Photoshop alternatifi "Sumo Paint" Online Olarak Kullanın

+ Yorum Gönder
Grafik ve Photoshop Programları Bölümünden Photoshop alternatifi "Sumo Paint" Online Olarak Kullanın ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Photoshop alternatifi "Sumo Paint" Online Olarak Kullanın

  Reklam  Photoshop alternatifi "Sumo Paint" Online Olarak Kullanın

  Forum Alev
  Sumo Paint


  Yetenekli, ücretsiz ve internet üzerinden kullanılıyor: İşte Photoshop alternatifi Sumo Paint...

  Profesyoneller kadar, amatör kullanıcılar da grafik editörü olarak Photoshop veya benzeri 90le gelişmiş fakat pahallı programlar kullanıyorlar. Bu gelişmiş editörler, ücretinin yanı sıra çok fazla sistem kaynağı kullanıyor olması ve kullanımının çok basit olmaması nedeniyle her kullanıcı için uygun olmayabiliyor. Eğer sizin de Photoshop benzen bir programa ihtiyacınız varsa fakat yukarıdaki sebepler nedeniyle kullanmamayı tercih ediyorsanız işte size son derece başarılı bir alternatif; Suıno Paint.
  Suıno Paint. her şeyden önce tamamen ücretsiz bir yazılım , ikinci en önemli özelliği ise programın herhangi bir kurulum gerektirmeden internet üzerinden, sadece tarayıcınız yardımıyla çalışıyor olması. Sistem gereksinimi sorunu olmadan , internet bağlantısına sahip herhangi bir bilgisayar ile kullanabileceğiniz program, Photoshop kullanıcılarına tanıdık gelecek pek çok özelliğe sahip. Hatta bu özelliklerini Photoshop'takilere biraz fazla benziyor olması. Adobe'yi rahatsız bile edebilir.
  Suıno Paint'i kullanmak için tek yapmanız gereken \web sitesini ziyaret etmek.
 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  --->: Photoshop alternatifi "Sumo Paint" Online Olarak Kullanın

  Reklam  Online Çalışmalar Yapılabilen güzel Bir Site :)+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi