En Çok Satan İlginç Doğum Günü Hediyeleri

+ Yorum Gönder
Üyelere Özel ve Özel Yaşamdaki Sorunları Bölümünden En Çok Satan İlginç Doğum Günü Hediyeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  asisedef06
  Yeni Üye
  Reklam

  En Çok Satan İlginç Doğum Günü Hediyeleri

  Reklam  En Çok Satan İlginç Doğum Günü Hediyeleri

  Forum Alev
  Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy


  Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar larını verin

  Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm sevdiklerinize verebileceksiniz. Bu altın sarısı renkteki özel kahverengi ahşap zemine sahip oscar ödüllerini verdiğiniz kişiler kendilerini çok özel hissedecek! Oscar ödüllerinin üzerindeki yılın en iyi sevgilisi, yılın en iyi annesi, yılın en iyi babası, yılın en çapkını, yılın en odunu, yılın en şirini gibi yazılarla herkese özel oscar ödülleri vermeniz mümkün!

  DONAN KUPA


  Şok İndirim! Donan Kupa 14,9 TL yerine sadece 9,90 TL!

  İşte karşınızda mevsimin hit ürünü… Donan Kupa… Canınız soğuk bir şeyler içmek istediğinde..kola, bira, gazoz... Koyun Buzlu Kupaya ve uzun süre soğuk kalsın. Frosty Ice Tankard Donan Kupa ile buzların eriyip su olması derdi yok, ayrıca uzun süre soğuklunu da koruyacaktır.
  Şok İndirim! Donan Kupa 14,9 TL yerine sadece 9,90 TL!
  Önemli Not: İndirimli kategorisindeki indirimli ürünler stoklarla sınırlı olup, bu indirimli ürünlerin stokları bittikten sonra satıştan kaldırılacaktır ve bu ürünler tekrar satışa çıkmayacaktır.

  Aşk Dolu Kavanoz


  365 güne özgü aşk dolu mesajlar içeren özel kavanoz

  1 yıl boyunca her gün için ayrı bir aşk mesajı. 365 adet sevgi mesajı dolu bir kavanoz! Aşk dolu kavanoz ile güne aşk mesajınızla başlayın. Yüksek dozda sevgi içerdiği için günde 1 kez kullanılmalı...

  Cuplens - Objektif Bardak


  En yararlı objektif

  Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı...

  Crystal Garden - Büyüyen Kristal


  Gözlerinize inanamayacağınız Feng Shui büyüyen kristal

  Bir kristalin, büyümesini ve gelişmesini çıplak gözle görmenizi sağlayacak süper bir buluş. Kavanoz içinde 15 günde büyüyen kristal, renkli LED eşliğinde muhteşem ışık oyunlarıyla 8 farklı mesajı sevdiklerinize iletiyor.

  Yazılı Ödül Kupası


  Yüzlerce çeşitte yılın enleri yazılı ödül kupası

  Sevdiklerinize Yazılı Ödül Kupası ile en iyi olduğu konularda yılın enleri kupasını verin. Yılın En İyi Annesi, Yılın En Odunu, Yılın Çapkını, Yılın Sevgilisi gibi yüzlerce çeşit yazı çeşitine sahip Ödül Kupası ile sevdiklerinizi mutlu edin.

  iBook - Cüzdanlı iPhone Kılıfı


  Cüzdanlı kitap şeklinde iphone kılıfı

  iBook Cüzdanlı iphone kılıfı ile tüm iphone kabı modellerini çöpe atmak isteyeceksiniz. Dış görünüşünü aynı bir eski, deri ciltli, küçük bir el kitabı gibi olsa da o hem bir iphone kabı hem de görüp görebileceğiniz en pratik cüzdan! iBook cüzdan iphone kabı sayesinde cüzdanınız ve iphone nunuz birleşecek.

  Oscar Ödülü - Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy


  Oscarın üzerine istediğiniz yazıyı yazdırarak verin

  Tüm sevdiklerinize üzerinde kendi istediğiniz kelimeleri yazdırarak onlara özel Oscar verebilceksiniz! İsterseniz Oscarı hediye vereceğiniz kişinin adını yazdırın isterseniz iltifatınızı yazdırın, ne yazacağınız tamamen sizin elinizde! Sevdiğiniz Oscarını alırken Hollywood yıldızlarının bile kendine özgü Oscarları olmadığını görüp çok mutlu olacak!

  Book Safe - Kitap Kasa


  Değerli eşyalarınız bu kitapla çok güvende olacak

  Tüm değerli eşyalarınızı bu dahice tasarlanmış kitap şeklindeki kasa ile koruyun! Eşyalarınıza göz diken hırsızın en son bakacağı yer olan kitaplığınızda bir İngilizce sözlük gibi duran kitabın içinde değerli eşyalarınızın olduğunu hangi hırsız akıl edebilir ki? Anahtarı sayesinde sizden başka kimse değerli eşyalarınıza ulaşamayacak!

  DUBLÖR YUMURTA ZAMANLAYICI


  Yumurtaların da artık dublörü var!

  Yumurta pişirmek zor iştir. Suya koyup ısıtmanın neresi zor diyeceksiniz ama istenilen kıvamı tutturmak iyi zamanlama gerektirir. Dublör yumurtamız, diğer yumurtalarla kaba girer, ısıya göre renk değiştirip size doğru zamanı söyler.

  Love Pillow - Aşk Yastıkları


  2 li takım halindeki romantik aşk yastıkları

  Hayat arkadaşınız ve en sevdiğiniz insanla baş koyduğunuz yastıklar çok mu sıradan? Yaşadığınız deli dolu aşkı hiç yansıtmıyorlar mı? O zaman karşınızda Aşk Yastıkları! Erkek ve kadın modeli ile birbirini tamamlayan bu romantik yastıklar ile yastıklarınız aşkınızı anlatacak!

  Shot Oyunu


  Shot çektikçe güzelleşen masaüstü shot çekme oyunu

  3 ya da 4 kişiyle oynanabilen, tuvalete gitmenin yasak olduğu, içinde 4 adet shot bardağı bulunan, kısacası shot’ladıkça güzelleşen bu oyunda kaybetmek yok! "Abdi” adıyla da bilinen shot çekme oyunu, artık kutu oyunu oldu. Shot oyunu ile alışılagelmiş oyunların pabucu dama atılıyor!

  Furry Handcuffs - Kürklü Aşk Kelepçeleri


  Hayata heyecan katan kürklü kelepçeler

  En özel dakikalarına biraz daha heyacan katmak isteyenler için Kürklü Aşk Kelepçeleri - Furry Handcuffs mükemmel bir seçenek olabilir! Pembe, siyah ve kırmızı renklerinden istediğinizi seçerek partnerizi çok şaşırtacaksınız. Kürklü Aşk Kelepçeleri ile heyecanı doruklara taşıyın!

  100 DOLAR TUVALET KAĞIDI


  <div>Dolar hi&ccedil; bu kadar değer kaybetmemişti!</div>

  <div>Tuvalet kağıdı olarak dolar kullanacak kadar zengin olabilmeyi hayal ediyor ya da &quot;paranın ne &ouml;nemi var?&quot; diyorsanız 100 Dolarlık banknot tuvalet kağıdı tam size g&ouml;re! 100 dolarları tuvalet kağıdı olarak kullandığınızı g&ouml;renlerin şok olmuş bakışlarına hazır olun.</div>

  Canım Annem Kavanozu - Anneye 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanoz


  Yılın her günü için annelere iltifatlar içeren kavanoz

  Benim annem, güzel annem... Dünyada bizi sadece biz olduğumuz için seven, en zor anlarımızda kurtarıcımız olan, kocaman kalbinde en büyük yeri bize ayıran kimdir desek hep bir ağızdan "Annem" dediğinizi duyar gibiyiz. Hayatınızdaki en özel ve güzel insana bu Anneler Günü'nde ne alacağınıza karar veremiyorsanız, "Benim sevgim parayla ölçülmez, ben daha özel bir şey istiyorum" diyorsanız Canım Annem Kavanozu tam size göre! Anneye 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanoz u alan anneler kendilerini çok şanslı hissedecekler. 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: En Çok Satan İlginç Doğum Günü Hediyeleri

  Reklam  Buyuyen kristali nereden satin alabilirim acaba 3. 3
  Ziyaretçi
  Gerçekten de çok ilginç doğum günü hediyeleri çok satmalarına şaşırdım+ Yorum Gönder
aşk kavanozu nerede satılır,  aşk dolu kavanoz nerede satılır,  aşk yastıkları nerede satılıyor ,  objektif bardak nerede satılır,  ankarada nerede shot oyunu bulabilirim
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi