Age of Empires III [AgeFAN]

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Oyun Yamaları Bölümünden Age of Empires III [AgeFAN] ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Age of Empires III [AgeFAN]

  Reklam  Age of Empires III [AgeFAN]

  Forum Alev
  Tanıtımı : Age of Empires serisinin yapımcısı Ensemble Studios'un yeni oyunu Age of Empires III, 1500-1850 tarih aralığında geçiyor. Oyun Age of Empires II: The Age of Kings'in kaldığı yerden devam ediyor. Oyuncular Avrupa'da güçlü bir imparatorluk kurmaya çalışırken, Kuzey ve Güney Amerika'da keşifler yapacak, sömürgeleştirme ve fetihlerle uğraşacaklar.

  Age of Empires III yeni oynayış unsurları, yeni anavatanlar ve inanılmaz savas sistemleri içerecek. Oyuncular tek kisilik görevlerden farklı olarak rastgele haritalarda fetihlerde bulunacak ve yeni medeniyetler keşfedecek. Oyuncuları bilgisayar grafik teknolojilerini sonuna kadar zorlayacak devrimsel nitelikte mükemmel grafikler bekliyor.
  Yamanın Kurulumu:
  Yamayı kurmaya başlamadan önce Age of Empires III oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Age of Empires III oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:\Program Files\Microsoft Games\Age of Empires III\data" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
  Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Microsoft Games\Age of Empires III\data\stringtable.xml" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


  Download
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Age of Empires III [AgeFAN]

  Reklam  İlk piyasaya sürülme tarihi: 18 Ekim 20 Age of Empires III Microsoft'a bağlı Ensemble Stüdyoları tarafından geliştirilip, Microsoft Oyun Stüdyoları tarafından yayınlanmış, gerçek zamanlı strateji türünde bir bilgisayar oyunudur+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi