Konu Kapatılmıştır
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden Türkiye Karayolları haritası ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  oguz05
  Üye

  Türkiye Karayolları haritası

  Türkiye Karayolları haritası Forum Alev

  Türkiye Karayolları haritası neler yapabilirsiniz?
  Yazılım içinde Türkiye Siyasi Haritası ve Türkiye Coğrafi Haritası bulunuyor. Harita, Milli Savunma Bakanlığı Harita Genel Komutanlığı tarafından onaylanmış en güncel harita olma öze lliğini taşıyor. Kolay arama özelliği ile Türkiye�nin tüm illerinin ve ilçelerinin yollarını detaylı şekilde görme imkanı sunuyor.

  Gideceğiniz yeri seçtiğinizde yazılım size 2 farklı güzergah sunuyor. Program gideceğiniz yer için ana yollar ve tali yolları gösteriyor ve bu yönde feribot vs.. gibi yardımcı ulaşım imkanları hakkında da bilgi veriyor. Ayrıca güzergahınızın sürüş zamanını ve kaç kilometre olduğu bilgisini de verebiliyor. Yazılım, plan yaptığınız güzergahın çıkışını alarak aracınızda rahatça yolunuzu kontrol etme imkanı da veriyor. Ayrıca bilgisayarınızda plan yaparken harita üzerine yazı yazma ve not alma imkanı bulunuyor.


  Eklenmiş Resimler Eklenmiş Resimler karayollari-haritasi.jpg  

 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye
  bunlara gerek kalmadı artık zira google yandex sygic gibi gps yazılımları sayesinde bu dertten kurtulduk yani tüm haritaya zaten bunlardan ulaşabiliyoruz haritayı açıp bakmak tarih oldu

Konu Kapatılmıştır