Ne yapsam mutlu olamıyorum :(

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Üyelere Özel ve Özel Yaşamdaki Sorunları Bölümünden Ne yapsam mutlu olamıyorum :( ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  Reloladed
  Emekli
  Reklam

  --->: Ne yapsam mutlu olamıyorum :(

  Reklam  Sen Nasıl görüşlerini beğenmediğin kişilere karşıt cevap veriyorsan dr.Matrix arkadaşımızda aynı şekilde kendi tezini sunuyor, tartışma amacında uğraşan kişi sensin, Objektif bir şekilde bakarsan görürsün...Reloladed

  10 yaşındaymış gördünmü...


  Objektif baktımm ve gördüm ben sadece kendii düşüncelerimi ortaya attım ve bu muhabbet benLe dr.matrix arasında geciyor benim kimseyle tartısma gibi bir sartım da yok lütfen beni anlayınız bu olay senin tarafından büyütülmeden kapansın İyi forumlar Deniz Kardeşim !!


  ForumAlev --->: Ne yapsam mutlu olamıyorum :(

 2. 14
  pikoLat
  Emekli
  Benden 2 Yaş KüçüKsün...
  SınavLarın Üst üste GeLmesi değiL senin onLara Kafa VeremeyiP,Kötü Not Endişesi oLabiLir mi Üzüntün...?
  BaK senin yaşına YaKınım :)
  Bence Kendine Bi Program yaP Ona uy :)
  Ve Gör Bak Sınav Zamanının Hemen GeLmesini isticeksin :)
  KendiNi sıRf Bir nedenDen doLayı Üzmek İçin KüçüKsün... [Bnm Gibi:cool:]
  Ve İLerde Bende dahiL Hep geri DönüP KüçüKLüğümüzü Yaşamak istiyeceğiz...
  O zmn düşünüceksin Kendimi ÇoK Harap ettim diye...
  Şimdiden Kendine Bir program yap,, Yada BüyükLerinden yardım aL onLar hazırLasıN :)
  Ama Sınav gibi bi stresin varsa Ders çaLışmayıP Kötü Not Kaygısıdır Bu...
  Bunu yenemk yine senin eLinde :rolleyes:
  İyi ForumLar ;)
 3. 15
  navruz
  Üye
  ya kardeşler şimdi bi nevi ortam münazara ortamına dönüşmüş bende görüşümü belirteyim istedim
  sevgili kardeşim dünya üzerinde mutlu insan yoktur herkezin kendine göre sıkıntısı vardır. Sadece mutlu anlar vardır ki insanın görevide burada başlar yani mutlu anları çoğaltmakta her şeyden mutlu olabilirsin mesela arkadaşlarınla yaptığın bi maç olabilir ne bileyim ailenden aldığın bi hediye olabilir burda önemli olan senin mutlu olabilmek için gösterdiğin çabadır mesela 1 sakız alınca mutlu olabilmelisin altı üstü bi sakız ama nihayetinde senin olan alabildiğin bir sakız o. Şimdi elindeki imkanları bi kıyas et bakalım ne var ne yok yokları boşver varlara bak sen örneğin çoğu çocuk senin yaşında bilgisayarı tanımamıştır bilgisayarı bırak belki giyecek doğru düzgün bi ayakkabısı bile olmamıştır yaşım 10 diyorsun tahminime göre 3 veya 4. sınıfsın bu da demek oluyorki daha önünde yaklaşık 7 yıllık bi öğrencilik hayatı var sınavlar diyorsun o sınavları başarmak çok kolay yapman gereken tek şey sistematik çalışmak kendine bi plan yap ama mutlaka bu planı uygula uygulamayacağın bi planıda yapma başarısızlık kelimesini dilinden kaldır başarısızlık diye bişey yoktur başarı vardır ama aşama aşama örneklersek: bi sınav var ve hedefin bu sınavdan 3 almak eğer bu sınavdan 2 alırsan az başarılı olursun bu sınavdan 3 alırsan başarılı olursun eğer bu sınavdan 4 alırsan çok başarılı olursun önce buna kendini inandırmalısın kesinlikle o kelimeyi dağarcığından kaldırmalısın. nerden nereye geldik sözün özü mutluluk yaşamaktır nefes alabilmektir ne babayiğitler yatıyor hastanelerde 1 nefesi ne zorluklarla alıyorlar kıvrana kıvrana ne çocuklar var kuru ekmekle günleri geçmekte ne babalar var çocuklarına 1 lokma veremedikleri için hergün kahrından ölmekte yaşamanın kıymetini bil elindeki fırsatları iyi değerlendir eğer ilerki yaşantında mutlu bi insan olmak istiyorsan her zaman bunları düşün ve derslerine iyi çalış ilerde ailenle rahat ve huzurlu yaşamak istiyorsan bu abinin sözlerine kulak ver eğitimin temelindesin bir yapının temeli nasıl atılırsa o kadar sağlam olur bu gün derslerde gördüğün konular hayatın ve okulun her anında karşına çıkacak bunları bil o nedenle okumana bak derslerine iyi bak ailen senden sadece bunu ister tabi sen dersleride başarılı olursan ailende mutlu olur senide mutlu eder.

  eğer bu abinin tavsiyelerine kulak verirsen sevinirim :) 4. 16
  YŞBTB
  Yeni Üye
  ilk etapta ılık bir banyo yap sonra hafif sevdiğin birşeyler ye,plan yapıp ona göre sakin bir şekilde çalış fakat çalışırken bütün sınavlarını başarıyla geçtiğini bunun son sınav olduğunu düşün ona göre muhakkak planlı çalış. başarılar.

 5. 17
  wody
  Emekli
  psikoloğa git bence ..

 6. 18
  Polimil
  Yeni Üye
  NE yapsam mutlu olamıyorum!
  O zaman birşey yapma eğer herşeyde mutsuz olmayı başarabiliyorsan dediklerimizin zaten sana yararı olmayacaktır.Peki bundan çıkan sonuç ne dersen düşüncelerini,istediklerini değiştir derim değiştirki karşındaki insanın sana yararı olabilsin.


 7. 19
  KnightAdam
  Üye
  pİKOLAT saolasın diğerleri bana yardımcı olduğunuz için teşşekürler hepinize her şey yawaş yavaş düzelio saolun

 8. 20
  crazy_drs
  Emekli
  sen mutlulugu sınavlar üzerine endekslemişsin böyle giderse hiçbir zaman mutlu olamassın hayatta kazanımlarda olacaktır kaybedişlerde..hayat sınavlardan ibaret degildir daha çok küçüksün keşke herşey sınavlar kadar basit olsa...

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
çalış çalış çalış matrax şarkı sözü
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi