Ödüllü Hız Oyunu: Lenovo Hız Tutkusu!

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Oyun Tanıtımları Bölümünden Ödüllü Hız Oyunu: Lenovo Hız Tutkusu! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ucansabri
  Yeni Üye
  Reklam

  Ödüllü Hız Oyunu: Lenovo Hız Tutkusu!

  Reklam  Ödüllü Hız Oyunu: Lenovo Hız Tutkusu!

  Forum Alev
  Lenovo ve Intel’den Augmented Reality Teknolojisiyle hazırlanmış eşsiz bir oyun deneyimi ile Lenovo Hız Tutkusu Ödüllü Hız Oyununa katılın:
  http://www.lenovohiztutkusu.com

  Lenovo ve Intel’den Augmented Reality Teknolojisiyle hazırlanmış eşsiz bir oyun deneyimi:
  “Lenovo Hız Tutkusu”

  Lenovo ve Intel’in, Augmented Reality teknolojisi ile geliştirildikleri oyun, kullanıcının tamamen fiziksel hareketleri ile kontrol ediliyor. İlk kez Facebook gibi bir sosyal paylaşım sitesinde uygulanacak bu oyun, klasik bilgisayar oyunlarından sıkılanlara müthiş bir heyecan sunacak.

  Klasik oyunlardan sıkılan, hızın yanı sıra strateji üretmekte de kendine güvenen oyunseverler http://www.lenovohiztutkusu.com adresinde farklı bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Oyundaki kullanılan Augmented Reality Teknolojisi, gerçek dünya ile dijital verilerin, çoğu zaman kamera ile çekilen bir görüntünün üzerinde birleştirilmesiyle elde edilen bir teknoloji. Gerçek dünyanın, bilgisayarlardan gelen bilgilerle ve görüntülerle zenginleştirilmesi, daha faydalı ve işlevsel hale getirilmesi konseptini kapsayan teknoloji ile geliştirilen oyunda kullanıcı, yarışırken klavye ya da mouse gibi klasik araçları kullanmıyor; araç kontrollerini kendi fiziksel, gerçek hareketleri ile yapıyor.

  Oyunda yarışı en kısa sürede ve en az hasar puanı ile bitiren yarışçılar en yüksek skoru elde ediyor. Otomobil normal şartlarda standart hızında ilerliyor. Yarışan diğer otomobillere çarpmak, pist üzerindeki yağ birikintilerinden geçmek, otomobili pist dışarısına çıkarmak aracı yavaşlatıyor ve negatif hasar puanı toplamasına neden oluyor. Ayrıca pistteki Intel® Turbo Boost imgelerini toplamak da ekstra bir hız avantajı sağlıyor.

  Yarışmaya başlamak için http://www.lenovohiztutkusu.com sitesine girdikten sonra sayfadaki marker çıktısını almak gerekiyor. Sonrasında ise yapmanız gereken tek şey marker’ı kemaraya göstererek direksiyonu kullanmak ve yarışa başlamak. Lenovo Hız Tutkusu 20 Haziran’da başlayarak 20 Ağustos’a kadar devam edecek. Yarışma sonunda en yüksek skoru elde eden 5 kişi, Intel® Core™ i7 işlemci ile güçlendirilmiş Lenovo IdeaPad Y560 kazanacak.

  Portatif sinema ve oyun keyfi...
  Lenovo IdeaPad® Y560 sizi eşsiz film dünyasına davet ediyor. Intel® Core™ i7 ile güçlendirilmiş Y560, Intel® Turbo Boost Teknolojisiyle iş yükünüze göre hızınızı otomatik olarak artırır. Y560, OneKey® Theatre II teknolojisinin yanısıra, JBL® tasarımlı hoparlörleri ile güçlendirilen Dolby® Home Theatre™ teknolojisini beraberinde getiriyor. Yumuşak dokunuşlu Slide-Nav özelliği ile masaüstündeki kısayollara hükmedebilir ve eşsiz bir film ve oyun keyfi sürebilirsiniz. 2. 2
  master321
  Yeni Üye

  --->: Ödüllü Hız Oyunu: Lenovo Hız Tutkusu!

  Reklam  Paylaşım için Teşekürler İyi Forumlar..+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi