+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden BearShare sürümleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Galus
  Özel Üye

  BearShare sürümleri

  BearShare sürümleri Forum Alev
  BearShare

  Tanıtım:
  BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olanak sağlayan bir programdır. BearShare'yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz. İstediğiniz dosyayı aratıp karşınıza gelen dosyalardan dilediğinizi innDirebilirsiniz.

  Program kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan, dosya paylaşımında zorlanmayacaksınız. Basit aramanın dışında bünyesinde gelişmiş arama özelliği de barındıran BearShare ile arkadaşınızla dosya paylaşımı yaparken aynı zamanda sohbet edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bant genişliğini kontrol edebilecek, istediğiniz dosyayı Media Player ile önizleme yapabileceksiniz.

  Programı innDirip kurduktan sonra diğer üyeler ile dosya paylaşımı yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresinizi gibi zorunlu bilgiler dışında, isteğe bağlı kişisel bilgilerinizi de üyelik kaydında belirtebilirsiniz.

  http://download.bearshare.com/BearShareV6tr.exe
 2. 2
  ORKUN
  Usta Üye
  BearShare 7

  BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olanak sağlayan bir programdır.

  BearShare'yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz. İstediğiniz dosyayı aratıp karşınıza gelen dosyalardan dilediğinizi indirebilirsiniz.


  Lisans: Ücretsiz (Freeware)
  Üretici Firma: Musiclab, LLC
  İşletim Sistemi : Windows All
  Dil : Ingilizce
  İndir : BearShare 7 (3.25 MB)


+ Yorum Gönder
bearshare sürümleri,  bearshare tüm sürümleri