Okuma Bayramı

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Özel Gün ve Geceler Bölümünden Okuma Bayramı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Okuma Bayramı

  Reklam  Okuma Bayramı

  Forum Alev
  BİZİM BAYRAMIMIZ
  Doğrusu hepimiz çok sevinçliyiz. Okumayı öğrendik. Eskiden ancak resimlerine baktığımız şu kitapları artık okuyoruz. Kitaplardaki, dergilerdeki öyküleri, şiirleri, masalları hepsini, her şeyi okuyoruz.
  Sınıfımız sanki bir bayram yeri gibi. Dershanemizde bir bayram havası var. Bugünlerde okuma bayramını kutlayacağız. Okuma bayramı için şiirler ezberledik. Arkadaşlarımız birbirinden güzel masallar, öyküler fıkralar öğrendiler.
  Öğretmenimiz bize okuma - yazma öğretmek için çok çalıştı. Arkadaşlarımızın hepsinin okuma - yazma öğrenmesi öğretmenimizi. çok mutlu etti.
  Okuma bayramında sınıfımızı süsledik. Annelerimizi - babalarımızı çağırdık. Öğretmenimiz bayramın açış konuşmasını yaptı. Şiirler okuduk. Öykü kitaplarımızı toplayarak bunlardan bir sınıf kitaplığı kurduk. Ana ve babalarımız başarımızı görüp kim bilir ne çok seviniyorlar.
  Okumak ne güzel, insan bilmediklerini okuyarak öğreniyor. Okuyarak dinleniyor. Okuyarak haberleşiyor. Okuma bayramı, okuma - yazma öğrenen çocukların bayramıdır.
  Ne mutlu okuma - yazma öğrenenlere. Ne mutlu bizlere.
 2. 2
  Yoncalar
  Bayan Üye

  Cevap: Okuma Bayramı

  Reklam  Okuma bayramı ilk okula başlamış çocukların okumayı öğrendikleri zaman yapılan bir bayramdır. Çocuklar ve öğrenmenleri bu günü sınıflarını süsleyerek sevinçle okuma bayramını kutlarlar.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi