Lütfen acil vista için internet explorer 7 lazım

+ Yorum Gönder
Programlar ve Program İsteyenler Bölümünden Lütfen acil vista için internet explorer 7 lazım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Mavzer2
  Yeni Üye
  Reklam

  Lütfen acil vista için internet explorer 7 lazım

  Reklam  Lütfen acil vista için internet explorer 7 lazım

  Forum Alev
  internet explorer açılmıyor.vista için ie7 indirdim fakat desteklemiyo diyor.Lütfen bana vista ie7 verirmisniz.ÇOK ACİL:( 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  --->: Lütfen acil vista için internet explorer 7 lazım

  Reklam  Windows vista İE7


  windows-vista-ie7.jpg

  Program Açıklaması
  Windows Vista ile birlikte uzunca bir süredir geliştirilme ve Beta sürümleri denenmekte olan Internet Explorer 7 nin kararlı ve Türkçe sürümü, nihayet bizlerle buluşabildi. Yenilenen özellikler, tamamen değiştirilen görünüm ve yeni fikirler, IE 6 ve önceki sürümleri ile yakalanan başarıyı bir adım öteye taşıyabilecek mi, yoksa bugüne kadar çıkartılmış en başarısız tarayıcı sürümü olarak biz bilgisayar kullanıcılarının anılarımızda mı yer alacak? Aşağıda, Internet Explorer 7 Türkçe yazılımını eksisiyle artısıyla, bir ön fikir olması açısından sizler için inceledik.  Sekmeli Tarama : Birden çok siteyi tek bir tarayıcı penceresinde görüntülememizi sağlayan bu özellik ile ayrı bir tarayıcı sayfası açma gereksinimi olmadan aynı pencere içerisinde birden çok web sayfası görüntülenebiliyor.
  Hızlı Arama : Araç çubuğuna entegre edilmiş özelleştirilebilen ve 3. parti eklemelerine izin veren arama çubuğu (Google, Yahoo, MSN gibi çok çeşitli arama motorlarına kolay erişim hizmeti)
  RSS Desteği : RSS desteği veren siteler ile tam uyum içerisinde çalışabilme imkanı.
  Sayfa Yakınlaştırma Özelliği : Web sitelerinin orjinallerinden daha büyük biçimlerde büyütülebilme ve görüntülenebilme imkanı.
  AVI Filtresi : Kötü niyetli web sitelerinin tespit edilip, her türlü içerik paylaşımlarının engellenebilmesini sağlayan bir teknoloji.
  Kolaylaştırılmış Dosya Silme Desteği : Tek bir tuş ile bilgisayara kaydedilen çerezler, sayfalar, klasörler ve her türlü çevrimdışı veriyi temizleyebilme imkanı.
  CSS Geliştirilmesi : CSS 2.1 desteği ile birlikte, web sayfalarında kullanılan en son görsellikleri başarıyla görüntüleyebilme imkanı.
  Güvenlik Geliştirmeleri : Geliştirilmiş ActiveX denetimi (Eklenti yöneticisi dahilinde), Entegre edilmiş Kötü amaçlı yazılım tespit programı, Güvenlik bildirimleri için eklenen Güvenlik Durum Çubuğu, URL güvenlikleri (arttırılmış veri güvenlik protokolleri), Tüm eklentileri pasifleştirebilme imkanı (Sadece Windows Vista kurulu bilgisayarlarda çalışan sabit sürücüye dosya yazılımını engelleyen Korumalı Kip ve Gelişmiş Ebeveyn Denetimleri de bulunuyor), Grup İlkeleri ve dahili tarayıcı motoru geliştirilmeleri ile daha da sağlamlaştırılmış internet güvenliği.
  İyileştirilmiş AJAX Desteği : AJAX uygulamaları için tam destek (IE6 içinde bu destek kısmi olarak sağlanabiliyordu)
  PNG Şeffaflık Desteği : Şeffaf PNG resimlerini tam olarak görüntüleyebilme ve kaydedebilme imkanı.
  True Type Yazı Tipi Eklentisi : Office 10 ve Vista ile birlikte standart olarak sunulan, True Type, yani Gerçek Biçimdeki metin görüntüleme desteğinin tüm IE ve Web sayfalarında uygulanabilmesi imkanı.
  Geliştirilmiş Yazdırma Özellikleri : Yenilenen sayfa ve resim yazdırma özellikleri ile, herhangi bir harici program ile düzenlenme gereksinimi olmadan yazıcıdan çıktı alınabilmesi imkanı.
  Yararlı Özellikler : Tek bir tuş ile tüm tarayıcı ayarlarını ve eklentilerini sıfırlayabilme imkanı, Uluslararası uyumluluk ve görüntülenme bağlantılarının sağlanması, iyileştirilmiş sayfa içi araması ve reklam engelleyici özellikleri
 3. 3
  Mavzer2
  Yeni Üye
  ilgilendiğiniz için teşekkür ederim fakat sizin verdiğiniz linkten yüklediğimde alttaki hatayı verdi.ilginizi bekliyorum 4. 4
  alevivo
  Emekli

 5. 5
  Baryular
  Üye
  kardeş benim bildigim vistada orjinal ie 7 var ayrıcana yüklemenin bi anlamı yokki

 6. 6
  xkursatx
  Yeni Üye
  bende vista 32 bit war kurulu ancak iexplorer e girmek için tıkladıgımda program kapatıldı diyor. İnanılmaz sinir olmuş durumdayım ne yaptıysam da yeniden yükliyemedim cvp wermesseniz format atıcam bilgisayara :D

 7. 7
  stkgcl
  Yeni Üye
  bende aynı durumdayım 8 i yükledim çok gıcık oldum geri silip onu yüklemek istiyorumm

 8. 8
  izmir_bornov
  Yeni Üye
  aradığını ingilizce olarak google a yaz inglizce sitelerden birisinde muhakkak indirisin kolay gelsin kocum

 9. 9
  wsplease
  Yeni Üye
  yha evet arklar ingilizce deil fransızca da yazdım yine çıkmadı bende 8i yükledim çok kötü sildim ama gitmedi lütfen visat için ie 7 nolur :(

 10. 10
  Fatal
  Özel Üye
  İster altaki konuyu inceleyiniz

  İstersenizde Burdaki Sayfaya İnceleyiniz.
  - Sürüm : 7 Türkçe (XP/Vista)
  - Boyut : 14.1 Mb
  - Dil : Türkçe (TR)
  - Lisans : Bedava (Ücretsiz(Freeware))
  - Üretici : Microsoft Corp.
  - İşletim sistemi : Windows XP/Vista
  - İndirilme sayısı : 5866  Tanıtım

  Windows Vista ile birlikte uzunca bir süredir geliştirilme ve Beta sürümleri denenmekte olan Internet Explorer 7'nin kararlı ve Türkçe sürümü, nihayet bizlerle buluşabildi. Yenilenen özellikler, tamamen değiştirilen görünüm ve yeni fikirler, IE 6 ve önceki sürümleri ile yakalanan başarıyı bir adım öteye taşıyabilecek mi, yoksa günümüze kadar çıkartılmış en başarı gösteremeyen tarayıcı sürümü olarak biz bilgisayar kullanıcılarının anılarımızda mı yer alacak? Aşağıda, Internet Explorer 7 Türkçe programını eksisiyle artısıyla, bir ön fikir olması açısından sizler için inceledik.


  -
  Sekmeli Tarama : Birden çok siteyi tek bir tarayıcı penceresinde görüntülememizi sağlayan bu özellik ile ayrı bir tarayıcı sayfası açma ihtiyacı olmadan tıpkı pencere içinde birden fazla web sayfası görüntülenebiliyor.
  -
  Hızlı Arama : Araç çubuğuna entegre edilmiş özelleştirilebilen ve 3. parti eklemelerine izin veren arama çubuğu (Google, Yahoo, MSN gibi çok çeşitli arama motorlarına kolay erişim hizmeti)
  -
  RSS Desteği : RSS takviyesi veren siteler ile tam uyum içinde çalışabilme imkanı.
  -
  Sayfa Yakınlaştırma Özelliği : Web sitelerinin orjinallerinden daha büyük şekillerde büyütülebilme ve görüntülenebilme imkanı.
  -
  AVI Filtresi : Kötü niyetli web sitelerinin tespit edilip, her türlü içerik paylaşımlarının engellenebilmesini sağlayan bir teknoloji.
  -
  Kolaylaştırılmış Dosya Silme Desteği : Tek bir tuş ile bilgisayara kaydedilen çerezler, sayfalar, dizinler ve her türlü çevrimdışı veriyi temizleyebilme imkanı.
  -
  CSS Geliştirilmesi : CSS 2.1 takviyesi ile birlikte, web sayfalarında kullanılan en yeni görsellikleri başarıyla görüntüleyebilme imkanı.
  -
  Güvenlik Geliştirmeleri : Geliştirilmiş ActiveX denetimi (Eklenti yöneticisi dahilinde), Entegre edilmiş Kötü hedefli program tespit yazılımı, Güvenlik bildirimleri için eklenen Güvenlik Durum Çubuğu, URL güvenlikleri (arttırılmış veri güvenlik protokolleri), Tüm eklentileri pasifleştirebilme imkanı (Sadece Windows Vista kurulu bilgisayarlarda çalışan hareketsiz sürücüye dosya programını engelleyen Korumalı Kip ve Gelişmiş Ebeveyn Denetimleri de bulunuyor), Grup İlkeleri ve dahili tarayıcı motoru geliştirilmeleri ile daha da sağlamlaştırılmış internet güvenliği.
  -
  İyileştirilmiş AJAX Desteği : AJAX uygulamaları için tam destek (IE6 içerisinde bu destek kısmi olarak sağlanabiliyordu)
  -
  PNG Şeffaflık Desteği : Şeffaf PNG resimlerini tam olarak görüntüleyebilme ve kaydedebilme imkanı.
  -
  True Type Yazı Tipi Eklentisi : Office 10 ve Vista ile birlikte standart olarak sunulan, True Type, yani Gerçek Biçimdeki metin görüntüleme desteğinin bütün IE ve Web sayfalarında uygulanabilmesi imkanı.
  -
  Geliştirilmiş Yazdırma Özellikleri : Yenilenen sayfa ve resim yazdırma özellikleri ile, gelişi güzel bir harici yazılım ile düzenlenme ihtiyacı olmadan yazıcıdan çıktı alınabilmesi imkanı.
  -
  Yararlı Özellikler : Tek bir tuş ile bütün tarayıcı ayarlarını ve eklentilerini sıfırlayabilme imkanı, Uluslararası uyumluluk ve görüntülenme bağlantılarının sağlanması, iyileştirilmiş sayfa içi araması ve reklam önleyici özellikleri.
  Mumdownload


 11. 11
  murti05
  Özel Üye

  --->: Lütfen acil vista için internet explorer 7 lazım

  Reklam  ara tara yok.alısmısım ie 7e kullanamıyorum başkasını.
  bulan arkadaşlar lütfen yardımcı olsun.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi