The Godfather: The Game (oyun tanıtımı)

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Tanıtımları Bölümünden The Godfather: The Game (oyun tanıtımı) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Reklam

  The Godfather: The Game (oyun tanıtımı)

  Reklam  The Godfather: The Game (oyun tanıtımı)

  Forum Alev
  Yapımcı:EA
  Dağıtıcı:EA
  Tür:Aksiyon
  Oynanış:FPS


  EA Games tarafından 2006 yılında PC,PSP, PS2,Xbox'ta çıkarılmış olan video oyunudur. Oyun,The Godfather filminin evreninde geçmektedir. Oyun 1940'lı yılların New York'unu konu alır. Oyun Sandbox türünde bir oyundur (Şehir Oyunu). Şehir mafya aileleri arasında 5'e bölünmüştür. Her bir bölgeyi farklı birer mafya ailesi yönetir. Oyunda yönetilebilen karakter corleone ailesi hesabına çalışan bir mafya elemanıdır.Ancak oyunda yönetilen karakterin ismi Aldo trapani'dir.Karakterin öz babası Corleone ailesinin nin bir elemanıydı. Ama karakteriniz çocukken gözünün önünde Emilio Barzini tarafından katledilir. Karakteriniz o günden itibaren intikam yemini eder. 1940'lı yıllara gelince karakterinizi Corleone Ailesine Luca Brasi alır. Karakterinize bir mafyanın ihtiyacı olan her şeyi öğretir. Olaylar bundan sonra Corleone ailesinin Soldier'ı Luca Brasi'nin karakterinizin gözünün önünde Bruno Tattaglia tarafından öldürülmesiyle başlar.

  Rütbeler

  Outsider: Bu ailede olmadığınızı gösterir.


  Assocatied: Bunlar ailenin tetikçileridir. Soldier dan önceki rütbedir.


  Soldier: Bu aslında ailenin esas elemanıdır. Tüm işi bunlar yapar.


  Capo: Bu bir şeftir. Don veya Underboss'tan aldığı emirleri soldier ve assocatied'lere verir. Yani birer aracıdır. Bunların emrinde bir Soldier ve  Assocatied mangası vardır. Görevleri ailelerinde kendilerine ait olan bölgeyi korumak ve Don'dan aldığı emirleri uygulamaktır.


  Underboss: Bu Bir yardımcılıktır. Don'a yardım eder. Genellikle Don'un oğulları bu görevi yapar.


  Consiglieri:Bu ailenin danışmanıdır. Genellikle avukatlar bu görevi alır. Görevleri ailenin yaptığı işlerin kanunsuzluğuna bakmak, diğer ailelerle irtibatta olmak ve Don'un danışmanlığını yapmak.


  Don: Bu rütbe ise ailenin liderliğidir. Tüm ailenin kontrolü bu kişinin kontrolündedir.


  Don Of New York City: Tüm New York'un yeraltı lideridir. Tüm New York'un yeraltı işleri ondan sorulur. En büyük rütbedir.

  Silahlar

  Oyunda altı tip silah vardır.6 tabanca,2 makineli, üç pompalı,bir tip dinamit, bir tip bomba, boğma teli, beyzbol sopası, polis jopu, demir sopa ve molotof kokteyli. Oyunda efsanevi Tommy Gun(Thompson M16)'da var. Aslında tüm silahlar bir öncekinin gelişmiş halidir. Oyunda en pahalı silah "Dillinger" olup 500,000$ satılmaktadır. Tüm silahlar kara borsacıdan (black markets) satın alınabiliyor. 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: The Godfather: The Game (oyun tanıtımı)

  Reklam  bu adda birde sinema var EA Games tarafından 2006 yılında PC, PSP, Playstation 2, Xbox'ta çıkarılmış olan video oyunudur. Oyun,The Godfather filminin evreninde geçmektedir. Oyun 1940'lı yılların New York'unu konu alır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi