Skype ile sesli konferans nasıl yapılır?

+ Yorum Gönder
Programlar ve Programların Resimli Anlatımları Bölümünden Skype ile sesli konferans nasıl yapılır? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Skype ile sesli konferans nasıl yapılır?

  Reklam  Skype ile sesli konferans nasıl yapılır?

  Forum Alev  Toplantı ve sohbetlerinizi internet üzerinden ücretsiz olarak sesli yapmaya ne dersiniz? Bilmeniz gereken her şeyi adım adım anlatıyoruz. İzleyin.

  En değerli kaynağınız olan zamanı, en iyi şekilde değerlendirmek ve çok daha verimli işler ortaya koyabilmek için internetin nimetlerinden faydalanmanın yollarını gözden geçirmelisiniz.

  İnternet üzerinden bir kişi ile sesli sohbet yapmak istediğinizde neredeyse tüm anında mesajlaşma yazılımları derdinizde derman olurken, 2'den fazla kişiyle sesli sohbet etmek istediğinde ise işler biraz karışıyor.

  Skype İmdadınıza Yetişiyor  En popüler anında mesajlaşma yazılımı MSN olsa da, sesli sohbet denildiğinde en başarılı yazılımlar arasında Skype, MSN'i geride bırakıyor. Sesli konferans uygulamasına geçmeden önce Skype'ı indirip kurmalısınız. Aşağıda, yazılımın Türkçe son sürümünü bulabilirsiniz.


  Kurulum ve Kullanım  Skype'ın kurulumu ve hesap açma işlemleri oldukça kolaydır. MSN'de hesap açabiliyorsanız, Skype üzerinden de kolayca hesap açabilirsiniz. Yazılımın Türkçe arabirime sahip olması, bu konuda işlerinizi daha da kolaylaştırır. Yine de kurulum ve hesap açma işlemlerinde sıkıntı yaşıyorsanız, ShiftDelete.Net Forumları'ndan yardım alabilirsiniz.

  Sesli Konferans Yapıyoruz  :: Sesli konferans için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli.

  ::
  Skype'ı başlatın ve hesabınızla giriş yapın.

  ::
  "Çağrı / Konferans Başlat…" menüsüne tıklayın.

  ::
  Gelen pencerede sesli konferans yapacağınız kişileri seçtikten sonra "Ekle" butonuna basın.

  ::
  Listeye isim göndermeler bittiğinde en pencerenin altında bulunan "Başlat" butonuna tıklayın.

  ::
  Karşıdaki kişiler onay verdiğinde sesli konferans başlamış olacaktır.

  Alıntıdır
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Skype ile sesli konferans nasıl yapılır?

  Reklam  Skype ile sesli konferans nasıl yapılır?, önce bir konuşma yapmak lağzım biz çok çetrefilli işleri sevmiyoruz örneğin watsap kolay olduğu için ona aşian durumdayız+ Yorum Gönder
skype konferans görüşme nasıl yapılır,  skype konferans nasıl yapılır,  skype de konferans nasıl yapılır,  skype toplu konuşma,  skype da konferans nasıl yapılır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi