Spider-Man Rehber

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Rehberi Bölümünden Spider-Man Rehber ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Spider-Man Rehber

  Reklam  Spider-Man Rehber

  Forum Alev
  Get To The Bank:
  - Herhangi bir püf nokta yok...

  Bank Aporach:
  - Herhangi bir püf nokta yok...

  Hostage Station:
  - Halatların sarktığı ve havalandırma kapaklarının düştüğü yerlerde yukarda havalandırma deliği var. ZIP-LINE kullanıp havalandırma deliğinden geçebilirsiniz...
  - Bu bölümde oldukça hızlı olun çünkü sizi farkederlerse rehineleri öldürüyorlar ve GAME OVER...

  Stop The Bomb:
  - İlk önce Altınların bulunduğu kasayı açın (Security Zone 2 yazılı buton) ve daha sonrada diğer bölümü açın ve adamları haklayıp bombayı alın. Bombayı altınların bulunduğu Security Zone 2 ye atıp kapısını kapatın.

  Race To The Bugle:
  - Önünüze çıkan adamlarla fazla oyalanmadan Daily Bugle'a ulaşmaya bakın.

  Spiderman vs. Scorpion:
  - Herhangi bir püf nokta yok...

  Police Choper Chase:
  - Polisler size roketli ve makinalı saldırıya geçiyorlar. Spider Compass (Örümcek hissi)'nize güvenin ve hızlı olun!

  Missile Attack:
  - Spider Compass (Örümcek hissi)'nize güvenin ve hızlı olun!

  Building Top Chase:
  - Spider Compass (Örümcek hissi)'nize güvenin ve hızlı olun!
  - Kutuların üstünden olabildiğince hızlı geçin halatlar kopuyor!

  Scale The Girders:
  - Spider Compass (Örümcek hissi)'nize güvenin ve hızlı olun!

  Police Evaded:
  - Spider Compass(Örümcek hissi)'nize güvenin ve hızlı olun!

  Spider vs. Rhino:
  - Elektrik direklerinin önünde durun ve metalon size koşarken atlayarak ve kaçarak rhino'nun elektrik direklerine çarpmasını sağlayın. Rhino bir direğe 2 kez çarptıktan sonra direkler işe yaramaz hale gelir. Direklerle Rhino'nun enerjisinin yaklaşık 8'de 5'ini götürürsünüz. Daha sonra aynı işlemi yan tarafta patlayan bidonlar var onlarla yapıp bölümü geçin...

  Catch Venom:
  - Hızlı Olun... Çok hızlı olun! 2. 2
  InKusTe
  Usta Üye

  --->: Spider-Man Rehber

  Reklam  Spidey Vs. Venom:
  - Kelimeler gereksiz... Objelere ve Web-ball a önem verin. İyi Bir Action'cıysanız zaten geçersiniz, değilseniz de geçersiniz ama biraz zorlar.

  Sewer Entrance
  - Sağ tarafa dönünce oyunda daha önce görmediğiniz yaratıklar olan lizardmen'lerle karşılaşıcaksınız. yumruklarınızı kullanarak kısa sürede işlerini bitirirsiniz.
  - Borularda nöbet bekleyen Lizardmen'leri Target alıp Web-Down Tuşları ile kendinize çekip aradaki boşluğa düşürmek her zaman daha yararlıdır, hiç uğraşmassınız. Uzakta oldukları için araya düşüyorlar.
  - Bölümün sonlarına doğru borulara atlamadan önce soldaki boşluktaki spider armor'u almayı unutmayın.

  Subway:
  - Bu bölümde bir trenin tepesinde sürekli gelen Lizardmen'lerle dövüşüceğiz. Punch-Jump Punch combo'nuzu iyi zamanlarsanız zorlanmassınız.
  - Health'ınız ve ipiniz bittiğinizde belli aralıklarla gelen bonus packlerden yararlanabilirsiniz.

  Sewege Plant:
  - Kontrol koluna bir parça ağ atıp açtıktan sonra sular bir süreliğine çekiliyor. Sular çekildiğinde aşağı inip diğer 3 kolu da indirmeniz gerekiyor. Daha sonra yeni açılan yere girip aynı yaptıklarınızı tekrarlayın.

  Hidden Switches:
  - Açılan bütün panelleri sırayla aktif hale getirin. Yaratıklarla uğraşmayın ölürsünüz, burada çok hızlı olmanız ve boşluklarda oyalanmamanız gerekiyor. Çünkü bu Lizardmen'den bozma yaratıklar uzaktayken tükürcük atıyorlar...

  Tunnel Crawl:
  - Hızlı olun venom gittikten sonra direk ağı atıp sizde gidin peşinden duvarın yuksek olduğu noktalara gelince bekleyin su yükselecek su alçaldığında tekrar venomu takip etmeye devam edin. Bu işlemi birkaç kez tekrarlayıp bölümü bitirin.

  Venom's Puzzle:
  - Venom 4 adet şifreli kapının arkasına geçiyor ve sizden bu şifreli kapıları açmanızı istiyor. Değişik kombinasyonlarla burayı geçebilirsiniz (örn. kombinasyon: Yeşil, sarı, kırmızı, mavi, sarı, yeşil)

  Lizard's Maze:
  - Önce geçitleri deneyip doğru olanları bularak Lizardman'a dönüşmüş pröfösörü bulun. Bulmak çok zor olmayacak ve daha sonra da Lizardman'in söylediği koordinatlar çerçevesinde ilerleyerek Mary Jane'i bulun.

  Spidey vs. Venom Again:
  - Şimdi burada 4 adet kol var. Bu 4 adet kol Mary Jane'in kafesindeki suyu harekete geçiriyor. Sürekli kollar etrafında dönerek Venom kolları indirmek için ortaya çıkınca ona web ball ile vurup hp'sini azaltın ve kolları indirin. Biraz uğraştırıcı ama geçilemez değil, ben Normal'da oynadım pek uğraşmadan geçtim. 3. 3
  InKusTe
  Usta Üye
  Symbiots Infest Bugle:
  - Symbiotlara karşı şu comboyu uygularsanız uygun zamanlama ve güzel reflekslerle symbiot'lardan damage bile almadan kurtulabilirsiniz: Punch 3'lük kombo ve Jump punch. Daha sonra iyi zamanlamayla aynı hareketin tekrarı. Dikkat edin symbiot'lar tavana kaçıp tekrar aşşağı atlıyorlar.
  - İlk başladığınız yerde cama hedef alarak hedef target'i mavi olduğu yerde ağı atın, çünkü orada camda ufak bir kırık var ve kapı başka türlü açılmıyor.
  - Bütün Access Panel'leri açtıktan sonra asansörü bulun ve aşağıya atlayarak bölümü geçin.

  Elevator Descent:
  - Bu bölümde asansörden aşağıya inerken bir yandan da symbiot döveceksiniz... Asansör durduğu zaman açılan odalara girin ve asansörü tekrar çalıştırın.

  Stop The Presess:
  - Symbiot üreten makinaları üstündeki torbacıklara vurarak imha edin.
  - 4 makine de imha olduktan sonra son odadaki havalandırma boşluğundan atlayıp sıradaki bölüme geçin.

  Bugles's Basement:
  - İlk olarak önünüze çıkan symbiot'ları haklayın ve odaya girip ilk makinayı parçalayın.
  - Daha sonra odadaki kolu çekerek ilk soldaki kapıyı parçalayın ve Ateşlere değmeden target yardımıyla içeriye geçin.
  - Koridorun en sonunda sağ taraftaki symbiot'u haklayın ve odada yukarı tırmanın. Kolu indirip koridordaki symbiot makinasını da yok edin ve koridorun sonuna doğru gidin.

  Spidey Vs. Mysterio:
  - Hızlı olun ve mysterionun üzerindeki energy buttonlarını vurun. Yeteri kadar hızlıysanız burayı da rahatlıkla geçebilirsiniz.

  Underwater Trench:
  - İlk 2 üretim makinasını patlattıktan sonra oradan çıkmadan önce kutuların arasını iyice araştırıp spidey armor'u ve bonus pack'leri alın.
  - Ateşli patlıyan bidonlar çok iyi damage veriyor kullanın.
  - Makinaları patlattıktan sonra geçtiğiniz bölümde oldukça hızlı bir şekilde iyi ağ atışları ile lazer makinalarını çabucak geçin. Her kapıda makinaların arasını iyice araştırın, health ve ağın yanı sıra açmanız gereken kontrol panelleri bulunuyor.

  Stop The Fog:
  - İlk Önce Security Room'a girip Blackcat ile konuşun, size gerekli bilgiyi verecek. Daha sonra o odadaki kontrol panelini kullanarak odaların kilidini açın. Symbiot'larla hiç uğraşmadan a, b ve c odalarındaki panelleri açın ve nükleer gaz sızıntısını sona erdirip research room'da Doc. Ock ile kapışın.

  Spidey Vs. Doc. Ock:
  - Sırayla açılan "ON" panellerine ağ atarak jenaratörleri etkisiz hale getirin. 4 jenaratörü de etkisiz hale getirdikten sonra bir süreliğine Doc. Ock'u koruyan enerji kalkanı kalkacak ve işte o sürede ona saldıracağız. Bu işlemi 4-5 kez tekrarlayıp bölümü geçeriz.

  Spidey vs. Carnage:
  - Ağ ve yumruklar Carnage'ye zarar vermiyor. Carnageyi öldürmek için elektrik dalgasının olduğu ölüme götürmemiz gerekiyor.

  Spidey vs. Monster Ock
  - Laboratuvar patlamadan önce oradan uzaklaşmanız gerek. Gerçekten sıkı bir bölüm başarılar. 4. 4
  cayzer
  Yeni Üye
  sa arkadaş bnde rhino bölümünde o hayvan ağları parçalıo vidyosunda parçalıo gidio benzinliği patlatıo ordan geri ucuyo o 6 kollu adam varya demirden fln kolları var 2 kolu gözüküo alıo sonra geri yok oyuna geri dönüo bnm adam öle ortada bklio ne bnzinlik yanıo nedebaşka bişi oluo sadece o canavar orda ki ağa takılmış koşuo gözüküo ama sadece kaoşuo yerinde ağlarda yok takılmış gibi napa bilirim :eek: .:S :o :( :confused: :mad: :onay: ;) :cool:

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi