+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Bilgisayar Dünyası ve Program Arşivi Bölümünden Diji Takvim (Süper Bir Masaüstü Programı) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gölge Adam
  Usta Üye

  Diji Takvim (Süper Bir Masaüstü Programı)

  Diji Takvim (Süper Bir Masaüstü Programı) Forum Alev
  Tanıtım Videosu İçin:)


  Genel Açıklama
  DigiTakvim ‘de sizler için derlediğimiz RSS desteği veren haber ve bilgi kanallarını kolayca özelleştirin, gelişmelerden güncel haber başlıklarına dilediğiniz konuda anında haberlere erişin.

  DigiTakvim içerisinde sunulan eğitimlerle verimliliğinizi artırın. Binlerce konu başlığında derlenmiş görsel eğitimlere anında erişin, aklınıza takılan konuyu arayın, hemen izleyerek ve dinleyerek öğrenin. Güncel konularla ilgili her hafta en az 2-3 yeni eğitim bu bölüme ekleniyor.

  Ekran koruyucuyu dilediğiniz gibi özelleştirin. Kişisel dijital resimlerinizin bulunduğu klasörü seçin. Resimleriniz birbiri ardına sırayla görüntülensin, çalışmaya ara verdiğinizde resimler ekran koruyucunuz olsun, klasörü dilediğiniz zaman değiştirin veya genel resim klasörünüzden resimlerinizi bırakın DigiTakvim size rast gele getirsin.
  Müziklerinizin bulunduğu klasörü seçin, DigiTakvim sizin için müzikleri rast gele çalsın.

  Bulunduğunuz ildeki anlık hava durumunu öğrenin. Finans piyasalarından anında haberdar olun. Yeni eklenen özelliklerle artık hisse senetlerinizin günlük kapanış değerlerini DigiTakvim içerisinden kolayca izleyebilirsiniz. Takvim verilerinizi oluşturun, güçlü ve kullanışlı görev yöneticisini kullanın, yıllık etkinliklerinizi planlayın, kişisel bilgilerinizi organize edin.

  MSN kullanıyorsanız, hemen MSN hesabınızı girin, iletişimde bulunduğunuz kişilerle anında sohbet edin. Hemen aradığınız kelimeyi girin, ister bilgisayarınızda ister Google ’da sonuçlar hemen karşınıza gelsin.

  Eğlence rehberi sayesinde her gün yeni çıkan albümleri dinleyin, vizyona giren film fragmanlarını izleyin, filmlerle ilgili daha ayrıntılı bilgilere erişin. Sinema rehberi sayesinde vizyonu anında izleyin, kaçırdığınız filmin bulunduğunuz şehirde hangi sinema ve salonda oynadığını öğrenin.

  Etkinlik rehberi sayesinde konser, gösteri, sergi, atölye gibi etkinliklerden anında haberdar olun, gideceğiniz mekanı öğrenin. Gereksinim duyabileceğiniz tüm acil telefonlar da elinizin altında. İstanbul’da yaşıyorsanız yola çıkmadan önce gideceğiniz bölgedeki yol durumuna bir göz atın. Deniz yollarını kullanmak isterseniz hemen İDO tarifesine bir göz atın.

  Klasik maarif takvimi özellikleri sayesinde her gün; Önemli bir sözü okuyun, bir resim indirin, mevsimsel zamanı gelen besinleri ve yararlarını öğrenin, günlük falınıza bir göz atın, günün önerisine kulak verin, yeni bir web sitesinden haberdar olun, hafta sonu önerisiyle değişik bir şeyler yapın, geçmişteki bugünün olaylarına bir göz atın, günün sorusunu yanıtlayın, önemli günlerden haberdar olun, yeni doğanlar için isim önerilerimizi, günün menüsünü ve tuttuğunuz takımın o haftaki maçını öğrenin.

  DigiTakvim bütün bunları yaparken bilgisayarınızı yormaz, sistem kaynaklarınızı işinizi aksatmamak için siz çalışırken serbest bırakır. DigiTakvimi ister ücretli ister ücretsiz kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanmak için her gün için yalnızca bir kez karşınıza çıkan reklamı tıklamanız yeterli.

  Kişisel bilgilerinizi paylaştığınız iletişim sistemimiz tamamen izinli ve yasaldır, bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur, size özeldir ve dilediğiniz anda sistemden çıkabilmenize olanak sağlar. Uygulama kurulum sırasında Windows işletim sisteminize hiçbir şey kurmaz, kaldırmak için DigiTakvim’i kurulduğu dizinden silmeniz yeterlidir.

  DigiTakvim, masa üstü yardımcınız olarak her zaman yanınızda.
  Yapmadığı İş yok 10parmağında 10 marifetmasaüstümün vazgeçilmez dostu yardımcım sekreterim:D
  Sizde vazgeçmeyeceksiiz bunu kullanmakdan :D

  Deneyin Pişman olmıcaksınız:)

  İNDİR

  Alternatif Link:

  http://www.speedyshare.com/files/199...iTakvimKur.rar
 2. 2
  herbstregen87
  Üye
  emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

 3. 3
  by_murat24
  Yeni Üye
  sahol paylaşım için teşekkürler

 4. 4
  Gölge Adam
  Usta Üye
  Link Yenilenmiştir.

  Konu Güncellenmiştir.

 5. 5
  XGreedyZ
  Üye
  emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

 6. 6
  damlaersu
  Emekli
  selam teşekkürler şimdiden

 7. 7
  tunikiş
  Yeni Üye
  sağol indiriyorum...

 8. 8
  exalans42
  Yeni Üye
  masaüstüne takvim kuruluyor ama acılmıyor bide virüs programı virüs olarak görüyor

 9. 9
  brtzgdk
  Yeni Üye
  bende de kurulmadı .yardımcı olursanız tşk.

 10. 10
  darkwarrios
  Yeni Üye
  Emeğine sağlık ama indirdim. Web sayfası olarak açılıyor ve sayfa açılmıyor. İlgilenirsen sevinirim.

 11. 11
  cankral
  Yeni Üye

  --->: Diji Takvim (Süper Bir Masaüstü Programı)

  verdin link çalışmıyor

 12. 12
  mutemet42
  Yeni Üye
  link çalışmıyor linke bakarmısınız

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Diji Takvim