Disk birleştirme

+ Yorum Gönder
Programlar ve Programlarla İlgili Sorunlarınız Bölümünden Disk birleştirme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  yusufx
  Yeni Üye
  Reklam

  Disk birleştirme

  Reklam
 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  --->: disk birleştirme

  Reklam  Böyle bir alıntı var bakabilirsiniz.

  Windows üzerinden sistemin yüklü olduğu sürücüyü birleştirmeye çalışırsanız bu tür bir mesaj almanız normal, çünkü Windows çalışırken yüzlerce sistem dosyası kullanır *.dll *.sys gibi ve bu dosyalar sistem tarafından kilitlenir bu durumda disk birleştiricisi bu dosyaları birleştiremez. Etkili bir disk birleştirmesi için Windowsun çalışmadığı bir ortamda disk birleştirmesinin yapılması gerekir, bunun için bir program önerebilirim Paragon Harddisk Manager program, siz diski birleştirmek istediğinizde diskin kilitli olduğunu belirtir ve bilgisayarı yeniden başlatıp disk birleştirmesini dos üzerinden yapar. 3. 3
  yusufx
  Yeni Üye
  xp nin kendi birleştirme proğramı niye birleştirmiyor.c birleştirlemiyor yazısı cıkıyor d birleştiriliyor.. 4. 4
  niko
  Özel Üye
  cevap yukarıda verilmiş illaki birlerştirecem diyorsan format atarken birleştirme yapabilirsin

 5. 5
  yusufx
  Yeni Üye
  bu programda işe yaramadı. daha önce birleştiriliyordu.birkactane daha proğramla denedim. olmadı c yine dağınık duruyor. hdd yi söktüm taktım yine aynı sp 2 yükledim yine olmadı. internetten araştırdım herhalde caresi yok.sağolun yinede yardımlarınızı bekliyorum.

 6. 6
  yusufx
  Yeni Üye
  hicbir proğram işe yaramadı bütün proğramları denedim.bu sorun proğramlarla cözülmüyor. ama cözdüm. artık c birleşiyor.yardımlarınız için teşekkürederim..

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi