sanalika oyun merkezi ( küçük cocuklara göre ama her türlü ahlaksızlık var)

+ Yorum Gönder
Üyelere Özel ve Özel Yaşamdaki Sorunları Bölümünden sanalika oyun merkezi ( küçük cocuklara göre ama her türlü ahlaksızlık var) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  HauptSchule
  Üye
  Reklam

  sanalika oyun merkezi ( küçük cocuklara göre ama her türlü ahlaksızlık var)

  Reklam  sanalika oyun merkezi ( küçük cocuklara göre ama her türlü ahlaksızlık var)

  Forum Alev
  sanalika diye bir oyun sitesi varmış. benim küçük oğlum da (12) orda oynuyor. Bakıldığında hep 6-13 yaş arası çocuklar. dün birlikte oynadık ama gördüğüm manzara gerçekten beni şaşırttı ve üzdü.
  O küçücük beyinlerin yanında bir sürü ahlaksız kişiler! var. Kimse bu siteyi denetlemiyor mu merak ediyorum? Ahlaksızlık ve erotizm var. Herkes birbirini kameraya davet edip, soyunmaya çağırıyor.!!
  Arkadaşlar buraya yazmamın sebebi; eğer sizinde çocuklarınız yada yakın+arkadaş çocukları varsa bu oyun sitesinde o kişileri uyarmanızdır. 2. 2
  sünger kare
  Yeni Üye

  --->: sanalika oyun merkezi ( küçük cocuklara göre ama her türlü ahlaksızlık var)

  Reklam  orası çok kötü bi yer şikayet bile etmiştim. ama dikkate almamışlardı. 3. 3
  wenom2386
  Üye
  ben şikayet ettim ve orayı kapatıcaklardı ama hala kapatmamışlar ha :D 4. 4
  NormanCı
  Özel Üye
  Cinsel-Erotizm Hastası Oyunlar Bunlar. Küçücük Yaştaki Çocuklara Sırnaşıyorlar. Tam bir sübyan oyunu bana göre. Bir aralar bende oynuyordum.Kız beni soyunmaya davet etti. Hayır deyince şikayet etti. Birdahada oynamadım. Yani abi demek istediğim NE OYNA,Nede OYNAT. Bu oyun kapanmaz. Kapansada Açılır.

 5. 5
  Ziyaretçi
  hahahahaha inanmıyorum seni soyunmaya davett etti he vay be çok ilginç

 6. 6
  Ziyaretçi
  İğrenç oyunlar bunlar, çocuklarımızı bu tarz oyunlardan uzak tutmalıyız.

 7. 7
  Ziyaretçi
  Çocuklar için en ideal online oyun şuan TUBİTAK desteğiyle yapıldı. Bulmaca, bilmeceler şeklinde zihinsel gelişimini destekleyen egzersizler var. TUBİTAK destekli MentalUP uygulamasını tavsiye ederim. (Google'da "Mentalup" şeklinde aratınca çıkıyor) Dikkat geliştirme, analitik düşünme becerisi, okul başarısına katkı, görsel-sözel-sayısal zeka egzersizleri ve her yaştan çocuğa özel egzersizler sunuyor. Üyelik için sembolik bir ödeme alıyorlar ama aşağıdaki kodu da kullanırsanız %20 indirim sağlıyorlar. (İndirim kuponunun süresi dolmuş olabilir. Deneyin lütfen)

  547966

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi