Anneler günü ile ilgili kompozisyon

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Özel Gün ve Geceler Bölümünden Anneler günü ile ilgili kompozisyon ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ensar
  Özel Üye
  Reklam

  Anneler günü ile ilgili kompozisyon

  Reklam  Anneler günü ile ilgili kompozisyon

  Forum Alev
  anneler günü kompozisyon

  anneler günü1.jpg


  Dünyadaki hiçbir varlığa hiçbir şeye değiştirilemeyecek en değerli, en büyük ve en içten sevgiyi barındıran dünyalar güzeli annem.
  Ben daha doğmadan hayallerinde beni yaşattın, daha ben dünyaya gelmeden beni sevmeye başladın hem de öle bir heyecanla sevdin ki dünyalar senin olmuş gibi. Doğumdan itibaren geçirdiğin sıkıntılar her an beni düşünmen ve her an benim için tedirgin olmanın hakkı ödenemez. Bana verdiğin sevgi dolu bakışların altında güven vardı. Ben ne yaparsam yapayım ne kadar yanlış yaparsam yapayım olsun en iyisini yapacaksın der gibi bakman cesaretlendirdi. Ardı ardına yaptığım hatalar senin canını daha çok yaksa da üzüntünü belli etmeden yine cesaretlendirdin. Hayatta kim karşıma çıkarsa çıksın kim severse sevsin biliyorum ki senin kadar sevemez ve senin gibi çıkarsız, samimi sevemez beni. Sen bu yüzden en değerli varlığımsın. Bu yüzden “cennet annelerin ayakları altındadır”
  Kaç yaşıma gelirsem geleyim senin yüreğin benimle benim yüreğim seninle atacakken bütün bu ömre sığacak ve bitmeyecek olan bu sevgiyi bir güne sığdırmak sevgimi küçük gösterir. Sana bütün ömrüm feda olsun.


  anneler günü.jpg 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Anneler günü ile ilgili kompozisyon

  Reklam  Annelerimizin hakkı asla ödenmez.Onların sadece bizi karınlarında taşıdıkları 9 ayın hakkını biz bir ömür boyu sırtımızda taşısak olmuyor.Bu nedenle onları kırmadan küstürmeden hareket etmeliyiz.+ Yorum Gönder
anne sevgisi ile ilgili sözler,  annemiz ile ilgili şiirler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi