredir Cengizhan 2'yi bende oynuyorum diğer MMORPG oyunlar gibi oyunda hile yok herkes hakkıyla emeğiyle kendini geliştiriyor,oyun görevlileri de çok ilgililer ve lonca sistemi sayesinde çok güzel arkadaşlıklar edinilebiliyor.Oyunda 4 tane ırk var ister Türk olun ister Rus yada diğerleri tercihi bize bırakmışlar üstelik oyun tamamen Türkçe olduğundan her şeyi rahatça anlayabiliyoruz.Ve biz oyuncuların en çok sevdiği şey olan etkinlik ve hediyeler Cengizhan 2'de fazlasıyla mevcut. Bence sizde denemelisiniz

 9. 9
  Ziyaretçi
  Mstar Oyun Modları

  Mstar Oyun Modlari.jpg
  Merhabalar;

  Bugün sizlere MStar oyun modlarını tanıtacağım bilmeyenler için söylüyorum MStar bir online arkadaşlık oyunu

  ve ayrıca çok da eğlenceli hiç sıkılmayacağınız bir oyundur oyunumuzda 12 farklı oyun modu bulunmaktadır bunlar ;

  ■ BALONCUK SAVAŞI BULUŞMA MODU


  Baloncuk savaşı coşku dansının oyun şekli temel olarak erkek kadın sayıları 3-3 eşleşerek oynanan karşı cinse duygularınızı rahatça ifade ederek eğlenebileceğiniz oyun modudur.

  ■ DANS SAVAŞI YILDIZ MODU

  Diğer bireysel danslarda da olduğu gibi karakterinizin çevresindeki notalara halkalarla birleştiği anda doğru yön tuşları ile basmanız gerekmektedir. Bir turda nota basışları bitince “Yarışma Zamanı” denilen yıldızları kullanabileceğiniz süreç başlar. O anda boşluk çubuğuna bastığınızda bahse girilip, yıldız sayısı hesaplanır. Daha fazla yıldızı kullanan kişi eşsiz dansçı olarak seçilir.

  ■ DANS SAVAŞI KLASİK TAKIM MODU

  Dans yarışması klasik takım modu temel olarak 2/2 ya da 3/3 şeklinde takımlar oluşturup yarışılan oyun modudur.Klasik takım modunda yarışma bittiğinde takım puanı en yüksek olan takım kazanır. Her sırada daha yüksek isabete ulaşan kişi eşsiz oyuncu seçilir. Eşsiz dansçı seçilirseniz sahnenin ön tarafına çıkıp özel dansınızı ederek daha fazla puan kazanabilirsiniz.

  ■ DANS SAVAŞI KLASİK MOD

  Dans savaşı klasik modunun temeli sadece notalara basılarak yarışılan basit bir oyun modudur. Her turda daha yüksek isabete ulaşan kişi eşsiz oyuncu seçilir. Eşsiz oyuncu seçilmeniz durumunda sahnenin ön tarafına geçip özel dansınızı ederek daha fazla puan toplayabilirsiniz.

  ■ DANS SAVAŞI BİNGO MODU

  Dans yarışması yıldız modunda temel olarak notaya bastıktan sonra kazanılan yıldızı kullanıp her bir turda verilen bingo sayısıyla eşleşirse diğer kullanıcının kullandığı yıldızı silen oyundur.Turunuzda nota basışı bittikten sonra kazanılan yıldızı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Hepsini kullandıktan sonra size Bingo sayısı verilir.

  ■ NEO-KLASİK MODU

  Nota basışı dans yarışması Klasik moduyla aynı olup, kişinin becerisine göre zorluk derecesinin değiştiği bir moddur. Oyuna C klasından başlanır ve klas atladıkça nota zorluk derecesi de artar. Notalara isabet oranı %90 ve üstü olduğu taktirde aynı klasta dans etmeye devam edersiniz. Ancak isabet oranı %60’ın altında olursa klas düşer.

  ■ BALONCUK SAVAŞI TAKIM MODU

  Temel olarak baloncuk savaşı coşku modu ile aynıdır. Ancak 2/2 ya da 3/3 şeklinde takımlar oluşturularak yarışılan oyun modudur.Genelde 2-3 tur her takımdan 1'er oyuncu öne çıkarak karşılıklı yarışıp kazanma kaybetme durumuna göre coşku puanı veren yarışmadır.

  ■ BALONCUK SAVAŞI ŞANSLI NOTA MODU

  Baloncuk savaşı coşku modundan farkı; çeşitli özelliklere sahip şans kutucuklarını kazanıp kullanarak yarışılmasıdır. Şanslı notalara başarılı basarsanız, şanslı nota kazanırsınız. Kazandığınız şanslı notaları sağ alttaki nota slotundan görebilir, CTRL tuşuna basarak rakiplerinize karşı kullanabilirsiniz. Şanslı nota slotun altında bulşunan ilk kutucuktan itibaren kullanılabilinir. Hedefe kendiliğinden uygulanmaktadır.

  ■ BALONCUK SAVAŞI HEPSİNİ EZ MODU

  Baloncuk savaşı takım modunun oyun şekli temel alınmıştır. Ancak 1/1 yarışmada kazanan takımın üyesi karşı takımda geride kalan oyuncularla sürekli olarak karşılaşabilmektedir. 1/1 yarışma sonrasında yine takım yarışması durumuna geri dönülür. Takım yarışması esnasında takımdaki tüm oyuncular notaları doğru basarsa coşku notaları aktifleşir. 1/1 yarışma esnasında kazandığınız sürece sürekli diğer takımın üyeleri ile yarışabilirsiniz.

  ■ BALONCUK SAVAŞI ÇİFT MODU

  Baloncuk savaşı coşku modunun notaya basış şekliyle, baloncuk kazanma şekli temelde aynıdır. Kadın – Erkek olarak bir çift oluşturularak diğer çiftlerle yarışılan bir moddur.

  ■ BALONCUK SAVAŞI COŞKU MODU

  Oyun klavye üzerinden yön tuşları, boşluk tuşu (space bar) ve CTRL tuşu ile oynanır. Karakterin çevresindeki yönler hangi yön tuşuna basmanız gerektiğini gösterir. Her notanın etrafında birer halka bulunmaktadır. Bu halkalar nota ile birleştiği anda yön tuşuna basmanız gerekmektedir.Nota basışı bittikten sonra her defasında baloncuk kazanma zamanı başlar.

  ■ DANS SAVAŞI YILDIZ TAKIM MODU

  Dans yarışması yıldız takım moduyla aynı olup 2/2 ya da 3/3 şeklinde takımlar oluşturup yarışılan oyun modudur.
  Yıldız takım modunda oyun bittiğinde ilk sırada olan takım kazanır. Bir turda nota basışları bitince “Yarışma Zamanı” denilen yıldızları kullanabileceğiniz süreç başlar. O anda boşluk çubuğuna bastığınızda bahse girilip, yıldız sayısı hesaplanır. Daha fazla yıldızı kullanan kişi eşsiz dansçı olarak seçilir.

  Bu oyun modlarını sizde sevdiysen hemen Mstar kayıt ol

 10. 10
  darkman1989
  Yeni Üye
  Mstar Oyunu Var Hem Dans Ediyorsun Hem Karakterine Şekil Veriyorsun Dans Edip Puan Kazandıkça Kıyafetler Alıyorsun Level Atladıkça Evin Oluyor Evine Eşyalar Alıyorsun Evine Arkadaşlarını Davet Edip Muhabbet Ediyorsun Kısaca Sadece Oyun Değil Hem Muhabbet Ediyorsun Hem Oynuyorsun Böylelikle Canın Sıkılmıyor Üstelik Hoşlandığın Bir Karakterle Yüzük Takıp Çift Olabiliyorsun Çift Etkileşimleri Kazanıyorsun vs.. vs.. Anlatılmaz Yaşanır Bence Bi Dene Derim ;)

 11. 11
  rebel4nqel
  Yeni Üye

  Cevap: Online Oyun İstiyorum.(MMORPG)

  Reklam  Tüm dünyada büyük yankı uyandıran ve Joygame tarafından Türkiye'deki oyunculara ulaştırılan 3D MMO Online Dans ve Sosyal Arkadaşlık Oyununu kesinlikle denemelisiniz. Müzik, dans ve aşk dolu bu dünyada sizleri de görmek isteriz.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi